Treści z tagiem: paszkwil

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

Dziś [18.09.2017], jak co poniedziałek, ukazały się nowe numery tygodników "Sieci' oraz "Do Rzeczy".  Zdumiały mnie ich okładki.  Na okładce "Sieci" mamy zdjęcie Antoniego Macierewicza i napis: "Ujawniamy tajny raport służb.  Operacja: wrobić Macierewicza - głośna książka oskarżająca szefa MON o rzekome powiązania z Rosją to w...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika gorylisko
Kraj

MatkaKurka znowu ma rację i rzeczowo opisał sprawę, zapraszam do tekstu poniże...czy naprawde chłopaki z MSZ nie nic innego do roboty ??!!

Fronda pisze o histeriiw CNN...media prawicowe i inne dostaja jakieś głupawki z powodu wypowiedzi jakiegos gostka w CNN wtemacie Polska... etc.

Jednie matkaKurka nie stracił...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

  Według logiki pani Dominiki Kozłowskiej, redaktorki naczelnej miesięcznika "Znak", nowowybrany Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej powinien być pilnowany w tym, co robi, i to tak totalnie, aby nie tylko stronił od polityki, ale nawet nawet dbał o swoje gesty mogące mieć odniesienie do polityki, aby zawsze były niepolityczne, apolityczne...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:9)
Obrazek użytkownika mustrum
Humor i satyra

Mark Twain kiedyś stwierdził, że "Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't."

W lużnym tłumaczeniu "Prawda jest dziwniejsza od fikcji, ale jest tak ponieważ fikcja musi trzymać się możliwego, a prawda nie".

0
Brak głosów