Krzyk narodu!

Obrazek użytkownika Paweł T
Audio

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Moi Drodzy CrusadeNr - jesteście bezbłędni !
Prosze tylko o poprawienie dykcji.
Czekam na Wasze następne nagrania!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Firley

#407149

CrusaderNr jest to Polak z Tarnowa, który poświęca swój czas, aby produkować te filmiki, w których podkładem jest muzyka zespołów grających muzykę narodową, ale nie tylko z taką muzyką, w tym przypadku jest to zespół Salut (powyżej, utwór Krzyk narodu, a poniżej All Bandits).

...

CrusaderNR (KrzyżowiecNR) właśnie w swoich filmikach porusza tego typu tematykę i chwała mu za to, co się natomiast tyczy dykcji z tym mogą być niejakie problemy. He, he...Ale, tak sądzę, koledzy z tych zespołów będą pracować nad swoją dykcją.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407150

Szanowny Panie Pawle T!
Dziekuję za ciekawe wyjasnienia a i proszę usciskać prawicę "Polakowi z Tarnowa" za Jego kawał dobrej roboty.
Czekam niecierpliwie na następne filmiki.
Salve,
Adam

p.s.: a możeby tak sięgnąć do innych koncepcji podkładu muzycznego bo ten heavy metal nie dla wszystkich jest strawny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Firley

#407163

To nie jest heavy metal, to muzyka rac
bodajże, takiej muzyki słuchają w Polsce młodzi nacjonaliści i narodowcy polscy, ale jak widać również stare pierniki. Trudno będzie zmienić ich gusta muzyczne.
Osobiście też już nie należę do młodych ludzi, z którym wielu ludziom taka muzyka raczej się nie kojarzy, myślę również, że Krzyżowiec NR kieruje te filmiki do młodych ludzi i właśnie dlatego za podkład do swoich filmików wykorzystuje taką a nie inną muzykę, myślę że w tym przypadku chodzi o to, żeby dotrzeć do młodych Polaków, i ażeby dzięki temu młodzi Polacy zainteresowali się polityką i historią Polski, ale nie tylko tym...

Postanowiłem promować taką muzykę, z powodu tekstów zawartych w tych utworach i tego o czym ci ludzie śpiewają oraz dlatego, bo nikt w Polsce tej muzyki nie chce promować. Takiej muzyki nie usłyszy pan ani w radiu polskim ani nie zobaczy ani nie usłyszy na znanych festiwalach muzycznych ani tym bardziej nie zobaczy tych zespołów w telewizji publicznej ani tym bardziej w żadnej innej, z wiadomych powodów.

Ktoś może zapytać z jakich powodów?

Myślę, że z kilku, te utwory są o historii Polski i o otaczającej nas rzeczywistości politycznej, niestety Polacy tych ludzi, którzy wykonują tę muzykę kojarzą najczęściej z faszystami, z nazistami oraz z ludźmi wyznającymi poglądy rasistowskie i z antysemityzmem oraz z piewcami narodowego socjalizmu, co niestety w kilku przypadkach jest niestety prawdą, ja jednak staram się takiej muzyki nie propagować. Trzeba również pamiętać o tym, że każdy z nas był kiedyś młodym człowiekiem i miał prawo do popełnienia błędów oraz do fascynacji chorymi ideologiami, ale właśnie dzięki nam starszym ludziom, można ich z tych ideologii, komunizmu, narodowego socjalizmu, liberalizmu oraz socjalizmu, anarchizmu postarać się wyleczyć...Co próbuję robić.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#407175