Treści z tagiem: wróżby

Obrazek użytkownika Polska444
Idee

Dziś na Facebooku zobaczyłam ostrzeżenie, że Karty Tarota mają podłoże mają demoniczne. Mało powiedziane - tam jest wręcz karta diabła. Egzorcyści potwierdzają, że wróżenie z nich prowadzi do opętań, a korzystanie z takich wróżb jest groźne dla duszy. Wszelkie wróżby są grzechem, a te karty mają wyjątkowo zły wpływ na ludzi, którzy z nimi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Blog

A mnie akurat ten duchowy wymiar chadzania Polaków do wróżek, kupowania czasopism dla horoskopów, noszenia w torebkach i kieszeniach magicznych kamieni i obwieszania się znakami zodiaku bardziej interesuje od finansów.

 

 „Kościół wraz ze swymi „duchowymi komandosami”, jakimi są egzorcyści, ewidentnie psuje biznes całej ezoterycznej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Jan Erik Hanussen wróżył Hitlerowi, Wolf Messing Stalinowi, a Anna Świerczewska Sojuszowi Lewicy Demokratycznej (dawniej PZPR).

 

Uwaga: ten tekst należy wydrukować i przybić do ściany: na wiosnę 2011 roku przestanie istnieć...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Gospodarka

Postać słynna. Człowiek ciągle niedoceniany. O świetlanej (PZPR + UW) przeszłości politycznej. Najsłynniejszy polski ekonomista polityczny. Potencjalny zdobywca Nagrody Nobla, mistrz ciętej riposty... No i mimo uznania na całym świecie, polski lud ciągle nie wsłuchuje się jego słowa! Zaraz, zaraz... O kim mowa?

 

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Gospodarka

Niewielu polityków porywa się na doradzanie inwestorom giełdowym. Ale też niewielu ma aż tyle zasług i doświadczeń co Leszek Balcerowicz.  W jego przypadku można mówić o samych  atutach!

0
Brak głosów