Program “Polski punkt widzenia” z udziałem prof. Krystyny Pawłowicz (audio, video)

Obrazek użytkownika ciociababcia
Wideo

http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2013/05/2013.05.24.aktPPWPawlowicz.mp3

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/program-polski-punkt-widzenia-z-udzialem-prof-krystyny-pawlowicz/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yXWw9HbP7TA

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/polski-punkt-widzenia-23-05-2013-tv-trwam/

Moja potyczka z TVN-em - prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz
Poseł Prawa i Sprawiedliwości
Teraz mówi Polska

Jestem zaszczycona, że portal NaszDziennik.pl użycza mi miejsca na prowadzenie bloga, który jest moim pierwszym takim doświadczeniem, gdyż nigdy nigdzie nie prowadziłam żadnego tego typu notatnika internetowego. Bardzo jestem wdzięczna, choć moje wpisy, w związku z wieloma obowiązkami, nie będą pojawiały się regularnie, ale postaram się od czasu do czasu zwrócić Państwa uwagę na rzeczy ważne, o których, z reguły się nie wspomina, a warto się nad nimi zatrzymać chociaż na krótko. Blog wymaga wpisów niezbyt długich, a zwracających uwagę jedynie na jakieś problemy.

Swój pierwszy wpis zacznę od rzeczy niezbyt przyjemnej dla mnie, ale również, tak mi się wydaje, dla grupy dziennikarzy polskich, dlatego, że na własnym przypadku doświadczyłam manipulacji moją wypowiedzią, której udzieliłam, jak można się spodziewać, TVN 24. Utrwaliło to moje przekonanie, że z tą stacją w ogóle nie należy utrzymywać żadnych kontaktów, ponieważ można, a nawet należy, oczekiwać, że wypowiedzi zostaną zmanipulowane wedle tez, które akurat reprezentują prowadzący program.

Główne nadużycie tej stacji polega na tym, że sformułowania, które krytykowałam, a były zamieszczone na stronach Fabryki Równości, jakiejś kolejnej lewackiej organizacji, w najwulgarniejszy sposób zapraszały na „Marsz Szmat”, który miał się odbyć w niedzielę. CYTOWAŁAM treść tego ohydnego, wulgarnego zaproszenia, żeby pokazać widzom telewizji TVN 24, kto jest organizatorem, jaki poziom reprezentuje. Kiedy zostałam zapytana przez pana prowadzącego, jak oceniam uczestniczki marszu, powiedziałam, aby Państwo sami ocenili i poprosiłam żeby posłuchać treści zaproszenia. Zacytowałam te wulgaryzmy specjalnie, żeby wszyscy wiedzieli kto był zaproszony na ten marsz, żeby nazwać rzeczy po imieniu. Moja wypowiedź została w TVN zmanipulowana poprzez usunięcie mojej zapowiedzi, że będę cytowała. Dodano natomiast komentarz, że to Pani Pawłowicz tak określa uczestników tej imprezy Szmat. Osoby, które wzięły udział w marszu same się określiły, jako „szmaty” i „zdziry” itd. jak było napisane w zaproszeniu, a co tylko odczytałam.

Muszę powiedzieć, że nie był to przyjemny dzień, ale nauczył mnie też pewnych działań. Po pierwsze, że trzeba uważać na dziennikarzy, szczególnie z TVN 24, a po drugie, napisałam do TVN pismo z żądaniem sprostowania tych manipulacji. Zobaczymy, jeśli sprostowania nie odczytają, to absolutnie będę dochodzić swoich praw na drodze sądowej i postaram się wyegzekwować od TVN uczciwej relacji mojej wypowiedzi. Natomiast myślę, że zgodnie z powiedzeniem „człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi”, nieuczciwe działania TVN przysporzyły mi - paradoksalnie - wiele dodatkowej popularności w internecie i mam nadzieje poza nim. I za to jedynie mogę TVN-owi podziękować.

http://www.naszdziennik.pl/blogaid/teraz-mowi-polska.html#entry122

Brak głosów

Komentarze

W związku z nagonką liberalnych mediów wywołaną m.in. przez telewizję TVN do poseł prof. Krystyny Pawłowicz (PiS) docierają obelżywe e-maile od internautów. Posłanka zapowiada zgłoszenie doniesienia o popełnieniu przestępstwa w związku z tym, że w części e-maili są groźby śmiertelne.

E.Sądej/Nasz Dziennik

 

Wygląda na to, że poseł prof. Krystyna Pawłowicz naraziła się środowiskom homoseksulanym za swoje wypowiedzi dotyczące ich nienaturalnych skłonności. W ten sposób wyrażała powszechną opinię większości Polaków, sprzeciwiających się planom legalizacji układów osób tej samej płci.

Doprowadziła tym lobby homoseksulane do krańców wściekłości i ujawniła prawdziwe oblicze osób szermujących obłudnie hasłami „tolerancji” i „miłości”.

„Zabiję cię!, ”Znajdę tylko okazję to cię (…) zabiję homofobie (…) a biuro wiem gdzie masz (…) i twoje dni są policzone (…)!„ – to tylko niektóre z szokujących gróźb, jakie trafiają na sejmową skrzynkę poseł prof. Pawłowicz. (Usunęliśmy z tekstu wulgaryzmy pod adresem poseł PiS.)

Grożenie parlamentarzystce śmiercią nie powinno ujść bezkarnie. Zwraca na to uwagę prof. Pawłowicz w rozmowie z portalem NaszDziennik.pl. – To są efekty podjudzania TVN. Są to groźby karalne i absolutnie zgłoszę sprawę do prokuratora – zaznacza poseł.

Zapowiada jednocześnie, że gdy przygotuje doniesienie o popełnieniu przestępstwa, złoży je jeszcze dziś.

JD

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/33951,pederasci-groza-smiercia-pawlowicz.html

*********************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#414230

Ogromna masa listów z poparciem dla mnie nie jest związana tylko z ostatnią nagonką w związku z wypowiedzią o „Marszu szmat”. Ta sprawa bowiem ciągnie się od dłuższego czasu. Ostatnia nagonka to kwestia kilku dni. Natomiast cały czas nadchodzą listy w związku z wcześniejszymi sprawami.

Oczywiście sama ich nie otrzymuję. Natomiast przychodzą one za pośrednictwem biura prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jest on jednym z adresatów tych listów, które następnie są do mnie odsyłane. Liczna korespondencja przychodzi już od początku tego roku. Jest to forma wsparcia dla mnie w związku z naganą udzieloną mi przez sejmową Komisję Etyki Poselskiej. Chodziło o moje styczniowe przemówienie w Sejmie, w którym sprzeciwiłam się legalizacji związków partnerskich. Niesłusznie zostałam za to ukarana przez sejmową komisję. Jak można karać za przemówienie? Czy opozycję należy karać za przemówienia klubowe? Za to, że komuś nie podoba się jakaś partia?

Zawiązał się w tej kwestii pewien sojusz, ponieważ partia rządząca ma w każdej komisji większość. Posłowie mogą teraz dowolne rzeczy przegłosowywać. Widzę teraz, że wpłynęły do komisji kolejne wnioski o ukaranie mojej osoby. Tymczasem absolutnie nie jest to ocena żadnej etyki ani osobistego zachowania, tylko poglądów politycznych. W ten sposób jest to określane w nagłówkach listów, które do mnie dochodzą. Ludzie protestują, że jestem karana za poglądy, które prezentuję, i się solidaryzują.

Natomiast najnowsze listy można już odnieść do tych ostatnich wydarzeń. Mianowicie, że zacytowałam słowa „Marsz Szmat”, posługując się językiem organizatorów tej imprezy, która odbyła się 18 maja w Warszawie. Tak się nazwały same uczestniczki. A skoro zaprezentowały się jako „szmaty”, to wiadomo, że nie jest stosowne, by w ten sposób pokazywać się na ulicy. Nikogo nie obraziłam.

Wydaje się, że te listy dobrze opisują całą sytuację. Ponieważ jestem straszona komisjami. Podobno 100 wniosków wpłynęło do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej za używanie takich słow. Tylko że ja ich nie stosuję. Proponuję, by posłowie w swoim zacietrzewieniu zajrzeli do źródła, jakim była strona internetowa tej akcji. Cytowałam sformułowania organizatorów marszu. Sprawa jest również przyczynkiem do poznania wielkiej manipulacji TVN, z której wiele się nauczyłam. Ponieważ było to swoiste zastawienie pułapki na niedoświadczonych posłów. Wyciągnę z tego wnioski.

not. JD

Prof. Krystyna Pawłowicz, PiS

http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/33957,listy-dobrze-pokazuja-cala-sytuacje.html

***************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#414231

Takiej treści wiadomość na swoją skrzynkę mailową otrzymała od Rafała Sz. Krystyna Pawłowicz. To skutek nagonki z jaką posłanka spotkała się po nazwaniu "Marszu Szmat" marszem szmat.

http://niezalezna.pl/41745-zabije-cie-krystyna-pawlowicz-otrzymala-pogrozke-od-zwalczajacego-homofobie

**********************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#414232