prawa dziecka

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kraj

Ponieważ w internecie jak i w „poważnych mediach” krążą nieprawdziwe wiadomości, jakoby Trybunał Europejski Praw Człowieka uznał Chrzest Święty za „zbrodnię”, zmuszony zostałem zasięgnąć na ten temat informacji.

Poniżej wszystko co się dowiedziałem na ten temat.

Europejski Trybunał Praw Człowieka (ETPC) na swoim posiedzeniu orzekł, że chrzcząc noworodków "naruszamy jego wole i wolność".

...

2.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (13 głosów)
Obrazek użytkownika puszczyk
Świat

 

Zawsze byłem zdania że nie ma takiej głupoty, której urzędas nie byłby w stanie wymyślić. Kolejnym potwierdzeniem tego osądu jest jak na dzień dzisiejszy mało jeszcze nagłośniona sprawa okien życia. Urzędasy z ONZ stwierdzili że to rozwiązanie godzi w prawa dziecka do poznania swoich biologicznych rodziców i zwraca się do Unii Europejskiej o ich delegalizację.

 

W związku z tym pragnę zadać...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Idee

Cytat: Uchwalenie Konwencji o prawach dziecka jest jednym z ważniejszych osiągnięć Polski w dziedzinie ochrony praw dziecka.

W roku 1978 Polska zaproponowała Komisji Praw Człowieka ONZ jej uchwalenie i przedstawiła projekt, który był później dwukrotnie modyfikowany. Na podstawie Konwencji powołano do życia organ nadzorujący jej realizację przez państwa, które ją ratyfikowały - Komitet Praw...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Blog

Właśnie spędziłam dwa dni z wnukami. Uważam, że nie ma nić piękniejszego niż śmiech dziecka. Z przyjemnością patrzyłam, jak biegają i baraszkują. Chętnie bawiłam się z nimi. Mają szczęśliwe dzieciństwo.
Po ich wyjściu zaczęłam się zastanawiać nad losem dzieci, różnych dzieci, nad ich teraźniejszością i przyszłością.

Bardzo wiele maluchów ma dobrych rodziców, odpowiedzialnych i starających się...

0
Brak głosów