Kończy się czas, by ludzkość się obudziła. Tylko dla myślących.

Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

..."5G indukuje koronawirusy – dalsze implikacje

Więc jakie są implikacje tego badania? Jest wiele. Po pierwsze, jeśli 5G można uzbroić i wycelować w ludzi, wystrzeliwując EMF i manipulując ich DNA w celu wytworzenia koronawirusów, to zewnętrznym zagrożeniem nie jest jakiś nowy zabójczy wirus, ale raczej destrukcyjna technologia pola bitwy przebrana za technologię telekomunikacyjną. Każdy, kto nadal patrzy na unoszące się w powietrzu cząsteczki i martwi się o skażone powierzchnie, zupełnie mija się z celem. Po drugie, opierając się na pierwszym punkcie, jeśli kontrolerzy NWO (Nowy Porządek Świata) prowadzący ten program mają moc nakłaniania ludzi do wytwarzania koronawirusów, a nawet określonego szczepu, takiego jak SARS-CoV-2 (zakładając, że istnieje), to jest nie ma „zarażenia” ani rozprzestrzeniania się wirusa jako takiego.

Dzięki tym nowym informacjom przypomnij sobie niektóre nagłówki ze stycznia tego roku, np. Huawei buduje stacje bazowe 5G, aby pomóc w walce z wirusem Corona . Złapałeś to – żeby „pomóc” w walce z koronawirusem?! To chory żart. Przyczyna naszych problemów jest ponownie przedstawiana jako rozwiązanie.

Musimy jednak mieć również świadomość, że satelity 5G w przestrzeni kosmicznej zostały wdrożone na początku tego roku przez SpaceX (prowadzone przez Elona Muska), a inne firmy, w tym Amazon, OneWeb i TeleSat, również to zrobiły lub wkrótce to zrobią.                              Kończy się czas, by ludzkość się obudziła"...  (kursywa, podkreślenie i wytłuszczenie moje)

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (12 głosów)

Komentarze

Tak ongiś zaczynał się pewien komunistyczny program w reżimowej tivi.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1640251

Szanujmy się 

Vote up!
8
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1640381

W każdej teorii spiskowej i wśród największych dyrdymałów i bredni, drzemie ziarenko prawdy...

Tli się jakaś iskierka... prawdy...

Nawpet wśród głupoty i ignorancji...

Vote up!
1
Vote down!
0

zimny drań
 

#1640456

W każdej teorii spiskowej i wśród największych dyrdymałów i bredni, drzemie ziarenko prawdy...

Tli się jakaś iskierka... prawdy...

Nawet wśród głupoty i ignorancji...

Vote up!
1
Vote down!
0

zimny drań
 

#1640457

Nie spodziewałem się tu czegoś takiego... Zrobił mi Pan dzień ;)

Vote up!
4
Vote down!
0

MK

#1640399