Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zolmar
2 lata temu Pomysł do realizacji. Pomysł do realizacji.
3
#konwojWstyduPO
Obrazek użytkownika gość z drogi
Obrazek użytkownika Zolmar
3 lata temu Oczywiście, że tak. Duda dał Oczywiście, że tak. Duda dał czas kaście na przegrupowanie sił, gromadzenie środków i silnych popleczników aby było jak było. Teraz niech jeszcze zacznie robić fikołki Gowin http://m.niezalezna.pl/102837-polska-razem-zwoluje-spotkanie i ustawa w ogóle nie wejdzie albo w takim stanie jak lustracja czyli martwe prawo, bezzębne.
5
2 : 1 = ZERO zmian w sądach
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Zolmar
4 lata temu żadnej zemsty nie będzie. :))) Zemsty nie będzie. Będzie realizowane prawo i dokona się sprawiedliwość :))))))))))))))))))
0
Nienawistnie milczą po sukcesie prezydenta Dudy...
Obrazek użytkownika Szpilka
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Dlaczego w szantażu bierze czynny udział Anne Applebaum? W odpowiedzi na wpis na TT Anne Applebaum ‏@anneapplebaum 17 godz.17 godzin temu picking apart the layers of irony and hypocrisy in Europe's immigration debate https://www.washingtonpost.com/opinions/the-crisis-on-europes-shores/2015/09/04/2fb38864-5319-11e5-933e-7d06c647a395_story.html … napisałem: @anneapplebaum Tak wygląda otwartość kraju bez hipokryzji USA na granicy z Meksykiem :)) co okrasiłem fotkami: oraz: @anneapplebaum A tak wygląda mur przyjaźni Izraela z Palestyną   Efekt? Pani raczyła mnie zablokować :)
11
Sankcje UE dla Rosji są lżejsze niż te za niechcianych uchodźców
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Mastalerek Strasznie chybotliwe jest zaufanie do premiera Kaczyńskiego. Od uwielbienia do totalnej krytyki jego "nieudolności".  Jak slalom pijanego :) Nie ma ludzi doskonałych, każdy popełnia błędy ale znajdźcie mi jeszcze jednego polityka... nie, nie w kraju, nie w Europie... ale na świecie. który będac poddanym absolutnie non-stop, z każdej strony, medialnej kłamliwej nawalance przez dziesiątki lat, przy niehonorowaniu wobec niego żadnych umów wcześniej zawartych, po tragicznych przejściach rodzinnych (3 najbliżzsze osoby umierają prawie jednocześnie) potrafiłoby utrzymać w kupie partię i jeszcze utrzymać wysokie i stabilne notowania ? Wpadacie w zachwyt nad Jego geniuszem wyboru A. Dudy, mlakacie z ukontentowania z propozycji B. Szydło na premiera i zaraz poddajecie się propagandzie wroga, wbijającego klin pomiędzy Premiera a nas.... jak dzieci... Nikt z was krytykujących nie był przy podejmowaniu decyzji o wykluczeniu Mastalerka czy Kurskiego z list do parlamentu a tym bardziej nikt przy tym nie był od Lisa czy z innych szczujni polskojęzycznych! Więc dlaczego powtarzacie za nimi ich sugestie wyssane z brudnego palca? Zagranie z Dudą było nietypowe i dzięki temu, że Duda okazał się właściwym człowiekim na właściwym miejscu i czasie jest sukces.Na to samo kroi się sukces w przypadku B. Szydło ale trzeba pracować nad nim nadal... Cała kampania PIS jest nietypowa jak na PIS widziany wzrokiem jego wrogów i momentami zaskakująca jak w 2005 roku. Skąd wiadomo czy Kurski i Mastalerek nie są przeiwdziani do jakiegoś zadania w końcówce kampanii, kiedy będzie gorąco (patrz Hadacz w 2007 roku) a to się kroi co widąc po już obecnych świńskich zagraniach, bo platforma władzy raz zdobytej nie odda a alternatywa dla niej jest widziana przez kratkę!!! Więcej zaufania do decyzji Premiera Kaczyńskiego i... spokój! Spokój! To platforma ma się denerwować!  
8
Mastalerek a sprawa Hoffmana
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Wybory samorządowe do powtórki To już ogłoszono ostateczne rzetelne wyniki?
1
Wybory samorządowe do powtórki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Automat się poddał !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś 23 sierpnia 2015 automat facebooca lub sam Adam Szejnfeld się poddał.! Ochydny wpis z 9 lipca opisywany wyżej znikł !!!  
2
Krótko o nagich standardach na Facebucu
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Wiadomości TVP okroiły ważną wypowiedź Andrzeja Dudy! Bo to jest telewizja... publiczna :)))) Taki rządowy lupanarek :))
2
Wiadomości TVP okroiły ważną wypowiedź Andrzeja Dudy!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu Komorowski, HGW, Kalisz, są Komorowski, HGW, Kalisz, są opasli, źli, który po prostu mają dużo pieniędzy, jeźdżą dobrymi samochodami. Co zrobić z tym symbolem rozpasania i buty?   "Czyn ten nie zawiera znamion czynu zabronionego" Coś z tym potworkiem prawnym trzeba zrobić gdyż jest nadużywany. Coraz częściej w ewidentnych przestępstwach jest wykorzystywany jako wytrych prawny do uniewinnienia.
8
SĄD REJONOWY DLA WARSZAWY PRAGI PÓŁNOC - "TOPIENIE KSIĘŻY W WIŚLE" JEST ZGODNE Z KONSTYTUCJĄ RP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Zolmar
5 lat temu A mogło być z klasą i z honorem... III RP znów "zdała egzamin" n Według nowoczesnego systemu edukacyjnego dwója to ocena pozytywna a to za dużo na wyczyny IIIRP.
7
A mogło być z klasą i z honorem... III RP znów "zdała egzamin" na dwóję !
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony