Matecki: Cała prawda o kampanii Rafała Trzaskowskiego!

Obrazek użytkownika DarekM

– Rafał Trzaskowski był ministrem cyfryzacji, był wiceministrem spraw zagranicznych, był europosłem. Czy ktoś moze wskazać, co Rafał Trzaskowski zrobił dla Polski, dla Warszawy? 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

jeśli POpaprańcy "dysponują" większą ilością wyborców w Warszawie - to Czaskoski nie musi się wysilać - a i tak wygra z Jakim. Podobnie jak Hübner - w wyborach do PE. Chyba że, oprócz "elektoratu prawicowego", istnieją "ludzie środka" których,  dotychczas mało aktywnych politycznie, zdoła do siebie przekonać Jaki.

Niewątpliwym "sukcesem" Gronkowca i POpaprańców jest "zmiana struktury" społeczeństwa Warszawy. Znacząco, przez 12 lat tych rządów, zwiększyła się ilość lemingów pośród Warszawiaków. Tak zadziałał sprawdzony przez Sowietów system: dla utrwalenia zwycięstwa - należy zmienić strukturę społeczeństwa. Na ogół wystarczy "pozbyć się" ~10% "przeciwników". Toteż - miast realizować obietnice wyborcze - po prostu zmieniono "strukturę" wyborców. Proste i skuteczne. A praca nad odbudowaniem świadomości społecznej to "orka na ugorze". Niestety.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1566444