Tajna umowa Boniego i Zuckerberga?

Obrazek użytkownika ciociababcia
Inne

Minister Boni spotkał się z Markiem Zuckerbergiem, twórcą i właścicielem facebooka. Rozmawiali podobno o polskim internecie i mediach społecznościowych. – Pan zmienił świat, tworząc media społecznościowe – powiedział do Zuckerberga minister Boni. Podkreślił rolę Facebooka jako platformy wymiany myśli i idei.

Zuckerberg

Mark Zuckerberg stwierdził zaś, że Polska jest dla jego firmy najważniejszym krajem w tej części Europy i wśród programistów rekrutowanych przez Facebooka Polacy są drugą największą grupą – po Indiach i przed Chinami. – Rozwój start-upów jest prawdziwą szansą dla Polski i gospodarek całego regionu. Trzeba jednak dbać o to, by przedsiębiorcom sprzyjały tu regulacje – podkreślał prezes Facebooka.

Ochrona danych osobowych jako kluczowe zagadnienie

Boni podkreślał potencjał gospodarki internetowej w Polsce i sukcesy polskich uzdolnionych informatyków w międzynarodowych konkursach programowania (w maju 2012 studenci Uniwersytetu Warszawskiego zajęli 2. miejsce w Mistrzostwach Świata w Programowaniu Zespołowym, w TopCoder w konkurencji “algorytmy” w rankingu krajów Polska jest trzecia). – Dziesięć lat temu tylko 10 proc. Polaków korzystało z internetu. Teraz to prawie 2/3 obywateli – mówił Boni. Jak dodał, na początku 2013 r. liczba polskich użytkowników Facebooka przekroczyła 10 mln.

Zuckerberg i Boni rozmawiali też o europejskiej debacie o ochronie danych osobowych. Zuckerberg zgodził się, że ta kwestia jest obecnie kluczowym zagadnieniem. – Powinniśmy się zgodzić co do ogólnych zasad: każdy powinien zawsze wiedzieć, w jaki sposób są wykorzystywane jego dane. Ważna jest też towarzysząca temu ciągła edukacja – mówił. – W obrocie danymi kluczowe jest zaufanie i równowaga między ochroną prywatności i potrzebami biznesu – stwierdził z kolei Boni. Boni zaznaczył też, że Polska dba o to, by obecne regulacje nie ograniczały idei wolności, jaką niesie internet.

To tyle oficjalnych doniesień. O wiele ciekawsze jest to z czym “wysypali” się urzędnicy, gdy headhunterskim podstępem próbowałem się dziś dowiedzieć szczegółów spotkania. Bo trudno mi było uwierzyć w “turystyczną” i kurtuazyjną wizytę. Miałem rację. Chodziło o dostęp do IP i ułatwienia w geolokalizacji. Czy Zuckerberg podpisał z Bonim tajne porozumienie umożliwiający dostęp polskim urzędnikom do IP użytkowników Facebooka w zamian za ułatwienia w geolokalizacji? Byłby to szalenie niebezpieczny krok dla polskich Internautów.

Napisane przez: zaczarowana dorożka
"Doradzajac przyjacielowi, staraj sie mu pomóc, a nie sprawic przyjemnosc" Solon"

http://3obieg.pl/tajna-umowa-boniego-i-zuckerberga/

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Syjonistyczny agent, właściciel tzw. Fecebooka (ang. feces – łajno, kał), którego niektórzy znają pod nazwą Facebook, przyjechał do Polski by szkolić polskojęzycznych ministrów w zakresie „ochrony” danych w sieci. Nie dajmy się zwieść tej niewiele mówiącej terminologii. Przypomnę co pisałem w zeszłym roku (link) o Facebooku:

„Facebook ma być wg. planów syjonazistów jedyną formą prywatnych publikacji w internecie. Celem agitacji jest by jak najwięcej ludzi zakładało swoje konta na prywatnym portalu Marka Zuckerberga. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że udostępnia swoje prywatne dane Mossadowi. Izraelski dysydent Roy Tov dotarł do niepokojących danych na temat Zuckerberga, które mogą potwierdzać, że pracował i nadal pracuje on dla Mossadu. Technologia do Facebooka została po prostu przez niego skradziona z HarvardConnection.com.

( http://northerntruthseeker.blogspot.com ... ossad.html )

Facebook jest internetową bronią masowego rażenia w kontroli nad społeczeństwem. Daje dostęp do wszystkich danych o ludziach – ich powiązaniach, zamiłowaniach, słabostkach. Przez zamieszczenie zjdjęć i nagrań wideo, nikt kto jest na Facebooku nigdy już nie będzie anonimowy w sieci. Chcąc nie chcąc, stałeś się ekhibicjonistą. Konspiracja idzie jednak dalej. Niemiecki magazyn Der Taggspiegel udowadnia, że zabójcy James Holmes i Anders Behring Breivik mieli jedną cechę wspólną – nie posiadali konta na Facebooku! Na stronie technicznych nowinek Slashdot, poda stwierdzenie, że jeśli nie masz konta na Facebooku to możesz być pierwszym kandydatem na ludobójcę!

(http://www.abovetopsecret.com/forum/thread868865/pg1)

Z kolei magazyn Forbes doniósł, że wydziały zatrudnienia w amerykańskich firmach sprawdzają kandydatów czy mają konta na Facebooku. Ci, którzy ich nie posiadają są od razu dyskryminowani. Tłumaczenie jest takie, że dany kandydat ma coś na sumieniu, dlatego konto usunął. Z kolei niektóre agencje matrymonialne odradzają szukania kandydatów, którzy nie mają kont na portalu Zuckerberga. (http://www.infowars.com/psychologists-s ... uspicious/)”

Przypomnę też co mówił niedawno (link) o internetowych mafiozach Texe Marrs:

„Wracając do internetu, mamy tu narzędzia, które nie były stworzone przez jak to się mówi ”geniuszy”, takich jak Zuckerberg. Jeśli ktokolwiek myśli, że stworzył Facebooka … dajcie spokój. Ale popatrzmy się na opozycję Facebooka, którą jest MySpace – obecnie własność Rupperta Murdocha, właściciela Fox News. Podobnie z Microsoftem i jego Windowsami usianymi szpiegami, trojanami – jego właścicielem jest żyd Bill Gates. Dell Computers jest własnością żyda Michaela Della. Steve Jobs jest żydowskim homoseksualistą zapatrzonym w New Age – nie byłbym wcale zaskoczony gdyby się okazało, że Apple współpracuje blisko z Mossadem i CIA.
Wiemy też, że w Wikipedii są żydzi, którzy tylko czekają na to, że jak ktoś zmieni coś nie po ich myśli, to od razu to poprawią jak było. Tak więc Wikipedią rządzą żydzi. Jeff Bezos, który jest żydem, jest na czele Amazon.com. Gdziekolwiek się nie zwrócisz, żydzi rządzą kompaniami. A mówimy tylko o internecie, ale trzeba wiedzieć, że wprowadzanie SISPA ma na celu pozamykanie naszych stron. Jeśli nie będziemy szybko działać, to już niedługo staniemy się kryminalistami tylko dlatego, że przekazujemy prawdę.”

Facebook jest już wykorzystywany do manipulacji – np. usuwane są strony zwolenników drugiej poprawki do Konstytucji USA, tzn. prawa do posiadania broni(np. http://www.infowars.com/facebook-purges ... -accounts/). Podobnie usuwane sąkonta kwestionujące oficjalne wersje na temat zamachów „terrorystycznych” takich jak w Sandy Hook czy w Bostonie, które jak wiemy, były operacjami fałszywej flagi i istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie jak inne zamachy włacznie z 911 były dziełem Mossadu.
Portal Zuckerberga uzurpuje sobie prawo do decydowania o tym co może być tam publikowane, a co nie.

Londyński Guardian podał, że tak naprawdę Facebooka kontroluje Peter Thiel, neokonserwatywny twórca PayPal (założył go wspólnie z ukraińskim żydem Maxem Rafaelem). Zuckerberg jest agentem Izraela (czyt. Imperium Rotszyldów), który chce zamknąć gęby wszystkim w tym oczywiście i Polakom. Jest to też doskonałe narzędzie do gromadzenia danych na temat jego użytkowników, dlatego też w planach globalistów ma być jedną z nielicznych, czy też nawet jedyną platformą dla wyrażania opinii użytkowników internetu. Facebook wraz z innymi narządziami do gromadzenia danych i kontroli, takimi jak Google, PayPal, MySpace, YouTube, itd. ma stanowić ten przyszły „wymarzony” (przez terrorystów globalnych) Internet 2.
Dlatego też uważam, że powinniśmy totalnie bojkotować Facebooka.

Zob. też:

Wyborcza: Mark Zuckerberg w Polsce. Twórca Facebooka rozmawiał z Bonim o ochronie danych w sieci
Mossad zebrał dane o aktywistach z Facebooka
Facebook and Mossad
Facebook Blocks Infowars Post on Suspicious Men Wearing Backpacks
Facebook Shuts Down Gun Shop Owner’s Page

t u t a j:
http://www.monitor-polski.pl/zuckerberg-chce-zamknac-geby-polakom/

**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#414233

- sluchaj Mosze jestes tu wazna osoba i doszly mnie sluchy,ze robisz cyfryzacje , wiem ze macie duzo kamer na drogach, wprowadziliscie paszporty bio-metryczne.
My musimy sie dogadac jak ziomal z ziomalem

-Icek nie ma sprawy, to sie da zalatwic ale pamietaj
utzrymujemy wersje, ze ty tu jestes turystycznie;
ty sam masz wiele danych - musimy zrobic jakas spolke i wymiane danych osobowych - ty nam dasz zdjecia, adresy a my tobie.
w nowym swiatowym rzadzie.....
jakos trzeba dogladac te wszystkie owieczki.
Patrzec na wilki i barany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#414241

Ostatnio próbowałem dodać reklamę na Facebook https://www.facebook.com/pages/Best-Turbos-BMW-Turbo-Specialists/602243923207292

 

dla mojego bloga firmowego,  BMW Turbo Specialists http://best-turbos-portfolio.com/ i dostałem informacje, ze muszę przedstawić szczegółowe informacje na temat tego co to za strona i kim ja jestem.

Odpisałem, ze nie będę dla Mossadu przekazywał żadnych informacji.

Po tygodniu sami zaproponowali żebym się reklamował i nagle przestali potrzebować moje dane.

Pieniądze w tym wypadku były bardziej ważniejsze dla Zuckerberga niż moje prywatne dane osobowe :)

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1456957