List Otwarty Stowarzyszenia Solidarni 2010

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

List Do: Obywateli RP, KW Platformy Obywatelskiej RP, Redakcji Gazety Wyborczej.
Z ogromnym zdumieniem i zażenowaniem, aczkolwiek nie zaskoczeniem, obserwujemy cyniczny atak na obywatelskość, jakim jest akcja propagandowa Platformy Obywatelskiej przy niebanalnym udziale Gazety Wyborczej.

Stworzony przez Stowarzyszenie Solidarni 2010, a nie PiS (wbrew temu, co kłamliwie sugerują filmiki), „Poradnik dla Mężów Zaufania” został opracowany na podstawie dziesiątków autentycznych doświadczeń fałszerstw wyborczych.

Ma pomóc Mężom Zaufania w ich pracy i zagwarantować Uczciwe Wybory, które są przecież gwarantem demokratycznego i praworządnego Państwa ( www.uczciwewybory.pl ).

Parafrazując red. Tomasza Lisa ze słynnej już „debaty” z Premierem Jarosławem Kaczyńskim: czy znają Państwo jakiś kraj europejski, w którym partia rządząca 40 milionowym narodem szydzi z akcji obywatelskiej, mającej zagwarantować wyborcom, że Polską będą rządzili ludzie, na których faktycznie głosują? I ta partia mieni się jeszcze nazywać „obywatelską” ?

Kraj, w którym psychozą i spiskiem nazywa się troskę o Ojczyznę? Zwłaszcza, iż przypadki fałszerstw się mnożą– Bruksela, Wałbrzych, Białołęka, bagażnik byłego komendanta policji pełen kart do głosowania czy też dziwne okoliczności „wrzucenia” 2 mln głosów nieważnych ?

Kraj, w którym pewne media, i to te powołujące się na swój solidarnościowy rodowód, odsłaniają, nie po raz pierwszy zresztą, swoje prawdziwe oblicze oraz żarliwie wspierają różne szykany i szyderstwa, zamiast wspierać akcje mające na celu zagwarantowanie uczciwości wyborów.

Takiej Polski nie chcemy !

Życzymy zatem, by cisza wyborcza była również okazją do refleksji nad tym, jak się powinno traktować Naród, społeczeństwo i obywateli oraz nad tym, jak pogardę i manipulację zastąpić szacunkiem i prawdą.

Chcemy Polski solidarnej, silnej, praworządnej i suwerennej, w której prawda, sprawiedliwość i poszanowanie dla wiary i godności człowieka są obecne w życiu publicznym.

Tego życzymy wszystkim obywatelom. Wierzymy, że nadchodząca niedziela przyniesie nam oczekiwane zmiany !

Wsparcia naszemu protestowi udzielił Pan Janusz Rewiński, którego odpowiedź załączamy w filmie 1.

Film 2. to już nasza odpowiedź szanownemu Komitetowi Wyborczemu.

Z poważaniem
Solidarni 2010

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Cóż za upadek! Panie Marianie, wstyd!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#189557

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189600

może nie umieliśmy do takich ludzi dotrzeć? Nie pojmuję, jak można się było tak zeszmacić? Przecież M. Kociniak w istocie rzeczy odgrywa rolę klauna, który drwi z podstawowych wartości, w imieniu których rzekomo się wypowiada. To bardzo smutne odkrycie, że tacy ludzie, jak on, nie czują tętna Narodu. Szkoda, wielka szkoda, że nie ma już wśród nas Krzysztofa Kolbergera. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189630

 

Felieton "Warto wiedzieć"
prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz (2011-10-07)
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27741
 

Jacek Wójcicki "Miejcie nadzieję"
http://www.youtube.com/watch?v=3tOZvDO1iSk&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#189670

zgodnie z tym co uslyszalem od posla Macierewicza we wroclawiu(youtube), mozna  zostac mezem zaufania nawet na kilka godzin zeby zluzowac innych dla odpoczynku.zglosilem sie jako jeden z pierwszych ,nie znajac grafiku zajec w pracy.nie moge byc jednak caly dzien w lokalu ,ale i tak niestety nie skorzystano z mojej oferty.czy sa rozne kryteria przyjec niz podal p.Macierewicz?czy w kaliszu jest nadmiar mezow zaufania.czy nie mozna odpisac mi nawet jesli nie ma potrzeby skorzystania z mojej osoby?
i tak zycze wygranej PISowi!
jan kuta
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189672