Treści z tagiem: Przystanek Woodstock

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kultura

Marek Niedźwiecki ma wiele tajemnic. Pracę w Programie III Polskiego Radia Rozpoczął w stanie wojennym – sam red. Marek tego nie ukrywa. Mówił o tym np. w 2010 roku na Przystanku Woodstock Jerzego Owsiaka – imprezie, na której byłem.

Marek Niedźwiedzki powiedział wówczas, że musiał skorzystać z szansy przyjęcia do „Trójki” w tamtym...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kultura

Na Owsiakowym Przystanku Woodstock byłem dwa razy: w 2004 i 2010 roku. Wiem, że często o tej imprezie wypowiadają się ludzie, którzy tam nie byli, a którzy po cichu zazdroszczą, że już nie mogą być. Niestety, o tej imprezie krążą różne opinie: prawdziwe i mniejsze lub większe kłamstewka.

Przemoc. Niestety. W 2008 roku na Przystanku...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:10)
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Gościem tegorocznego Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock, obok takich „autorytetów moralnych”, jak Magdalena Środa, Maria Czubaszek, czy Agnieszka Holland, był ks. Wojciech Lemański.

Ks. Lemański jest problemem dla Kościoła od lat. Chyba tylko zbyt długa pobłażliwość metropolity warszawsko-...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Gdy WOŚP rozpoczynała swoją działalność byłem jej wielkim fanem. Było to coś nowego, z rozmachem i organizatorzy utrzymywali że jest niezależne od państwa. Stąd wziął się sukces orkiestry, jednak z biegiem lat zacząłem mieć coraz większy dystans do niej i do jej wodza Jurka Owsiaka.

Najpierw padł mit niezależności od państwa, pamiętam...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Peacemaker
Idee

Po całkiem ciekawej piątej części "Czerwonych Dynastii" zacząłem szukać części poprzednich. Znalazłem... i opadły mi ręce! Oto moja odpowiedź na artykuł:
http://niepoprawni.pl/blog/487...
Postanowiłem ją opublikować także jako samodzielny artykulik na swoim blogu. Może to, co się stało ze wspaniałą akcją ewangelizacyjną "Przystanek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Blog

 

Witam
 

Podsumowując kilka postów (ten jest ostatni), do których niestety emocjonalnie skłoniły mnie wypowiedzi Marka Kondrata na "błotnym spędzie młodzieży"* organizowanym przez Jerzego Owsiaka, zupełnie na koniec chciałbym jednak (trochę "na siłę") wskazać coś, co dla niektórych może być w miarę dla niego pozytywne i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Przemysław Mandela
Idee

O Przystanku Woodstock i jego uczestnikach napisano już wiele. Nazywano nas ćpunami, pijakami, brudasami, lewakami, anarchistami czy marionetkami Owsiaka. Wytykano nam wprowadzanie w życie idei róbta co chceta. Zarzucano nam podatność na manipulacje czy niszczenie środowiska naturalnego. Te wszystkie zarzuty były i będą powtarzać się co roku....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Przemysław Mandela
Historia

Kilkudniowy urlop, który autor niniejszego bloga postanowił spędzić na XV Przystanku Woodstock niechybnie dobiegł końca. W każdej chwili zaświadczyć o tym mogą zarumienione i obolałe ciało, zachrypłe gardło oraz ogromna porcja pozytywnej energii, którą (oprócz tony piasku) udało się autorowi przywieźć do domu.

Oczywiście Przystanek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Kraj

Kilka słów, bo niedobrze mi się robi, kiedy o tym myślę.

Jakoś tak dziwnie się stało, że koło spędu sympatycznej i kochającej życie młodzieży na kolejnym Przystanku Woodstock zamaskowani sprawcy zdemolowali wystawę pro life, niszcząc miedzy innymi banery pokazujące ludzkie płody (już pojawiają się informacje, że na wystawę nie było...

0
Brak głosów