Treści z tagiem: Olejniczak

Obrazek użytkownika PS
Idee

 

Przedruk notki z 13.08.2012 16:49 opublikowana w: Donald T., Prawdy niePOpularne, Pulpitum Odium PO RP Olej to Panie Premierze     Olej to Panie Premierze napisała już też cytowana przez Pana Premiera ulubiona blogeRka, poniekąd. I ja się do tej Prośby nieśmiało chciałbym przyłączyć, czy nawet Radki. A...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jestem przekonany, że kiedyś, w podręcznikach historii to, co zrobił rząd Tuska, Prezydent Gronkiewicz- Waltz przy użyciu środowiska Wyborczej i Krytyki Politycznej i zjednoczonych ośrodków prorządowej propagandy, będzie określane jednoznacznie, jako Prowokacja Warszawska, tak, jak dziś mówimy o Prowokacji Gliwickiej.

To, co kilka dni...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Być może należy się parę słów wyjaśnienia, któż to był ten Polrewkom, otóż był to Polski Komitet Rewolucyjny, przywieziony do Polski przez Armię Czerwoną i razem z nią pospiesznie z tej Polski uciekający. Sami byli za słabi, by walczyć o swoją wizję Polski, czy raczej jej braku, no to się schowali za plecami silniejszych z „zaprzyjaźnionego”...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
Kraj

Coraz znamienitsze osoby z Episkopatu w Polsce zabierają głos w sprawie pana Nergala. Obok biskupa Meringa, wypowiada się obecnie Sławoj Głódź, któremu także się nie podoba skromna i jakże neutralna i nowoczesna światopoglądowo postać niedawnego narzeczonego pani Dody. I po cóż się denerwować, skoro pan Braun jedynie niezwykła możliwość...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Kandydaci na prezydenta stolicy debatowali w TVN 24. Było to żenujące przedstawienie. Prowadzący zupełnie nie radzili sobie z tym, żeby ta debata nie zamieniała się w pyskówkę.

Nie mam zamiaru relacjonować tego wydarzania, bo miało ono tak niski poziom. Chcę tylko na gorąco przekazać swoje wrażenia.

Jedno jest pewne, bo zostało...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika jwp
Blog

Genialny jak zwykle Wojciech "Klata" Olejniczak ogłosił powstanie Nowej Świeckiej Tradycji.(więcej) - Wojciechu gasi śliną znicz.

Ten tekst jest tak głupi jak jego bohater, nic na to nie poradzę.

Otóż od teraz już zawsze polityk SLD będzie ogłaszał po wsiach, siołach i miastach dzień zakończenia żałoby. Obawiam się o zdrowie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Czerwony Wojtek lansuje się jak może.
A to robi za modela z owłosioną klatą

Chciał dotrzeć do jak największej grupy wyborców, bez względu na płeć. I dotarł.
Skan ze zdjęciem Olejniczaka zalotnie przeczesującego włosy szybko dotarł na portale gejowskie i wielu pedałów zapałaŁo do Wojtusia dziką żądzą.

http://www....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Blog

W krakowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami był pies, który pomagał leczyć się z kynofobi. Taki spokojny misio! Pewnego razu zaciągnięto do niego dziewczynę, która panicznie bała się psów i… ten wzór spokoju ją ugryzł.
Wiadomo było, jak zostaną przyjęte reakcje PiS i samego Jarosława Kaczyńskiego na oświadczenie CDU-CSU w sprawie „...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Nagle okazało się, że były próby przyżenienia Olejniczakowi tej lepszej i cool orientacji seksualnej.
http://wiadomosci.onet.pl/1970...
Kto tak twierdzi? Oczywiście Kaczmarek.
Kaczmarek, czyli bydlak, który awansował i awansował (chroniąc kumpli), aż wreszcie został złapany za rękę na nielojalności, a co gorsza, na działaniach...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

A oto najseksowniejsza trójka polskich

polityków,najseksowniejsza dla polskich gejów.

I miejsce zdobył Wojciech Olejniczak,za nim uplasował się Radosław Sikorski a trzecie chlubne miejsce zajął Premier Donald Tusk.
http://www.tvn24.pl/12690,1593...
Serdecznie gratuluję zwyciężcom tego sondażu!

A...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Katarzyna
Kraj
Kampania wyborcza do EP nabiera rumieńców. Prowadzona jest, trzeba przyznać, w sposób prawie niezauważalny dla przeciętnego wyborcy.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Obserwując tę nagonkę mediów i niektórych posłów PO na Pawlaka i jego załogę zastanawiam się gdzie tkwi przyczyna?
Wszak od dawna było i jest wiadome,że PSL to "rodzina" i grają zawsze pod samych swoich.

A może to "umilanie"zycia koalicjantowi jest sterowane i zamierzone?

Poszperałam sobie i znalzłam wiele ciekawych...

0
Brak głosów