Spalenie w lutym 2015 r. mostu Łazienkowskiego w Warszawie było rosyjską operacją testującą zabezpieczenia!

Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Artykuł

Proszę o przeczytanie wpierw artykułu Łukasza Pawelskiego opublikowanego w Warszawskiej Gazecie, bo ukazuje on poważny i nabrzmiały problem.

Proszę zwrócić uwagę na datę tego artykułu - minęły niemal dwa lata.

Co się zmieniło przez te dwa lata? Ano same sukcesy: Kierując się przykładem żaru buchającego od prawowicie patriotycznych władz Tasak, Kania, Karnowscy i reszta prawowitej prawicy, nawet doktor z niejednym kotem, rzucili się z zapałem na niewyobrażalnie patriotyczne zadanie, wykonali za abewiaków i kontrwywiad olbrzymią pańswową robotę, wzięli i zdemaskowali, i rozbili całą tą putinowską agenturę. Ba, jeszcze dorzucili sporą garść antysemitów.

Oczywiście wszystko to odbyło się z wydatną pomocą czujnych tutaj portalowych patriotów, którym udało się wyniuchać wszystkie onuce i teraz jak już wiemy kto jest kto, to można spać spokojnie. Onuce się odizoluje aż się same pozawijają w walonki i zdechną od własnego smrodu! I będzie błogo i bezpiecznie, i dostatnio na dodatek.

Ocena polecanki: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:7)

Komentarze

Legendarny Most, o którym dzieci śpiewały piosenki, gdzie swoje zawodowe awanse uskuteczniał "Czterdziestolatek" nie mógł zapalić się od niedopałka. Jak nam bezczelnie wciskano.

Trasę Łazienkowską, łącząca centrum z prawobrzeżną częścią miasta budowano w latach 1971–1974, czyli już ponad 40 lat temu. Trasa jest częścią tzw. obwodnicy śródmiejskiej i składa się z ulic: Wawelskiej, al. Armii Ludowej, feralnego mostu Łazienkowskiego i al. Stanów Zjednoczonych. Otwierano ją z niezwykłą pompą, a moment otwarcia pokazano również w popularnym serialu "Czterdziestolatek". Warto to zobaczyć!

http://www.tvp.pl/seriale/archiwalne/czterdziestolatek/wideo/odc-8--otwarcie-trasy-czyli-czas-wolny/1073846

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1603793