Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika tadman
6 lat temu Twarze Uwaga do czarno-białego zdjęcia. Jeden przypomina młodego Tadeusza Sznuka, a druki młodego Wildsteina. 0 O dwóch takich, co okradli Polskę
Obrazek użytkownika poeta
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @Mikołaj Okupacja wiąże się wiekszości Polakom z Niemcami, KL, partyzantką, łapankami, wywózką na roboty, a wschód w powszechnej świadomości z Katyniem i w mniejszym stopniu z ludobójstwem na Wołyniu. A przecież był Lwów i to kiedy Sowieci zajmowali i wtedy kiedy go opuszczali, wywózki do Kazachstanu i to z reguły zimą, gdzie w bydlęcych wagonach marły przede wszystkim dzieci i starsi. O tym nie można było wspominać, bo przecież odwieczna przyjaźń... Swiadomość tego drugiego wymiaru zbrodni żywa jest na wschód od Wisły. 2 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika mikolaj
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @ALL Popełniono błąd taktyczny chowając ten post do piwnicy. Trzeba było tę samemu wyrychtowaną gorzką pigułę dzielnie łyknąć. -4 Oświadczenie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @Jurand Nie mam dowodów, ale podejrzewam, że wszystkie wystąpienia są sponsorowane i zaczyn stanowią zawodowcy. Przez trzy kolejne lata widzieliśmy u nas podczas MN szwabską Antifę, squattersów, prowokatorów w kominiarkach wychodzących i niknących za kordonami policji, palenie samochodów TVN i "pedalskiej tenczy (nie poprawiać) oraz budki przed rosyjską ambasadą, a to stanowiło pretekst do stosowania armatek wodbych, gazu łzawiącego i broni gładkolufowej przeciw Bogu ducha winnym ludziom. Nie ma mowy o spontanicznym wystąpieniu. Początek Majdanu przebiegał zgodnie ze scenariuszem. Te uliczne kordony policji spychające protestujących wyglądały jak przedstawienia teatralne. Obraz z kamery oddalonej od starcia pozwalał zauważyć, że policjantów dosłownie młotowano i tylko tam gdzie zdejmowały to kamery oddalone zaledwie o metr od zdarzenia. Potem scenariusz został dramatycznie zmieniony przez wprowaszenie snajperów i zaczęło się piekło. A to wszystko nastąpiło przez wejście następnych sił realizujących własne cele. Zaczynają zawodowi prowokatorzy, a jeśli do ludzi strzelają to zaczyna się walka i każdy używa tego co ma pod ręką lub jest w stanie zorganizować. Ludzi można wyciągnąć na ulice w różny sposób. Była informacja w internecie, że w czasie ostatnich protestów górniczych początkowo protestowali sami górnicy na terenie kopalń, później ukazały się w wielu miejscach ulotki podające dzień, godzinę i trasę marszu z prośbą o przyłączenie się i wsparcie górników. Ulotki nie miały identyfikatora kto za tymi ulotkami stoi. -1 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika Jurand
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu Wierszykiem, wierszykiem https://www.youtube.com/watch?v=WRr5Z2MKHMw 0 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @U2 Nie zakładam, że to ustawianie się na wiatr i biorę to wprost. Komentarz z którym się zgadzam i podoba mi się, ze wybite jest dobitnie iż my w czasie pokoju nie załatwiliśmy wielu palących spraw, a tam wojna i gra różnych sił, które to siły chcą zjednać sobie różne grupy społeczne dla swoich celów, więc załatwia się rzeczy na dziś, a o jutrze być może dopiero przyjdzie czas pomyśleć.   Osobiście uważam, że wszyscy są zainteresowani, aby w ukraińskim kotle wrzało, bo potencjalnie dopuszcza to wiele rozwiązań, zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony, nie wspominajac o siłach trzecich.   2 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @U2 Dziękuję U2, że się do mnie w końcu odezwałaś. Przeboleję, że niezbyt merytorycznie, ale ku mojemu niezadowoleniu zapomniałaś o całym zestawie podręcznym, bo niby jest ustęp, że "nigdy tego nie zrozumiesz" i że "się pośmiejemy", ale brak tego, że zaboli i godzinnego ultimatum. Skąpaś U2, bo tylko wyrobiłaś 50% normy. -1 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @Roman Odbieram to jako ordynarną prowokację, bo jeśli zna się fakty dobrze udokumentowane i twierdzi się co innego, to jest to, co pisałem już wcześniej, kalka zabiegów, która ma tym razem doprowadzić do tzw, "kłamstwa wołyńskiego", gdzie karać będzie się tych, którzy rozpowszechniają prawdę, bo ta "oficjalna". będzie w totalnej kontrze. Z drugiej strony to tzw. rozpoznanie bojem (tu widać oznaki lekkiego wycofania się), co polska społeczność może przełknąć, a z drugiej chamska gra na zmęczenie tzw. przeciętnego Polaka tematyką rzezi Polaków na Wołyniu przez Ukraińców, która ma doprowadzić do powszechnego stwierdzenia: dajcie spokój, przecież to stare dzieje sprzed siedemdziesięciu lat. Z jednej jeszcze strony patrząc, to jeśli nam zależy na niepoprawni.pl i widzimy, że nasze (ich sotniarzy) postępowanie powoduje niepotrzebne napięcia i kłótnie to dajemy spokój i nie poruszamy tego tematu, a tu bierze się kij, dźga się piszących, ci się wkurzają na taką niegodziwość, często tracą w pisaniu umiar, a wtedy ma zastosowanie stary chwyt: my chcieliśmy tylko podyskutować w imię prawdy, ale popatrzcie jak oni chamsko na nas napadają. 1 Zgadzam się z panią Ulą U.
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu Teraz może pan pisać swobodnie ;) Napisane przy innej okazji, ale można odrzucić pierwsze i ostatnie zdanie i bedzie pasowało. Ja tylko przypominam, że Jerzy Włodzimierz Targalski podczas pierwszego rosyjskiego konwoju (ponoć humanitarnego) nawoływał, aby najpierw do nich strzelać, a potem rozmawiać. Gdyby to był dwudziestolatek to jeszcze bym jakoś starał się zrozumieć, a tak to czuję znany mi z NP konfrontacyjny sznyt. http://niepoprawni.pl/comment/1485965#comment-1485965 4 Wrogie przejęcie Ruchu Kontroli Wyborów.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika tadman
7 lat temu @katarzyna.tarnawska Chciałem dorzucić iż zdarza się, że pojedyncze nazwisko nie budzi skojarzeń, bo ludziska różne dziwne noszą, ale jeśli słyszę, że w jakiejś "wrażliwej" grupie zawodowej jej prominentni członkowie noszą nazwiska: Oliwa, Żyto, Baryła, Koper, Marchewka, Kufel i Buła (dzięki sigma) to moją "wesołość pomięsza przeczuciem złowieszczym" i w uchu zestaw ten długo mi dzwoni. Zaglądam do ostatniego tworu, który do życia powołał wprost kliniczny przypadek, jeśli idzie o nazwisko, dr TevelDe (Targalski vel Darski i jeszcze Włodzimierz) to bolą mnie zęby. Zestaw nazwisk potwierdza to co napisałem, a pikanterii dodaje fakt, że większość działaczy o spotkaniu założycielskim stowarzyszenia RKW w Częstochowie 20 czerwca br. nie miała pojęcia, tym bardziej iż w Warszawie w tym dniu odbywała się konwencja PiSu. Znowu doszło do rozłamu i ktoś łapie za kierownicę w sposób daleki od cywilizowanego. Ciekawe, że znowu na tzw. prawicy. W taki oto sposób został skanalizowany powstały co dopiero ruch społeczny i wprowadzono do niego "sprawdzonych" działaczy Klubów Gazety Polskiej. Znowu Sakiewiczownia. Marchewka i Koper to niezła oliwa, bo wypili baryłę żyta, zagryźli bułą i popili kuflem piwa. Widać, że do zestawu brakowałoby jeszcze generała Piwo. -3 Lis = Lisienko, czyli krótka historia nazwisk resortowych
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony