Ci zdrajcy ukradli mój nick!

Obrazek użytkownika FaktySmolensk
Kraj

Ci zdrajcy ukradli mój nick z salonu 24 na którym jestem od 24.06.2010 roku http://faktysmolensk.salon24.pl/
i mój nick z forum o Smoleńsku na którym pisze od maja 2010 roku http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&t=297&sid=f381ff3a75763825e8ac842d8999a4d8&start=3230
a także mój nick z niepoprawni.pl od czerwca 2010 roku http://niepoprawni.pl/blogs/faktysmolensk

Nawet nazwy strony nie potrafią wymyślić czerwone łajzy!!!

Nowa strona rządowego zespołu Laska. I od razu seria kompromitacji

Nowa strona rządowego zespołu Laska. I od razu seria kompromitacji - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Dziś uruchomiona została za publiczne pieniądze strona internetowa rządowego zespołu smoleńskiego pod kierownictwem Macieja Laska. Kto spodziewał się, że zostaną podane tam nowe fakty lub przekonujące odpowiedzi na coraz liczniejsze wątpliwości, ten srodze się rozczarował.

Zasadnicze sekcje strony, która znajduje się pod adresem faktysmolensk.gov.pl, to: aktualności (zawiera komunikaty zespołu i informacje z konferencji prasowych), odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, podstawowe informacje o katastrofie, dane o tym, jak ją "badano", wideoblog, informacje o członkach zespołu do objaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej oraz formularz kontaktowy.

Najciekawsza jest sekcja "pytania i odpowiedzi". Na pytanie, skąd różnice dotyczące wysokości złamania brzozy, która miała urwać lewe skrzydło samolotu (komisja Millera oszacowała tę wysokość na ok. 5,1 m, a prokuratura – na... 6,66 m), zespół Laska odpowiada: "Wysokość ta nie ma [...] wpływu na określenie przyczyny wypadku, bowiem w tym miejscu samolot powinien był się znajdować ok. 100 metrów wyżej". Pytanie, dlaczego samolot rozpadł się na drobne kawałki, kwitowane jest z kolei stwierdzeniem, że Tu-154 uderzył na ziemię w pozycji odwróconej. O dowodach na takie ułożenie maszyny nie ma oczywiście ani słowa.

Inne "błyskotliwe" odpowiedzi zespołu Laska:
- dlaczego rosyjscy kontrolerzy nie zamknęli lotniska?
"Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie".
- czy działania rosyjskich kontrolerów przyczyniły się do wypadku?
"Działania rosyjskich kontrolerów nie były przyczyną wypadku, jednak komisja zaliczyła je do czynników mających wpływ na zdarzenie lotnicze".
- dlaczego Polska oddała Rosji badanie katastrofy?
"Polska przeprowadziła własne, niezależne badanie wypadku, zakończone określeniem przyczyn i sformułowaniem zaleceń profilaktycznych. Badanie to wykonała Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, powołana i działająca na podstawie polskiego prawa".

Oczywiście to tylko odpowiedzi na pytania, które postawił sobie sam zespół Laska. Na stronie brakuje wielu innych zagadnień, np.:
- kto i na jakiej podstawie stwierdził w raporcie Millera, że w kabinie pilotów przebywał gen. Błasik, którego zachowanie miałoby jakoby wpływ na załogę?
- skąd wzięło się 5 kopii nagrań z kokpitu o różnych czasach trwania?
- dlaczego końcówkę zapisu tzw. polskiej czarnej skrzynki zastąpiono fragmentem rosyjskiej kopii niewiadomego pochodzenia?
- jak brzmiała treść porozumienia Donalda Tuska i Władimira Putina ws. wyboru podstawy prawnej badania katastrofy?
- dlaczego urządzenia pokładowe przestały działać kilkadziesiąt metrów nad ziemią?

Jeśli zespół Laska boi się odpowiedzieć na te pytania, to powinien szybko zmienić nazwę swojej strony z faktysmolensk.gov.pl na klamstwasmolensk.gov.pl.

http://niezalezna.pl/47538-nowa-strona-rzadowego-zespolu-laska-i-od-razu-seria-kompromitacji

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dawno nie aktualizowane....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386973