Treści z tagiem: pomysły

Obrazek użytkownika Mind Service
Idee
Przyznam szczerze - zazwyczaj czytając dyskusje na Niepoprawnych odechciewa mnie się. Trzeba mieć naprawdę dużo silnej woli i samozaparcia aby zagłębiać się w kolejne wątki jakiejś "dyskusji", która kompletnie nic nie wnosi. I niczemu innemu nie służy jak "biciu piany". Widać, że zdecydowana większość nie jest zainteresowana merytoryczną wymianą...
3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Odkąd sięgam pamięcią zawsze lubiłem eksperymentować. Jako dziecko trudno mi było oddzielić fikcję od prawdy. Co stanowiło wielkie utrapienie dla rodziców. Bo trudno mnie było upilnować. A wszystko chciałem osobiście sprawdzić. Na szczęście opaczność nade mną czuwała.
Byłem pewny, że jestem nieśmiertelny. No, bo przecież się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jlv2
Gospodarka

Otóż coraz głośniej jest o koalicji PO z PiSem.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mona
Kraj

Wyglada na zadziornego kogucika, ale to pozory.Teraz już przygladam się temu gościowi z coraz większym rozbawieniem, jednak gdzieś, z tyłu czaszki, dźwięczy dzwoneczek: już znam niektóre sytuacje, niektóre rozwiązania, kłamstewka przeradzające się w kłamstwa, rozbuchane ego, "rządy osobiste" - czyli wykańczanie ludzi mogących zagrozić pozycji leadera...Jakoś mi się mieszają wrażenia, ale skądś to znam.

0
Brak głosów