Treści z tagiem: oszczerstwo

Obrazek użytkownika brian
Idee

Bij kto w Boga wierzy!!!

    (o udział proszeni politeiści, muslimowie, buddyści, shintoiści, animiści, hinduiści, szamaniści oraz ateiści czujący się Polakami).

   W związku z artykułem Romka Kałwy i b. możliwym pozwem przeciw opisanej gadzinówce:

proszę linkować, pisać listy poparcia do UM Wieluń, rady Miejskiej Wieluń,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

W pierwszej chwili uwierzyłem w zarzuty, że kardynał w 1989 r. miał dokonywać molestowania. Oskarżenie wobec 95-letniego kardynała wysuwa Karol Chum – pisarz i poeta – który w tamtym czasie, jako 15-latek, uczęszczał do niższego seminarium duchownego.

Bardzo łatwo znalazłem stronę oskarżyciela, który...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:7)
Obrazek użytkownika JanToh
Kraj

Dla przypomnienia tym, którzy piszą, blogują, oskarżają bezpodstawnie, że już protoplaści naszej cywilizacji zajmowali się badaniem teorii sporu. W mitach greckich odnajdziemy bogini niezgody – Eris. To ona rzuciła jabłko z napisem dla najpiękniejszej rozpoczynając spór pomiędzy Herą, Ateną oraz Afrodytą, który rozstrzygnął Parys. Po...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika maciej1965
Historia

W kanadyjskiej książce wydanej przez wydawnictwo „Between the Lines” pojawia się zwrot „Polish SS”. To kolejny etap opluwania naszego kraju. Autorka podobno zajmuje się zawodowo problematyką holocaustu, tak więc trudno mówić o pomyłce. Jest to raczej celowe kłamstwo. Szczególnie boli to, że zarzuca się nam walkę w szeregach najbardziej...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika miarka
Idee

Zespół wPolityce.pl opublikował artykuł o kolejnej akcji antypolskiej grupy przestępczej, która tym razem usiłuje wymusić na Polsce wcześniej wyrażany w dolarach, dziś w złotówkach zbójniczy haracz.

http://wpolityce.pl/swiat/258272-zydzi-znow-wysuwaja-swoje-roszczenia-wobec-polski-chca-od-naszego-...
4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

  Karykatura inteligenta ośmieliła się publicznie twierdzić iż kapłan zasłużony dla Polski, kapłan który użyczał mu anteny telewizyjnej do autopromocji dziś w jego zaplutych ustach jest karykaturą.

0
Brak głosów