Treści z tagiem: START

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Witajcie blogerzy, komentatorzy, czytelnicy. Odliczanie zakończone. Niepoprawni ruszają na nowym Drupalu 7! Ci którzy chcieli, mogli testować serwis wcześniej. Tym którym się nie chciało muszą zrobić to teraz.

Czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik? Nie wiem. Przekonamy się. :)

O nowych funkcjach mogliście poczytać wcześniej...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:23)
Obrazek użytkownika PLK
Świat

Biedny Obama się wygadał! Co powiedział takiego? Powiedział że dziękuje swojemu przyjacielowi (tu następuje czytanie nazwiska z kartki) Radosław Sikorski, za poparcie układu o redukcji arsenałów militarnych między USA i Rosją (new START).

TO JA SIĘ ZAPYTUJE:

Co ma Polska do amerykańskiego arsenału jądrowego? Po co stanom jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Dziś wielkie święto międzynarodowej polityki, a cały świat odetchnął z ulgą. Prezydent Obama i prezydent Miedwiediew podpisali nowy START. Historyczne wydarzenie na miarę XXI wieku.
Co prawda w posiadaniu obu mocarstw pozostanie dość głowic, żeby zniszczyć świat kilkakrotnie, ale za to obydwaj Wielcy Przywódcy udowodnili swoje. Prezydent...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Patryk Gorgol
Świat

Nie widać spontaniczności podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy, w Rosji. Wszystkie akty tej wizyty wglądają na wcześniej zaplanowane. Oświadczenia są stonowane – albo to zaakcentowanie wcześniej już ustalonych rzeczy albo dyplomatyczny bełkot.
Politycy potrzebują takich wydarzeń, bo poza rządzeniem, muszą dbać...

0
Brak głosów