Prawdy "Ani Trochę" - czyli Głos Skierniewic kontynuuje nagonkę na Godnego Ojca

Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Kultura

Dziś zamieszczam wycinek (fotokopię) artykułu autorstwa pani redaktor naczelnej Anny Wójcik Brzezińskiej jaki się ukazał dnia 09-06-2016 w "Głosie Skierniewic". Dziś powstrzymam się od jego komentowania - odniosę się do jego treści w najbliższej przyszłości. Zwłaszcza zaś odnośnie orientacji seksualnej pana Jarosława Rosłona który to temat wywołała pani redaktor ANW formułując w swojej gadzinówce pod moim adresem zarzut "Obrażał, na sali sądowej czynił uwagi pod adresem orientacji seksualnych zasiadających na ławach dla publiczności. Utrzymywał nawet, że pracowników MOPR, którzy podjęli interwencję w jego domu uznał za oszustów, czy świadków Jehowy".

http://www.eglos.pl/glos-skierniewice-i-okolicy/0,-h,17/


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Za płacz niemowlęcia (pewnie było głodne albo miało mokrą pieluszkę i rodzice nie zdążyli dobiec) odebrać dzieci matce i ojcu?

Do tego prowadzą takie idiotyczne ustawy, jak ta o przemocy w rodzinie.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1516293

czyli 12 zwyczajnych ludzi, kierujących się zdrowym rozsądkiem i rozumiejących emocje kochającego ojca, pomówionego przez urzędasów o przemoc w rodzinie, wysłałaby taki akt oskarżenia na drzewo.

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/lawy-przysieglych-remedium-dla-sa...

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1516294

Powołałem sobie taką ławę przysiegłych w trybie skargowym KPA. Było tych "ławników" 21 radnych skierniewickiej Rady Miejskiej

Mieli sądzić uchybienia proceduralne naruszenia prawa i brak kultury urzędników MOPR. 

Osądzili mnie i moją żonę nie mając żadnych do tego podstaw prawnych, dowodów ani potrzeby. Banda 21 durniów shańbiła swoje rodziny, swoje miasto i swój kraj. Żenada!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1516299

oni nie sądzili Pana i Pańskiej żony, tylko osądzali zachowania swoich urzędników.

Bronili ich przed Pańskimi zarzutami. Z niezwykłym oddaniem.

Nie wiadomo, jak by się zachowali, gdyby to Pan stanął przed ich trybunałem. Jest Pan pewien, że gdyby mieli wydać wyrok w sprawie stawianych Panu zarzutów, to podzieliliby punkt widzenia prokuratora? Ja jestem prawie na 100% pewna, że nie.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1516305

Radni Skierniewickiej Rady Miejskiej są dorosłymi  i podobno dojrzałymi ludźmi - wiedzieli jakie kosekwencje wynikną z ich decyzji. Mieli dać świadectwo prawdzie i osądzić bandytów którzy w sposób rażący łamią polskie prawo! Taki jest ich obowiązek!

Zamiast tego wybrali poświęcenie dobra moich dzieci.

Nie mieli prawa sądzić mnie, ani mojej żony, ani moich dzieci! Nie mieli żadnych dowodów na poparcie swojego stanowiska nawet gdyby przyznać im takie prawo. Skłamali, poświadczyli nieprawdę i brną w zaparte do dnia dzisiejszego! Uważa pani że jak wylosujemy 12 ławników spośród ich wyborców to efekt będzie inny? Zatryumfuje sprawiedliwość?

Niestety z g... bata nie da sie ukręcić. 

Żadna ława przysięgłych nie odważy się stanąć w prawdzie i sprzeciwić sądowi, prokuratorowi i lokalnej sitwie.

Zwłaszcze tej czerpiącej korzyści z porywania dzieci z rodzin naturalnych.

Wszyscy będą bać się wtedy o swoje dzieci i wnuki :(

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1516309

Ława przysięgłych jest konstytuowana losowo. To nie są przedstawiciele władzy z ich grupowymi interesami.

Przysięgli, to głos ludu. Lud, to nie władza. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1516312

Ława przysięgłych ma sens w społeczeństwach złożonych z jednostek odpowiedzialnych, przyzwyczajonych od dziecka do odważnej obrony własności wolności, Boga, sprawiedliwości i prawdy, przedkładających impederabilia ponad doraźne korzyści materialne i złodziejskie układy. Niestety społeczeństwo nasze jest chore okaleczone przez lata totalitarnej przemocy i bezprawia. 

Jeśli wbudujemy w ten chory system ławy przysiegłych będzie tylko jeszcze większa farsa i zgorszenie.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1516313

To pozostaje nam liczyć tylko na sędziów zawodowych. A jaki koń jest, każdy widzi :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1516314

Myślę że jeśli jednak zdecydujemy sie na ławy przysięgłych to jej skład musi być werbowany 100 km poza obszarem jurysdykcji sądów :) Uważam że problem wiarołomnych sędziów można rozwiązać powołując specjalny system sądów umiejscowionych poza systemem obecnego sądownictwa i KRS. Sędziowie do niego powinni być wybierani w demokratycznych wyborach przez obywateli posiadających nieruchomosci i legalną broń palną :) Dla sądziów-przestepców należy przywrócić karę śmierci.  

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

LechG

#1516315

//Sędziowie do niego powinni być wybierani w demokratycznych wyborach przez obywateli posiadających nieruchomosci i legalną broń palną :) //

To by się dużo ubecji i postkomuchów do tych wyborców załapało. Bo i dobrze zarabiali i "zgodnie z prawem" cudze nieruchomości przejmowali ;)

Eh, Godny Ojcze :)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1516335

Dlatego złodziei którzy ukradli cudzą własność należy rozliczyć ukarać i zwrócic własność prawowitym właścicielom. A prawo do noszenia broni należy przywrócić każdemu wolnemu Polakowi bez potrzeby rejestracji i koncesji. Rejestrować można tylko tych którym odebrano takie prawo prawomocnym wyrokiem sądu za popełnione wykroczenia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1516352

do przeprowadzenia tych szlachetnych rozliczeń potrzebne jest rzetelne sądownictwo. A gdy go nie ma, to i nie ma rozliczeń, zwrotów prawowitym właścicielom, etc. I koło się zamyka.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1516353

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1516405