Treści z tagiem: mniejszość niemiecka

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Oto kwiatek ze śląskiej łączki: „Opolski poseł na Sejm Janusz Kowalski (Solidarna Polska) przed tygodniem zaapelował o usunięcie niemieckich nazw miejscowości na stacjach PKP w województwie opolskim. Mniejszość niemiecka i Ruch Autonomii Śląska sprzeciwiają się pomysłowi Kowalskiego twierdząc, że nie ma podstaw prawnych do takiego działania. –...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika LOS_Polski
Kraj

W dniach 5 i 6 marca z inicjatywy Ligi Obrony Suwerenności odbyła się seria pikiet przeciwko germanizacji polskich dzieci przez niemieckie urzędy do spraw młodzieży – Jugendamty. Protesty miały miejsce przed placówkami dyplomatycznymi Niemiec w Opolu, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Zastanawiam się czasami jaki to rodzaj patriotyzmu siedzi w głowach takich polityków, jak Sikorski czy Tusk, albo Rostowski. To jest taki dziwny rodzaj patriotyzmu, że cokolwiek przychylnego powiedzą na nasz temat Niemcy, staje się to od razu powodem mózgowej euforii establishmentu III RP, a jeśli cokolwiek powiedzą złego, to zapada kurtyna...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
W cieniu pogrzebu Jadwigi Kaczyńskiej przewinęły się dziś dwie ważne wiadomości polityczne i jedna towarzyska.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Baju, baju! Jakie dobre małżeństwo. Uzupełniają się! Wspierają się! Wynudzona łażeniem, bezmyślnym pałętaniem się po galeriach handlowych żona premiera uderzyła w charitativum!
Udała się do przedszkola i swym drewnianym głosem czytała dzieciom bajki!
Doskonale się uzupełniają!
Jeden od lat bajdurzy!
Plecie naiwnym,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Drodzy Niepoprawni!

Poniżej prezentujemy Wam oświadczenie w sprawie działań politycznych Mniejszości Niemieckiej i Ruchu Autonomii Śląska Warszawa, które zostało przesłane na adres redakcji:

7 maja 2011 r.

Od kilkunastu miesięcy z niepokojem obserwujemy zdumiewającą nieporadność instytucji...

0
Brak głosów