Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 godzina temu @Krzywousty Wydaje mi się bardzo mocno, że to właśnie ty manipulujesz. Prawdopodobnie z niewiedzy i zacietrzewienia.Wycinki w Puszczy Białowieskiej nie były dokonywane w obrębie lasu pierwotnego, tylko regularnych nasadzeń świerka, dookoła siedlisk naturalnych. Swoją drogą, dokonywane 50-40-30 lat temu są wyjątkowo głupie, bo A/ świerk nie jest naturalnym drzewem na tym obszarze i B/ to bardzo słabe i liche drzewo. Nikt już nie stosuje świerkowej monokultury, bo własnie takie lasy są najbardziej narażone na szkodniki.Wie to już każdy uczeń drugiej klasy technikum leśnego.Więc Krzywousty spuść z tonu, hoduj piękne i słodkie klony i nie zgrywaj znawcy, jak wiesz tak mało.To żenujące tak publicznie ukazywać swoje braki.
3
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Krzywousty
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 godziny temu @katarzyna.tarnawska Witaj Najlepsze, że mieliśmy w czasie akcji Ratuj lasy osobisty kontakt z profesorem Janem Szyszko, niekwestionowanym, światowym ekspertem od ratowania lasów, a koledzy nadal wydziwiają.Osobiście przeżyłem inwazję mniszki brudnicy i byłem w środku pięknego sosnowego lasu, zaatakowanego przez latającego owada. Gdy zamknąłem oczy to słuszałem, jak one zjadają igły. To było, jak w filmie sci-fi.Ludzie sobie nie wyobrażają tempa namnażania. Pozdrawiam.
4
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu @Gawrion Ciągle na FB 11 000?To znaczy tyle ile było, jak mnie przegnałeś kilka lat temu. Marnie. A ja to zbudowałem w niecały rok Szefie.
-1
Linki do antypolskich portali
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 dzień temu Sol X Gawrion ma rację, a ty nie rozumiesz.Tu nie chodzi o czystą antypolskość, które mają nawet giganty Google, czy FB. Tu chodzi o polskojęzyczne portale opiniotwórcze.  To one dają pokarm takim ludziom, którzy zawsze lubią się przyp..lać do wszystkiego co dobre dla Rzeczpospolitej. To wbrew pozorom nic nowego, bo 400 lat temu w czasach stanisławowskich było identycznie przed pierwszym rozbiorem. Zdrajców i chcących Polsce szkodzić było multum. Teraz jest podobnie, tylko ta kompradorska banda ma nowe narzędzia komunikacji. Więc wszędzie, gdzie się da, gdzie jesteśmy w stanie, musimy przecinać łącza rozpowszechniania antypolskości.To nie cenzura, bo każdy idiota może sobie na ten neon skoczyć. Lecz autorzy patrioci nie mogą wszystkim czytelnikom podsuwać prostą drogę do wrogów kraju. Można zauważyć, że już wielu dziennikarzy nie nazwie GieWu tylko powie Ta gazeta, albo Wiadoma gazeta, nie powie TVN tylko Konkurencyjna stacja.Używanie nazw własnych wrogów, a co gorsza propagowanie przez podawanie łącza (linkowanie), to bezmyślna propaganda tych ścierwomediów. .
4
Linki do antypolskich portali
Obrazek użytkownika SolidarnyX
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @michael-abakus .Dziękuję, że wyprostowałeś nastroje.Docieranie do prawdy, w szczególności, gdy ważne są szczere relacje uczestników i świadków, jest trudne, gdy ktoś z jakichś powodów milczy i nie chce odpowiadać. Gorzej, gdy słyszy się kłamstwo, albo matactwo. Wtedy jest trudno.Ja też myślę, że ojciec Rydzyk, nieświadomy prawdziwych zamiarów, a w dobrej intencji, mógł zostać użyty przez ludzi złych instrumentalnie.Wiele elementów jest jeszcze niewyjaśnionych, lub tylko niesprecyzowanych. Pozdrawiam
4
Swojskie nadmorskie klimaty
Obrazek użytkownika michael-abakus
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @kjw CześćPiszę w tym temacie bez przerwy. wszyscy jęczą i narzekają, lecz pomysłów nie mają. Nie wiem czy pamiętasz, że trzy miesiące napisałem to:https://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/medycyna-bez-rewolucji-tylko-dalsze-gnicieMożna zawsze zajrzeć.Pzdr
4
Jeszcze raz o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS-u!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika jazgdyni
3 dni temu @Satyr Oto właśnie chodzi, by nie pojawiły się kłamstwa i insynuacje.I podkreślam - to nie ja spisuję te fakty. Oprócz wstępu to nie mój tekst. To co ja wiem, to wiem od Tomka, a on ma dokumenty i zdjęcia.Wiadomo na 100%, że ojciec Rydzyk udostępnił Bolkowi Hutyrze swoją współpracę i była zbiórka na ratowanie stoczni.Tylko potem pokazuje się ciekawa triada, albo konfiguracja: ojciec Rydzyk, Buzek i Krzaklewski. Jedyny zarzut sensowny wobec ojca jest taki, że dużo może wiedzieć i milczy. Natomiast dwaj pozostali mogą w tej sprawie nie mieć czystych rąk.Lecz jak znajdziemy trochę czasu (a Tomek jest bardzo chory), to sprawę dokładnie opiszemy. Co tak na szybko sobie przypominam, to pojawi się tam i pani Sobecka i kapitan Sulatycki i wiele innych. Serdeczności Ps. Zadzwoń do mnie. Powinniśmy coś ustalić.
2
Swojskie nadmorskie klimaty
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 dni temu @Satyr Czy ja wiem Janku? Bo wtedy musi paść imię ojca Rydzyka.Nadal napierasz na publikację? Pzdr
4
Swojskie nadmorskie klimaty
Obrazek użytkownika Satyr
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 dni temu @stronnik Problem jest bardzo prozaiczny - jesteśmy słabi. Ciągle słabi.Przecież widać, że Unia Europejska ma wszelkie traktaty i umowy w d. Chyba to już jest wiedza powszechna, jak w Irlandii powtórzono referendum, bo poprzednie było nie po myśli. Taka Francja i Niemcy mogą robić, co chcą i nikt im nie podskoczy. Ale już Włochy muszą uważać. A Polska jest jak niegrzeczny bachor, którego można ukarać na różne sposoby. Była by już wyrośniętym młodzieńcem, to mogłaby oddać cios. Zablokują nam fundusze z powodu muszki owocówki i co im zrobimy? Gospodarka tego nie wytrzyma.Więc przestańmy marzyć o traktatach i protokołach i przypomnijmy sobie traktaty z Wielką Brytanią i Francją w 1939. Wyjście było tylko jedno - nie przystępowanie do UE. Byłoby trudniej dla nas, ale nie stracilibyśmy kontroli.
-1
Huśtawka
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 dni temu @ ke-fas Zgadzam się. Tylko, że w strefie marzeń. Ponieważ są to korporacje międzynarodowe, będące tubą tego całego lewactwa, to nawet specjalna ustawa ograniczająca rynek mediów dla nie-polskich właścicieli, może być tak potraktowana tak samo jak ustawa o sądownictwie i będą nas zmuszać do wycofania się.Gdybyśmy nie należeli do UE, to prosta sprawa. Ale należymy, bo potrzebujemy ich pieniędzy i swobody gospodarczej.I mamy spory problem.
2
Huśtawka
Obrazek użytkownika ke-fas

Strony