Treści z tagiem: ubezpieczenia

Obrazek użytkownika miarka
Kraj

Tylko odnośnie obiecanej blogerowi Jaśkowi notki o potrzebie wydzielenia dwóch ZUS-ów. Krótko, bo choruję i jeszcze trochę pochoruję.

Chodzi o pozostawienie w starym  ZUS tylko tych ubezpieczonych pracowników, co wykonują produkcję i usługi społecznie użyteczne, tych, których zarobione pieniądze są jedynymi prawdziwymi. To za...

2.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Prof. HANS-HERMANNEM HOPPE „wszystkie państwa opiekuńcze zbankrutują – tak jak zbankrutowały państwa komunistyczne „....”Systemy socjalne w większości krajów są na granicy załamania.”....”Chciałbym być optymistą, że Unia Europejska wkrótce upadnie „...(więcej )

Hans-Hermann Hoppe „Tłumaczenie: Marcin Zieliński „ Intelektualna przykrywka...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:5)
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Na całym świecie ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe,

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bellmaxima
Blog

Na wczorajszym szkoleniu usłyszałam takie słowa: "jaka szkoda, że do Smoleńska nie leciała obecna ekipa rządząca"... Słowa były wypowiedziane z wsciekłością a sprawa dotyczyła obowiązkowych ubezpieczeń OC lekarzy.
Nasza władza w tej kwestii wykazała się niezwykle szybkim działaniem.
W styczniu miała być podpisana ustawa w związku z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Gospodarka

Ubezpieczenie ma sens jeśli obejmuje niekorzystne zdarzenie rzadkie. Np. doszczętne zniszczenie samochodu większości kierowców się w życiu nie zdarzy, ale przecież niektórym się to jednak zdarza i dlatego warto się ubezpieczyć, bo takie rozbicie wprowadza bardzo poważne straty do budżetu przekraczające np. zdolność kredytową kierowcy, który...

0
Brak głosów