CZŁOWIEKU LECZ SIĘ SAM

Obrazek użytkownika adwersar.z.
Artykuł

Dlaczego warto rozważyć detoks białka Spike?

..."Białka kolczaste mogą krążyć w organizmie po infekcji lub wstrzyknięciu, powodując uszkodzenia komórek, tkanek i narządów. „Białko kolce jest białkiem śmiercionośnym”, mówi w filmie dr Peter McCullough, internista, kardiolog i przeszkolony epidemiolog. 6 Może powodować stany zapalne i krzepnięcie w każdej tkance, w której się gromadzi"... 7

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (6 głosów)

Komentarze

Teraz Światowa Rada Zdrowia (WCH), światowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które dążą do poszerzenia wiedzy na temat zdrowia publicznego, wydała przewodnik po detoksykacji białek spike 4, który zawiera proste kroki, które można podjąć, aby potencjalnie zmniejszyć skutki toksycznego białka kolczastego. Można zobaczyć ich pełnego przewodnika naturalnych środków, 5 w tym dawkach, na końcu tego artykułu.

Vote up!
4
Vote down!
-1

r.z.

#1639783

W dzisiejszej wymianie  informacji na ten temat znajomy zadał pytanie :

Według producenta szczepionek białko kolca powinno pozostawać w organizmie nie dłużej jak 3 dni. Pozostać mają tylko przeciwciała utworzone przez organizm w reakcji na to białko. W niektórych przypadkach białko to znajdowano nawet po 10 dniach, a są informacje, że gromadzi się ono w różnych częściach organizmu i pozostaje tam o wiele dłużej. Dlaczego informacji o możliwości usunięcia po 3 dniach niepotrzebnego już białka nie ma w żadnych oficjalnych wypowiedziach producentów szczepionek? Przecież zwiększyłoby to bezpieczeństwo szczepień.

Ciekawe, że o możliwościach  detoksu poszczepiennego dowiadujemy się z różnych źródeł,a nie od producenta...

Wnioski do wyciągnięcia we własnym zakresie.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1639811