Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Kazali grać dalej beszczelnie-łajdacką manipulacją sondażową, to grają. Tresura sondażowa lemingów trwa. Tego, że platfu- som w sondażach przybędzie, byłem pewny jak tego, że dwa razy dwa jest cztery. Tak nieodmiennie było po wszystkich większych wpadkach aferalnych Platformy. Przypuśćmy, że ten sondaż jest uczciwie zrobiony, to co ? To mamy niesłychanie groźną sytuację, bo dołożywszy jeszcze 5% palikociarni, to mamy bardzo dużą, 41% części społeczeń- stwa, którego dominującą cehą jest; na złodzieja, na oszusta na bydlaka, na łajdaka, na wszelkie zbrodnicze działania itp Gdzie my żyjemy i kto nas otacza ?! Ci wyborcy jawni i ci popierający, te składowe charakteru mają w sobie ! Brrrr ! Nawet w mafiach przestrzępczych są jakieś normy i obyczaje, za których przekrocznie grozi nawet śmierć. Dobry Bóg pozwoli zebrać siły pozostałym, wspomoże w przegonieniu i unicestwieniu tego całego bezeceństwa. Do zobaczenia 29 września w Warszawie, będziemy się liczyć ! Pozdrawiam.
0
OBYWATEL ANKIETER
Obrazek użytkownika Dixi
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Generał to wie,ja to wiem,większość czytających to wie,jełopy wyżej wymienione, że są jełopami nie wiedzą. Mianownikując się z jełopami ich popierającymi, społem tą jełopanadę uprwiając, dla reszty bardzo groźną, dobrze sobie żyją a naczelne wręcz bardzo dobrze i to beszczelnie się z tą jełoponadą obnosząc, gotowi do każdego łajdactwa, wszel- kiego oszustwa asekurownego przez "sądy". Smoleńsk i wyczyny Seryjnego Samobójcy mówią, że do zbrodni i jej tuszowania też są zdolni. Najwyższy czas, by do nich dotarło, że są jełopami i zaczęli się bać. Ich mocodawcy to wiedzą, trzymając "za mordę" znanymi im i sobie "hakami". Jakie by nie było państwo, to co te jełopy wyprawiają, za- graża im samym i ich rodzinom. Sami przerzedzą ich szergi, wielu z uciechą(to Stalin ćwiczył) dadzą na żer podobnym do nich zawiedzinym. Polityka "miłości" też swoje owoce zbierze, sytuacja z pod kontroli się wymknie i będziemy mieli powszechne w całej okazałości "kochające ryziu, ryziu", co wieszczę. Pozdrawiam.
0
Drobiażdżki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Kandydant(ka) na obrażonego zmienia nazwisko na Truposzyński po interwecji Seryjnego Samobójcy z miłości działającego, dalej czuje się obrażony ? Przypuśćmy, to nie on, to ja, pomogłem tylko zmienić tekiemu Schetynie i bardzo wielu jemu podobnym zmienić tylko nazwisko na Truposzyński. Czysta chłodna kalkulacja mówi, co się bardziej opłaci. Wszyscy nawzajem będą sobie wdzięczni-same zyski. Czas płynie, coś się zmieni i jeszcze premia będzie. Pozdrawiam.
0
Znowu przeprosiny
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Rokita; nie,bo te szwindle,to łajdactwo...a Gowin był chętny i tak dostał się do Sejmu. W Krakowie doszło do wykrycia afer zwązanych nieruchimościami, w których brali udział czołowi działacze Platformy. Rokita, nie chcąc ich legitymizować, zrezygnował z kandydo- wania, żądając wyjaśnienia i ukarania winnych. Gowin nie miał skrupułów i z takiego pułapu starując, na tym pułapie pozostaje, uprawiając w polityce z całą swoją formacją i wielkim oddaniem, najstarszy zawód świata. Pozdrawiam.
0
Cienki bolek
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Bolszewicka sprwiedliwosć w rozkwicie ! To zestawienie jest znakomitą ilustracją jej funkcjonowania, pod mecenatem talmudystcznych nadzorców. Pozdrawiam. P.s.Te "Sądy" mają jakieś imiona i nazwiska ?
0
Sprawiedliwość po polsku
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Jazgot antypolski jest dowodem na wyjątkowość Polski i Polaków ! To szlachectwo bycia Polką i Polakiem, do czegoś zobowiązuje. Tu, nie ma co się oglądać na innych. Co oni, kto co...?! Oni to, tamto. My róbmy swoje, z dumą i pewnością swego, wsłuchani w co polskie i dla Polski. Pozdrawiam. P.s.Nasi przeciwnicy myślą i szprechają w idysz pa polski.
0
Wszelka tortura zaczyna się od knebla.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Tusk za Sawicką robiący uciechę mi sprawił, brakowało tylko, żeby sie rozbeczał. Rżnie głupa na całego, gdyż takie ABW, zawsze i rutynowo podejmuje działania kontrwywiadowcze wobec najbliższej rodziny delikwentów pełniących p.o.najwyższe funkcje w państwie. Zebrało się paru, wiedząc, że kolesie Mira, Rycha, Zbycha kasę mają i by ją uruchomić, założyli sobie AG, z dodatkową opcją, że niektóre ludziska też coś tam mają, to osłaniając interes, też się ich oskubie. Tu, Tusk jako beszczelnie łajdacki mafiozo się zprodukował. P.s. Ta "Komisja" jest informacją, że z finansami jest bardzo źle i kombinują, nie jak je poprawić, ale jak zdławiać protesty, których się spodziewają. Pozdrawiam.
0
Panie Tusk! Czemu dopiero teraz?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu III RP upiorią zbrodniczej obojętności bezmyślnego wegetowania większej części naszego społeczeństwa, która jest opancerzo- na;"polityka mnie nie intresuje","to czy tamto mnie nie iteresuje","a co mnie to obchodzi", itp.. Bardzo trudno jest się przebić do takich z oczywistością, że jego, moje osiągnięcia, w uczciwy i prawy sposób uzyskane, są naszymi osiągnięciami, na czym możemy budować stabilną przyszłość swoją i wielu, bardzo wielu innym. Jakie społeczeństwo mamy, pow.krótką charaktrystykę daje prof.Zybertowicz i zasadniczą sprawą staje się jego dowartościowanie, co już tu przykładowo czyni pon. elig swoim: "Jak zneutralizować Euro 2012"(16.07.21:32). Ossala też swoimi wpisami sugeruje i podpowiada, co robić, w duchu sugestii Ewy Stankiwicz. Na niezależna.pl eska(16.07.z 19:54)pod: "Nowe hasło od dziś - Społem", wychodzi na przeciw sugestiom prof.Zybertowicza. W naszym kraju jest bardzo wielu pewnych swej wiedzy i wiary w słuszność swych działań, które podejmują nie oglądając się na innych, wykonując bardzo ciężką pracę, pokonując strasz- liwy opór materii lęku i to w całym świecie. Dobrze wykonana robota wymaga wielu lat ciężkiej nieustają- cej pracy, co pokazali Roman Dmowski z Piłsudskim. My,tu na forach niezależnych i w działaniach drugiego obiegu piszących z troską i zaangażowaniem już bierzemy w tym udział. Pozdrawiam.
0
III RP w pułapce niewiedzy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu Jot Be czyta NE,irytuje się,pisze,ja czytam i dziekuję, że czuwa nad "kremlowską prawicą",co za barddzo udanym określeniem Adama Dee powtarzam. Jak oni wyglądają i co sobą prezentują nie wiem, bo nawet tam nigdy nie zajrzałem. Te powyższe 10 punktów mówi, że paskudnie i ze wzgledu na zaufanie do piszących tu, to mi wystarczy, co jest naszym, charakterystycznym uzbrojeniem, pozwalającym na jednolity front obrony naszych racji. Pozdrawiam.
0
(Neo) moczarowcy na Nowym Ekranie
Obrazek użytkownika contessa
Obrazek użytkownika Siwek50
8 lat temu W TV TRWAM, w radiu i w internecie transmisja z Brukseli trwa z wysłuchania publicznego, g.10:07 Ziobro otwiera i wita. Pozdrawiam. Ps.Na sekundę się wpis pojawił iznikł.(to drugi).
0
Pomnik Zwycięstwa Wolnego Słowa…
Obrazek użytkownika Pasiu

Strony