Czerwone podpaski dla minister Kopacz

Obrazek użytkownika portaprima
Kraj

Ministerstwo zdrowia, jak to ministerstwa mają w zwyczaju, zapowiedziało kolejny idiotyczny pomysł. Niby nic dziwnego, jednak postanowiłem poświęcić temu kilka linijek, gdyż jest to pomysł idiotyczny, ale jednocześnie niebezpieczny.

Ministerstwo chce mianowicie rejestracji wszystkich kobiet w ciąży. Miałoby to na celu sprawdzenie, ile z tych kobiet urodzi swoje dzieci, a tym samym nie dopuści się zakazanej aborcji.

Pomijam już to, że pomysł taki odniósłby zapewne skutek w niezgłaszaniu się kobiet w ciąży do ginekologa wogóle, co dopiero zagraża zdrowiu dziecka i matki. Poza tym, prawo to i tak byłoby do obejścia, a pieniądze wydane na jego egzekwowanie nie do odzyskania.

Najgorsze jednak jest wtrącanie się państwa w najbardziej intymne sfery życia obywateli. Co to obchodzi jakiegoś urzędasa, że moja żona jest w ciąży? Jest to kolejna próba gwałcenia coraz to intymniejszych sfer życia prywatnego Polaków. Wara!

Mimo, że na ruchy feministyczne reaguję zazwyczaj ze współczuciem, tym razem muszę przyznać, że mają rację organizując swoją akcję wysyłania zabrudzonych czerwoną farbą podpasek pod adres ministerstwa: “W związku z doniesieniami medialnymi o planach ministerstwa zdrowia, aby rejestrować kobiety w ciąży, pragnąc zapobiec naruszeniu mojego prawa do intymności i zachowania tajemnicy lekarskiej, informuję uprzejmie bez konieczności angażowania w niekonstytucyjną działalność mojego ginekologa, że nie jestem w ciąży. Dowód w załączeniu”.

Brak głosów

Komentarze

też jak o tym usłyszałem, to żachnąłem się. Przecież wystarczy surowiej karać za aborcję i za dystrybucję środków przeciwporonnych. Jakby aborter i nieodpowiedzialna kobieta nie panująca nad swoimi popędami mieli wizję ciężkiej ciupy za takie numery, to całe to podziemie aborcyjne znikłoby bardzo szybko.

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#4076