Treści z tagiem: myśl

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Duchowość i tożsamość narodu pozbawione wielkich decyzji - wegetują li tylko. Naród, wspólnota odzwyczajają się od postawy OFENSYWNEJ. Chcąc tylko trwać - znikają. W sferze obrony tożsamości narodowej stanie w miejscu jest cofaniem się i byciem branym w jasyr przez mądrzejszych lub prymitywniejszych.

 

...

3.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Kolega w szkole podstawowej miał duże problemy. Nie mógł się z nikim dogadać i znaleźć wspólnego języka. Z nauczycielami również. A właściwie, to przede wszystkim. W końcu postanowiono go przenieść. Do szkoły specjalnej. Może tam się wreszcie dogada z podobnymi do siebie "głupkami"?
Wszystko wydawało się tylko formalnością. Problem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Idee

Prawda jest jedna. Przekręcona czy upiększona już nie jest prawdą. Staram się zawsze mówić prawdę i denerwuje mnie kiedy ktoś bez powodu zarzuca mi fałsz, albo przekręca moje słowa, tak, że całkiem zmieniają swój pierwotny przekaz. Nawet jeśli robi to w dobrej sprawie. Nawet jeśli sądzi, że wie lepiej co autor miał na myśli. Zwłaszcza kiedy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Idee

Może to głupie i bezzasadne, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, że jakoś się ułoży, raczej fajnie niż nie, że będziemy wolni, szczęśliwi i syci…
Odzyskamy Polskę (przecież ich jest mniej) wymierzymy sprawiedliwość, osadzimy w więzieniach i odbierzemy, co zagrabione.
Pohańbimy zdrajców i sprzedawczyków przegonimy na 4...

0
Brak głosów