Jane Burgermesister: możliwa nowa akcja ludobójców szczepionkowych

Obrazek użytkownika ciociababcia
Notka

>>Jane Burgermeister – zapowiedź
Dzisiaj tylko zajawka materiału, nad którym pracujemy z Jane Burgermeister. Dla nie znających tej austriackiej dziennikarki irlandzkiego pochodzenia, przypomnę, że 2009 roku ujawniła próbę udobójstwa niemal całej populacji globu za pomocą szczepionek na świńską grypę. Upubliczniła trwożący fakt skażenia 72 kiiogramów szczepionki na świńską grypę śmiertelnym wirusem ptasiej grypy.
Dzięki natychmiastowej akcji dziennikarzy niezależnych oraz w dużej mierze służb wojskoych i specjalnych wielu krajów, tę największą próbę ludobójstwa w historii udało się uniedaremnić.
Niestety, ludzie odpowiedzialni za to są na tyle silni, że udało im się uniknąć odpowiedzialności za tę straszną zbrodnię, i mimo, że tysiące ludzi, którzy przyjęli tę szczepionkę jest cieżko chorych, a mordercy są nadal na wolności. Co gorzej, jak twierdzi Jane Burgermeister, planują następną, o wiele bardziej podstępną akcję. Szczegóły już niedługo, dzisiaj szybkie wprowadzenie:

Jane Burgermeister 19 czerwca 2012
http://www.youtube.com/watch?v=IDRxTFFZlig&feature=player_embedded#!

Jane Burgermeister - pandemic update 25 June 2012
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ebcG_WcsezY

http://www.monitor-polski.pl/jane-burgermesister-mozliwa-nowa-akcja-ludobojcow-szczepionkowych/

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Opublikowano badania nad bojową wersją ptasiej grypy.
Najemca Elizabeth,

W ubiegłym tygodniu po wielu kontrowersjach została opublikowana praca naukowa nt H5N1. Niektórzy obawiają się, iż wnioski z pracy mogą być wykorzystane do opracowania wysoce zaraźliwej odmiany wirusa ptasiej grypy H5N1. Chociaż te obawy zostały w dużej mierze stłumione, ustalenia naukowców wskazują, że pandemia H5N1 jest "tylko 3 mutacje od obecnej odmiany."

Obecnie H5N1 może być przenoszone na ludzi poprzez ptaki. Nie może jednak przechodzić z człowieka na człowieka jak inne wirusy grypy. Według The Times of India, naukowcy twierdzą, że istnieją już niektóre szczepy ptasiej grypy, które są jedynie trzy mutacje przed tym kiedy będą mogły infekować ludzi.

"Z informacji, jakie posiadamy, jest niemożliwym by stwierdzić jakie dokładnie jest ryzyko powstania wirusa przenoszonego drogą powietrzną na ludzi", powiedział profesor Derek Smith, jeden z autorów badania. "Jednak wyniki sugerują, że pozostałe trzy mutacje mogą ewoluować w jednym ludzkim nosicielu, dzięki czemu zmieniający swoje działanie wirus może być potencjalnie poważnym zagrożeniem".

Aby wirus H5N1 mógł stać się wysoce zaraźliwy u ludzi, musiał by przejść przez pięć różnych mutacji względem obecnego. Dwie z tych pięciu już istnieją. Pozostałe trzy zostały stworzone przez naukowców testujących je na fretkach. Fretki zostały wykorzystane, ze względu na to, iż przenoszą te same wirusy grypy istniejące u ludzi.

Fundacja Rockefellera w swoim dokumencie badawczym przewidywała wybuch pandemii w 2012 roku:

Badania nad ptasią grypą zostały opublikowane, mimo obaw iż mogą doprowadzić do wybuchu pandemii.
Naukowcy podkreślają, że wirus, który był "przenoszony drogą powietrzną" nie spowodował śmierci fretek, osłabiając pewne obawy wśród tych, którzy niepokoją się, iż publikacja tych ustaleń może doprowadzić do rozprzestrzeniania mutacji jako broni biologicznej. Wirus jednak zabił te fretki, którym podano wysokie dawki poprzez wstrzykiwane ich bezpośrednio do nozdrzy.

Wyniki badań były pod kontrolą przez wiele miesięcy jak członkowie społeczności naukowej debatowali nad tym czy informacje te powinny zostać opublikowane.

"Zawsze istnieje ryzyko", powiedział dr Anthony S. Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych. "Ale wierzę, że korzyści są większe niż ryzyko".

Według New York Times, oświadczenia głównego autora, Rona AM Fouchiera zrodziły wiele kontrowersji w związku z opublikowaniem ustaleń.

Fouchier podobno podniósł alarm, gdy udzielał wywiad co do ustaleń ubiegłej jesieni. Powiedział, że "zrobił coś naprawdę głupiego" tj "zmutował piekło z H5N1." Scharakteryzował rezultaty jako "bardzo, bardzo złą wiadomość", twierdząc, że stworzył "prawdopodobnie jednego z najbardziej niebezpiecznych wirusów jakie można stworzyć".

Od tego czasu jego entuzjazm ucichł i obwinia media za nadmierne rozdmuchanie niebezpieczeństwa. Czy wyniki jego pracy nie były aż tak "bardzo, bardzo złe", jak początkowo sądził, lub po prostu się je pomniejsza dopiero się okaże.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/opublikowano_badania_nad,p1072806164
*************************************
 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411975

[...]
Obecnie przygotowywane jest wszystko by wywołać nową pandemię. Teraz jest możliwe użycie aktu bio-terroryzmu. Albert Osterhaus, główny doradcza Światowej Organizacji Zdrowia, twierdzi, że odkrył wyjątkowo zabójczy wariant wirusa ptasiej grypy. Opublikowano to w Nature, zaledwie kilka tygodni temu. Osterhaus także ma udziały w firmie, która produkowała szczepionkę pandemicznąw 2009 roku.

Olimpiada w Londynie na przykład, mogła by być świetną okazją na rozpylenie jakichś trucizn by wywołać następną fałszywą pandemię i rozpocząć kolejną globalną kampanię szczepień. Tym razem WHO i laboratoria kontrolowane przez wielki przemysł farmaceutyczny nagłośniły by zagrożenie wirusem nawet w większym stopniu niż to byo w 2009 roku.

Jest coraz to więcej sygnałów, że globalne elity planują straszenie pandemią. W maju rząd Bokina Faso w Afryce zakończył wielkie ćwiczenia pandemiczne, oparte na scenariuszu pojawnienia się wirusa takiego jak grypy w odległej wiosce. Stoimy przed tym samym niebezpieczeństwem jak w 2009 roku. Ta sama toksyczna szczepionka pandemiczna może być nam wstrzyknięta, w przypadku szóstego stopnia zagrożenia pandemią. Kompanie wielkiego przemysłu farmaceutycznego mają większą kontrolę systemem ostrzegania antywirusowego WHO, co pozwwala im na jeszcze większe straszenie wirusem.

http://www.monitor-polski.pl/jane-burgermeister-znow-chca-nas-wymordowac-szczepionkami/#comment-8032

KOMENTARZ:
sstrach on 26 czerwca 2012 at 13:07 said:
Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będa mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszystcy Polacy bedą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakażnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chrobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szvczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.Teraz będzie to wyłacznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski MInister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor samitarny na polecenie umijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznych. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominiety, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostep do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym włascicielem bedzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych.Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszsystkich kontaktów (równiez telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrozonych chorobami zakaznymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobez każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnetrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012) i została popaarta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne.

*****************************************

 
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411976

"Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne."

Gdzie jest opozycja polityczna w Polsce?

"Question everything. Trust no one."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#411977

Już był piątek, nazwany krwawym, gdzie też cały Parlament głosował "za" w sprawie EJ. I nie była to omyłka. Gdyby nawet była, to gdzie opozycja.
Teraz szczepionki, już w Polsce ludzie i dzieci chorują. Niespotykana ilość zachorowań na autyzm. Są w Polsce również zgony.
Świat walczy w sądach i ludzie wygrywają procesy, otrzymują odszkodowania, ale nie o odszkodowania chodzi, bo zdrowia i życia nikt nie przywróci.

W Polsce:

Profesor Majewska o szczepionkach cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=sB8QbiCmCwI&feature=player_embedded

Profesor Majewska o szczepionkach cz 2 z 2
http://www.youtube.com/watch?v=Q6NOkk_R9IU&feature=related 

więcej: http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=303

*****************************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#411981