Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika Świetobor
Idee

Kolejny tekst z mojego blogu sprzed prawie dwóch lat.  

 

Kto i dlaczego stworzył główne religie świata

„Każdy ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów bez ingerencji oraz do poszukiwania, otrzymywania i przekazywania informacji i idei wszelkimi środkami, bez...

2.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.5 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Świetobor
Historia

UWAGA! ARTYKUŁ ZAWIERA DRASTYCZNE ZDJĘCIA. NIE POWINNY BYĆ OGLĄDANE PRZEZ OSOBY PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

„Pierwszym frontem ofensywy amerykańskiego syjonizmu przeciwko wolnym narodom Europy i Azji, była napaść na wolną Jugosławię przez NATO, poprzedzona gigantycznym przygotowaniem propagandowym, idącym w parze z umiejętnie...

3.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje - twierdzi Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal, która właśnie weszła na polski rynek.

 

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Świetobor

Podpisanie ustawy o przymusowych szczepieniach wraz z kontrowersyjną szczepionką przeciw HPV czyni nas jedynym takim krajem na świecie. Duda się POPiSał. Widać że łącznie z antypolskim parlamentem jest w kieszeniach wielkich koncernów farmaceutycznych.

 

Ustawę przewidującą więcej przymusowych szczepień podpisał prezydent Andrzej Duda. Najwięcej kontrowersji budzi wprowadzenie do obowiązkowego katalogu szczepień preparatu przeciw HPV – informuje „Nasz Dziennik”.

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej...

1.9
Średnio: 1.9 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Świetobor
Kraj

Kopiuję w całości bardzo ważny raport.  Choć obejmuje on tylko „czubek góry lodowej” to pokazuje dla kogo pracują polskojęzyczne elity rządzące w naszym kraju.  Oryginał znajduje się tu: http://www.naszapolska.pl/inde...

 

 

„Trzeba bronić dorobku 25 lat naszej wolności – być z niego dumnym i...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

To postać tajemnicza.

Julian Kornhauser s. Jakuba ojciec Agaty 1voto Dudziny napisał m.in taki wiersz o pogromie kieleckim:

 

2.1
Średnio: 2.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Świetobor
Artykuł

zatem - ironicznie drwiąc z poprawności zięcia klanu Kornhauserów - upominam głowę państwa aby nie brał udziału w oroczystości w grucie rzeczy nazistowskiej, czyli szownistycznej i ludobójczej co poniżej - wykorzystując esej Davida Duke'a - postaram się udowodnić:

Nasi wszech-dominanci, którzy kontrolują masmedia lubią udawać, że Chanuka to po prostu jakaś dobrotliwa wersja Bożego Narodzenia, tyle tylko że judaistyczna (sic!).

2.85
Średnio: 2.9 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Świetobor
Kraj

Podobne podsumowania jak moje pojawiają się dość często w sieci. Uważam jednak, że nigdy nie jest zbyt dużo takich informacji i nie jest zbyt późno by choć części polskiego społeczeństwa otworzyć oczy na to się naprawdę dzieje i na przyczyny powstałej sytuacji. Adekwatną tu będzie analogia Polski do żaby, która wrzucona do wrzatku wyskakuje (...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Świetobor
Rysunek

Od 1990r. USA zbombardowało 22 kraje (tylko w Afganistanie, Iraku i Pakistanie zginęło 1,3 mln ludzi), Rosja zaś tylko 2 i to wg prawa międzynarodowego niezupełnie. USA lepsze od Hitlera.

Grafika: 
1.5
Średnio: 1.5 (głosów:7)

Strony