Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zwykły polak
46 minut temu Komentarz napiszę w nawiązaniu do zdjęć Żydów braci Szechter Dlatego Szwedzi nie chcą nam wydać tego zbrodniarza i mordercy Szechtera bo to jest Żyd i to Izrael przy wsparciu Rosji blokuje jego wydanie poprzez zakuliisowe naciski na Szwecję. Podobnie Anglia postąpiła z morderczynią tą czarcią diablicą Minda Fajga Danielak (pseudonim w Polsce - Helena Wolińska). Jesteśmy dziś zbyt słabi aby na tych krajach wymusić działania zgodne z prawem. Nawet nie możemy o to poprosić USA który opanowała żydowska ośmiornica a tym bardziej UE w której Żydów jest całe mrowie. Taka jest prawda i chciałbym abyście ją znali bo wtedy człowiek podchodzi do problemu spokojniej i wie jakie środki i działania ewentualnie podjąć. Nasz Rząd nie może nam tego oficjalnie powiedzieć ze zrozumiałych politycznie powodów. W tym wypadku sprawą naczelną jest odsunąć Żydów od władzy w USA. Da się to zrobić ale są to działania przeznaczone dla wielu ze sobą współpracujących służb specjanlnych których Polska w zasadzie nie ma. Mamy tylko kilku kalesoniarzy którzy już powinni chodzić w pampersach. Powinniśmy budować równolegle do "działających" drugie, polskie służby o korzeniach genetycznie polskich (bez Żydów) - aby po rozbudowaniu nowych struktur dezaktywować te o korzeniach PRL-owsko żydowskich (np. były Ambasador w USA Ryszard Schnepf). Mogę Wam tu wstawić kilku agentów mossadu jak wspomniany Schnepf których wcale nie jest tak trudno wyłapać bo kontaktują się ze wszystkimi żydowskimi firmami w Polsce. PS - co do Anglii to warto pamiętać że to oni wysłali do USA żydowskiego agenta który wykradł i przekazał Rosji plany i instrukcje budowy bomby atomowej.
1
ZBRODNIA W HUCIE PIENIACKIEJ
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 dzień temu Bez rozbicia mafii SKOK Wołomin nie będzie naprawy Polski - tego możecie tu wszyscy być pewni w 100-u procentach. Teraz obydwa rywalizujace obozy grają na przeczekanie, zapomnienie, przedawnienie tej sprawy. To Naród Polski nie wie co tam się stało ale gangi prokuratorsko - policyjno - sądownicze wiedzą to doskonale i szachują się wzajemnie posiadaną wiedzą. Wkrótce PiS łapami zbója syndyka Kochańskiego będzie niszczył dokumentacje kredytową SKOK-ów tak jak palili księgi wieczyste w Krakowie. Pożar trwał cztery dni !!!! - i musiano wybić dziurę w ścianie aby był dopływ świerzego powietrza bo z braku tlenu wszystko gasło. Jak już podają spaliło się 92 % dokumentacji. Takiego "pożaru" jeszcze nie było w historii ludzkości. To dlatego trwa ta nasza gechenna i trwać będzie w nieskończoność ponieważ prawa i sprawiedliwości - NIE MA !!!!!!!!!!!! To tylko hasło wyborcze warte tyle ile papier na którym je wydrukowano. Tego szamba nikt już nie oczyści przez dziesięciolecia. W takim gnoju będziemy żyć aż PiS utraci władzę i dojdzie do rozbioru Polski.
2
Wojna cywilizacyjna w prokuraturach i sądach nadal trwa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Gdzie go konkretnie oskarżyłem ? po co te instynuacje ? - było pytanie o PiS jako całość (proszę przewinąć do góry i przeczytać od początku) i tu mi nic nie imputować :) Co do samego PiS-u - tak, jestem mocno rozczarowany. Co gorsza nie mogę o tym tu napisać szczegółowo ale nazwijmy to za całokształt afery SKOK Wołomin która przełożyła się na totalną degrengoladę wymiaru sprawiedliwości - - "wszyscy, wszystko wiedzą" - (najważniejsze osoby w Państwie i kilkaset mniej ważnych) - i nikt z tym nic nie robi - pociąga to za sobą inne wypaczenia takie jak mataczenie w sprawie zabójstwa J.Brzeskiej bo się stworzył jeden wspólny gang. Temat (swój wątek) - zamykam bo naprawdę jest to irytujące żeby takie proste rzeczy tłumaczyć.
0
Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu W sprawie egzekucji w Kopalni Wujek też podjęto "działania" - już 40 lat trwają. Ja oczekuję wyników a za mataczenie śledztwa dyscyplinarne zwolnienie. Piłsudski by ich wysłał na szubienice. Dziś nie ma kary śmierci dlatego te prokuratorskie i policyjne łajzy tak pajacują. PS - zauważ że to najważniejsze to postawiłem pytanie - "czy PiS maczał w tym paluchy" ? a nie oskarżenie. To taka mała różnica.
2
Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Wypowiedź Kalety przytaczana była wielokrotnie w mediach - przez cały dzień. Kontekst się zgadza choć może nie przytoczyłem wypowiedzi z każdym słowem i przecinkiem. Brak zainteresowania śmiercią J.Brzeskiej - to jest główny temat. Mieszkańcy muszą się domagać i ponaglać służby i interweniować. Teraz pewnie będą dochodzenie prowadzić jak w sprawie w Kopalni Wujek - 40 lat !!!!! bo przecież "prokuratorska ku**a policyjnej ku**ie łba nie urwie". Ostatnio czytam że podobno w kieszeni zamordowanego górnika zmaleziono łuski od nabojów i tak do końca to nie wiadomo kto do kogo strzelał w Kopalni Wujek. Kto z tą bandą wykolejeńców zrobi wreszcie porządek ? ile to jeszcze trwa-mać ? Pytam - czy komendant i prokurator którzy ustalili czy podjęli wersję zdarzeń że J.Brzeska sama się związała, zabiła i podpaliła są już dyscyplinarnie zwolnieni ? Ta banda wykolejeńców celowo taki marazm robi w wymiarze totalnej niesprawiedliwości i dla takich bydlaków nie powinno tam być miejsca. - ja od Państwa Polskiego oczekuję takich działań bo chce się czuć bezpiecznie we własnej Ojczyźnie a nie żeby w służbach pracowały pajace i zbóje i łożyć na ich sowite, comiesięczne wypłaty i emerytury tych pomylonych poparańców którch głównym zajęciem stało się mataczenie dochodzeń.
2
Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 dni temu Słuchałeś wczoraj Sebastiana Kalety ? (PiS) - pamiętasz co powiedziałał na pismo i apel lokatorów aby w sprawie wyjaśnienia tego morderstwa i mataczenia przez Policję dochodzenia powołać komisje ? Powiedział: "i tak już dużo zrobiliśmy bo lokatorzy nie są wyrzycani na bruk" - co ty myślisz że ja dzieciak jestem ? spłynęło po nim jak "po gęsi woda". Coś za dużo tych dziwnych afer bez zakończenia. Jak to ma być - żeby ludzie chodzili do posłów i żebrali o śledztwo w sprawie morderstwa ? - uważasz że to jest normalne ? bo ja nie uważam że to jest normalne.
3
Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 dni temu To morderstwo to był wstrząs dla wszystkich - - ale dla mnie jeszcze większym wstrząsem jest to że obecna władza nie ma najmniejszej chęci to wyjaśnić. Czy PiS jest uwikłany w to morderstwo ??? przecież tu zgłupieć można co tu sie dzieje. Są świadkowie porwania J.Brzeskiej (było o tym w TV) - ale boją się do dziś zeznawać.
4
Jolanta Brzeska wadzi PO nawet po śmierci
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 dni temu Warto by się zastanowić czy my jeszcze żyjemy w Polsce "sędziego" Tuleję przywrócli do pracy.To ten co dał gangsterowi 200 tys. zł. odszkodowania za zapalanie światła w nocy i duszną celę. Miał duszno bo palił papierosy a tam zazwyczaj klimy nie ma.https://niezalezna.pl/382649-sprawa-igora-tuleyi-sad-apelacyjny-uznal-ze-kontrowersyjny-sedzia-moze-dalej-orzekac
5
a co z bydłem?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 dni temu W Wołominie rozbudowywują Szpital i idą na to ogromne pieniądze- - mam nadzieję że CBA obejmie tą inwestycję ścisłym nazdorem. Napisze Ci może na priv jaki numer odstawił poseł od Ziobry. Nie mogę publicznie pisać bo zaraz go usuną z Sejmu i straci na 100% immunitet. Te szkolone cwaniaki z miodem w uszach myślą że są na tyle sprytni że nikt się niczego nie dopatrzy.
4
a co z bydłem?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zwykły polak
3 dni temu Wiem że w Polsce dostęp do broni głównie blokuje Policja - żeby im się bardziej komfortowo pracowało i ich opinia zawsze będzie negatywna. Nie wykluczone że jesteś z resortów zmilitaryzowanych i masz podejście takie - "ja mam broń a reszta ma nie mieć bo to ja mam się czuć dobrze i to ja jestem mądry i odpowiedzialny a reszta to szaleńcy" - ale ja nie mam takiej negatywnej oceny moich rodaków - podobnie i władze w Szwajcarii. Nie wszędzie broń można dać - w USA jest z tym problem bo społeczeństwo jest rozchwiane i teraz przez niekontrolowany napływ imigrantów którzy często zajmowali się produkcją i handlem narkotykami sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy. W Rosji też nie można dać broni ludziom bo utłuką Putina. Tam nie chcą dać broni ludziom gdzie Rząd działa przeciw własnym obywatelom - to nawet dość zrozumiałe. Cywile z krótką bronią na otwartym terenie mają małe szanse gdzie linia frontu jest zarysowana ale w mieście gdzie walka często toczy się w mieszkaniach i na klatkach schodowych role się odwracają. Za wszyskie sytuacje z dziećmi odpowiedzialni są dorośli - potrafią nawet dziecko podprowadzić pod klatkę z lwem gdzie była sytuacja że między kratą została tylko główka dziecka bo się nie zmieściła. Chciałbym żeby chociaż odbyła się debata w Sejmie na temat udostępienia broni ale wiem że boja się nawet to słowo wypowiedzieć. Terror komunistów na Polaków aby byli bezbronni zadziałał skutecznie. Kończąc ten wątek dodam że broń nie tylko w aucie ale i w domu powinna być przechowywana pod zamknięciem i bez załadowanej amunicji - temat do regulacji prawnej. Co do naprawy Polski napisałem ci ale nie czytasz - bez rozbicia gangu SKOK Wołomin nie będzie realnej naprawy Polski (zapomnij o tym) - ponieważ pokazali że prawo nie będzie równe dla wszystkich. Jeśli spotkasz się w przyszłości w konflikcie prawnym z którymś z beneficjentów tej bezzwrotnej, złodziejskiej pożyczki albo ich kolegą czy znajomym z tej ferajny to rozjadą Cie jak walcem - będzie jeden telefon i żadnej sprawy nie wygrasz - - zrozumiałeś to czy nie bardzo ???? Jest dużo materiałów na You Tube o SKOK Wołomin i wsłuchaj się w to co mówi np. Krzysztof Dąbkowski czy Karliński Marcin - tylko nie tak jak tralalalalaa - tylko wsłuchaj się uważnie - co oni mówią - wszystkie włosy powinny stanąć ci dęba. Ta sprawa nadaje się do Sztrazburga i wszystkich instytucji świata bo to kpina z prawa ale i upodlenie i pogarda dla Polaków. Teraz Rząd działa "na skoczka" - jak jeden coś robi to reszta ministrów się patrzy bo skocznia zajęta. Zobacz co chciał wprowadzić Ziobro z mandatami !!!!! albo teraz prawo o przechodzeniu przez jezdnie po pasach - przedtem trzeba było stawać na białe pasy i malowali biało czarne a teraz będą malować czarno białe. Tym teraz Rząd będzie sie zajmował - ironizuje trochę ale tak to wygląda. Zobacz co dzieje się w sprawie zamordowanej i spalonej Jolanty Brzeskiej wyrzuconej na bruk podczas warszawskiej afery reprywatyzacyjnej. Wczoraj Sejm uczcił chwilą i koniec. Tyle Sejm ma do powiedzienia. Wczoraj S.Kaleta powiedział że: "i tak dużo zrobili w tej sprawie". Może dodam że są naoczni świadkowie porwania J.Brzeskiej ale boją się zeznawać przed policyjną mafią która wieloktrotnie mataczyła to dochodzenie i setki a nawet tysiące innych. Co się powinno stać w normalnym państwie z takimi "policjantami" i obowiązkowo komendantami chyba nie trzeba pisać ? - u nas co najwyżej przeniesieni są służbowo do innego komistariatu. Ludzie boją się że Policja zabija świadków tak jak w wielu sprawach ginęli w dziwnych okolicznościach. Jeden z tych trzech co brali udział w porwaniu syna Olewnika (tak dokładnie to tylko w przetrzymywaniu bo z domu porwała go Policja) - zanim naćpany po narkotykach powiesił się w celi to połamał sobie żebra i narobił sobie mnóstwo siniaków w walce o życie. Wszyscy trzej pod pozorem mających się odbyć czynności procesowych - zostali uprzednio wywiezieni z zakładów karnych gdzie odbywali karę do innego aby tam dokonać przygotowanego morderstwa świadków. Polska jako instytucje prawa to nawet nie jest państwo z dykty tylko ze zużytego papieru toaletowego. Wszystkie głośne sprawy "zamiecione pod dywan" i kończą się wnioskiem że: "państwo i jego instytucje nie działały prawidłowo". Doszło do tego że mafia prawnicza kradła depozyty sądowe - to kolejna wykryta afera ale takich nie wykrytych jest tysiące. Jedyne dla kogo mam szacunek z tego Rządu to dla Pana Premiera Mateusza Morawieckiego i tych ludzi którzy zajmują się naprawą finansów państwa bo tu są wyniki. Co Rząd może zrobić ? - np. zerwać łańcuch zależności i patologicznej symbiozy na linii prokurator > komendant posterunku - bo to tam dzieje się najwięcej przekrętów. Jak to zrobić ? - odp. jednym rozkazem do podległych komendantów i jednostek który powinien brzmieć tak: - słuchajta wykolejone łajzy !!! - jak jeszcze jedna wpadka to dostajecie takiego kopa w d**e na pożegnianie ze służby że aż wam wszystkie gwiazki spadną z pagonów - zrozumiano ? - odmaszerować. Jednym rozkazem można naprawić Policję tylko nikt tego nie zrobi - ta degrengolada widocznie trwa-mać.
2
Grot - dywersja, sabotaż czy dywersja i sabotaż?
Obrazek użytkownika Krzywousty

Strony