Treści z tagiem: profesjonalizm

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Jakże często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że nasze blogi czy komentarze idą w świat. Na całym internetowym świecie można je czytać oraz przeglądać komentarze. A dziś świat jest już całkowicie opanowany współczesnymi nowinkami technologiczno-technicznymi a Internet stał się podstawowym źródłem informacji.

 

To naprawdę...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika miarka
Kraj

W dwa i pół miesiąca po premierze już bestselerem na rynku stała się  książka „Resortowe dzieci. Służby” autorstwa Doroty Kani, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza.

[vídeo: https://youtube.com/watch?v=1hKOUsX4-vE]

To zapis przepatologii, która opanowała polskie życie...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:4)
Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Los albo Opatrzność sprzyja TVRepublika. Prawdziwy profesjonalizm polega na połączeniu kompetencji z charakterem i to widzimy w działaniu TVRepublika w Kijowie. Usługowy, reżimowy funkcjonariusz medialny nie jest zdolny do autonomicznego działania wymagającego połączenia wewnętrznego przekonania z kompetencjami zawodowymi.

W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Romek M
Blog

Patrząc na działania rządu po katastrofie smoleńskiej, podczas tegorocznej powodzi, oraz na forum międzynarodowym dostrzegam, że

4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Nie lubię profesjonalizmu. Szczególnie dziennikarskiego. Po najróżniejszych redakcjach kręcą się stada obrzydliwie sprytnych, ambitnych, inteligentnych dziennikarzy... Beznadzieja! I nie ma się na jakiekolwiek zmiany! 

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Profesor Ryszard Legutko ogłaszał kiedyś, że nie lubi tolerancji.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj
Wielokrotnie czytając, słuchając profesjonalnych, zatrudnionych w mainstreamowych mediach dziennikarzy i porównując ich pracę do pracy niezależnej blogosfery politycznej, dochodziłem do wniosku, że bycie "profesjonalistą" to rzecz relatywnie, w porównaniu do pracy blogera, trudniejsza. O ile bloger (ten niezatrudniony przez media) wykonuje swoją...
0
Brak głosów