Treści z tagiem: polskie lasy

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Dzisiaj mija rocznica śmierci prof. Jana Szyszko, wielkiego Polaka, patrioty, człowieka, który kochał Polskę, przyrodę i całe swoje życie poświęcił właśnie dla Polski i ratowania polskich lasów i przyrody. Miał wielu wrogów wśród mediów, a także wśród członków rządu, w którym był przez wiele lat ministrem środowiska. Był bardzo zaangażowany w...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wawel24
Idee

Czyje interesy reprezentują "niemieccy" Zieloni i sprzymierzone z nimi NGOsy, która to grupa rozpoczęła właśnie zmasowany atak na Polskę? Dlaczego ich "głębokim sponsorom" zależy na tym, żeby w sądownictwie 'było jak było"? Czy drogi nie prowadzą czasem do S.447? Czy istnieje jakiś - przeoczony - dokument UE, który by zapowiadał dołączenie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Kraj

 

Okazuje się, że bitwa o polskie lasy trwa nadal.

Jedno, dwa słowa, sprytnie dodane na końcu potrafią zmienić cały sens ustawy. Pamiętacie? Kiedyś za afery Rywina było to "... lub czasopisma". A teraz PO wymyśliło sobie pasztecik, poprzez dodanie "... z wyjątkiem uzasadnionego celu społecznego.".

Jak silne...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:18)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Polskie lasy coraz bardziej zagrożone. I to nie brudnica mniszka czy kornik drukarz! To pan gajowy pan Bronek i polksojęzyczni polakożercy nie tylko z portali odparówkowych.
Polskie lasy rosną wolno, ale nie tylko B. Komorowski myśli ... szybko! jak je zachachmęcić!
Polskie lasy rosną wolno, ale polakożercy coraz mocniej przypisują...

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:18)
Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

RATUJMY POLSKIE LASY!

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Polacy! Niepoprawni, Poprawni! Blogerzy, Komentatorzy, Czytelnicy. Nieczytelnicy! Redaktorzy innych prawicowych, lewicowych portali. Redaktorzy wszystkich innych portali. 18 grudnia pod osłoną nocy próbowano zmienić Konstytucję. Zmiana miała na celu wprowadzenie zapisu, dzięki któremu zwykłą ustawą (czyli zwykłą większością) można byłoby sprzedać Nasze Lasy. Dobro którego jeszcze jesteśmy codziennymi użytkownikami i Właścicielami. Tylko 5 głosów uratowało naszą własność.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:29)