Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu w Opolu z racji "festiwalu" GW rozdawała swoją makulaturę za darmo !!! I mało kto chciał brać !!! Niektórzy ostentacyjnie odmawiali wzdragając się. Słuchajcie to było piękne. Kilka osób było z gazetą Polską. A kilku chłopaczków w koszulkach "I love puszcza" zbierało podpisy w ochronie puszczy, czy coś takiego. Jeden facet powiedział głośno, że od niego podpisu nie dostaną " za Rozpudę, gdyby nie wasz polityczny protest ludzie mieliby już obwodnicę" .
0
"Obciachowcy" na zdjęciach
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu sgosiu Niestety, kiedyś myślałam, że gdy powymierają stare komuchy, będzie lepiej, lecz naiwna byłam. Media i politycy hodują młodych ślepych. Przecież te lemingi nawet nie wiedzą kto to Jaruzelski albo kim jest naprawdę Putin. Gdzie rodzice, nic im nie opowiadają? Moja córcia ma 10 lat i wie wiele o historii a zwłaszcza tej najnowszej ku przestrodze.  Ale komu ja to mówię :) Pozdrawiam cię, super robota, już kiedyś pisałam, że kocham blogerów ? :*  
0
Ale Siara, czyli gdzie te sympatyczne chłopaki w garniakach.
Obrazek użytkownika Budyń78
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu Dziś Rewiński.... Przed chwilą obejrzałam na "jedynce" kabaret pana Pietrzaka. Były urywki z jubileuszu, chyba jakoś po upadku komuny i teksty tak aktualne... a  jak śpiewała p. Ewa Błaszczyk miałam ciarki na plecach. Program poruszył jakieś struny. Choć moje życie w komuniźmie to zaledwie 15 lat. Jakoś wtedy czuło się tą jedność w narodzie.  Satyra pana Pietrzaka, Rewińskiego z p. Piaseckim to wyższa półka. Obecne "kabarety" są na usługach. I wiem co mówię. Może panowie z "wyrwigrosza" wytłumaczyliby jak doszło do zamknięcia im ust. Zaraz po "Donald marzy" "musieli" zaatakować IPN? Ale nie żeby była równowaga - wszystkich obśmiewamy - nie, od tej pory na temat PO cisza. Co się takiego stało? Tego nam nie POwiedzą panowie kabareciarze. Coście z nimi/nami zrobili mafio ? Wolność słowa w tym kraju to mit!!!! Młodzieży, opamiętajcie się, gdzie wasz bunt. Wiem, że jak ktoś ściemnia natychmiast wyczuwacie. Potraficie nakrzyczeć matce/ojcu co myślicie o ich podwójnym życiu, jeżeli w domu rodzinnym widzicie fałsz, a tu, w życiu publicznym ktoś was robi w wielkie BAMBUKO. Co się z wami dzieje ?! Nie widzicie, że jedna strona nas wszystkich terroryzuje?? A starsza "młodzież" -  punki - gdzie jesteście ?? Pamietajcie, ci którzy POpierają nierząd, świadomie lub nieświadomie. Wpychacie nas w przepaść. MY tego nie chcemy !  
0
Ale Siara, czyli gdzie te sympatyczne chłopaki w garniakach.
Obrazek użytkownika Jeanne D arck
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu wykupujemy Polskę http://prawica.net/node/9287
0
ODEZWA DO NARODU - Polaków patriotów,polityków i duchownych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu Podyskutowali? Mam co najmniej dwoje znajomych, których zachęciłam do GP i Niezależnej, bo poszukiwali wiadomości o katastrofie. Jedna się naprawdę wciągnęła. Jestem pewna, że i tu trafi. Jeśli chodzi o działanie, niektórzy mogą bać się jakichś represji, zostają najdzielniejsi, nieliczni. Z tą ochroną to byłoby niegłupie. Myślałam na przykład o tych komitetach honorowych. Żeby nie spoczęły na laurach. Myślałam o ludziach, którzy już doświadczyli poniżenia ( młodzi kibice i przypadkowi w operacji widelec ), albo ta młodzież, która była widoczna w kampanii. Trzeba to wykorzystać. Niech wspierają posłów, kluby niech będzie widać, niech trwa kampania, jakby się nie skończyła. Najgorsze to teraz się rozejść.
0
Podyskutowali? No to dobrze, a teraz nadszedł czas działania!
Obrazek użytkownika faxe
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu z mediami nie wygramy Też już kiedyś gdzieś pisałam, że chyba już nie ma wolnego rynku, skoro nikt, nawet jakiś, ( jeżeli już w Polsce nie ma takiej siły ) powiedzmy amerykański magnat medialny nie chce najzwyczajniej zagospodarować połowy ( 20 mln ludzi ) a z czasem może i więcej, widzów którzy szukają innego przekazu. Uprościłam ilość widzów wg ostatnich wyborów, ale wszyscy wiemy, że stosunek oglądalności np. wieczornych wiadomości jest mniej więcej taki: dwie trzecie dla TVP1 i jedna trzecia dla reszty. Przecież to czysty zysk ! Swoją drogą jak się ma " brak misji " w TVP wg p. Agory - Katarasińskiej do oglądalności ? Aha, czyli misja będzie jak oglądalność spadnie do  jednej trzeciej. Mhm gratuluję znajomości matematyki pani poseł, może pani poseł skorzysta z zaproszenia ME do polubienia matematyki, jakaś powtórna matura z matmy?
0
Ludzie bezwolni (czyli z mediami nie wygramy)
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
10 lat temu Sztuczna inteligencja od jakiegoś czasu mam podobne przemyślenia na temart telewizji, zwłaszcza podejżliwa wydaje mi się reklama wanisha. Tak naprawdę ten produkt wcale nie usuwa plam, to zwykły proszek. Ale hasła " zaufaj różowej sile"( sile !!! jakiej sile, to brzmi groźnie) "zapomnij o plamach"  wpajane dzień i noc. Po co? ,Czy nie zostaną kiedyś użyte, kiedy ludzie będą powiedzmy w posuniętym stadium tego co pan wyjaśnił powyżej. A lewackie hasło RAZEM, a może ZMIANA, która uczyniła Obamę prezydentem była skrzętnie przygotowanym impulsem dla mózgów. Nie wiem, nie wiem czy to się da jeszcze zatrzymać. pozdrawiam
0
Sztuczna inteligencja?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
11 lat temu kapitanie doskonałe !!!! rewelacja, szacunek
0
Wielkanoc 2010, czyli polskie jaja na Jamajce…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
11 lat temu jak oni mogli w bibliotece ???!!! tfu, a w Złotych tarasach ni łaska, przy okazji zrobiłoby się zakupy. Łeee, co na to elektorat?
0
Panie Michale! Panie "Miśku" Kamiński... Szable w dłoń!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika gosia
11 lat temu gosia   "Jak ma byc dobrze, skoro tak wielu naszych rodakow, niemalze sie wstydzi ze sa Polakami? Jesli nie mamy szacunku do wlasnego kraju, nieoczekujmy ze ktos bedzie mial szacunek do nas." Zainfekowana propagandą kiedyś sama tak myślałam, a nie uważam się za specjalnie głupią ot normalny przeciętny intelekt, ale na szczęście ktoś mnie wychwycił, mówię o PiS-ie i RM aktualności o 13.00 na początku. Wystarczyło trochę poczytać, posłuchać a mój światopogląd ugruntował się całkowicie, i to na różne tematy. Ale kilka razy już tu o tym pisałam. Wcześnie błądząca we mgle- jeden mówi tak, inny mówi tak, a najgorzej jak sto "autorytetów" mówi coś co ci kompletnie nie pasuje, szok, rozdarcie zdziwienie i poczucie niższości.
0
Tusk sPOżytkowuje teorię i praktykę bolszewickiej zbiorowej hipnozy!Terror psychiczny paraliżuje zdolność do samodzielnej oceny!
Obrazek użytkownika triarius

Strony