Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika podlasianka
7 lat temu On nawet wierzy w to On nawet wierzy w to ,że jest mądry!!Zastanawiam się czasami czy to nie ziomal a może rodzina (bliska) Wałęsy. Bardzo podobne wypowiedzi i tok myślenia zupełnie taki sam :-)) Mądrości i śliczności razem wzięte ,łał!!!!! Pozdrawiam.
0
Zabawny Kaziutek
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
7 lat temu Otwórzmy swoje serca. Chwała Ci za to ,że w swoim nieszczęściu,dostrzegłeś i pochyliłeś się nad dramatem innych.Mam nadzieję ,że to dobro wróci do Ciebie i Twojej żony. Pozdrawiam , życzę dużo sił i wytrwałości w tej walce. Będziemy pamiętać w modlitwie. Dzięki takim jak Ty ,serca się otwierają!!!
0
Akcja SEAWOLF
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
7 lat temu Każdy z nas ma taki skarb. Witam i wiosennie pozdrawiam z Podlasia. Każdemu z nas wymykają się z rąk skarby............zdrowie, życie,praca,przyjażń,miłość ,ojczyzna itd. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia co Staś.Czarodzieja trudno spotkać, dobrych wróżek coraz mniej. Jak bez czarów zmienić otaczającą nas rzeczywistość?Jak walczyć z panującą znieczulicą?Gdzie szukać czarodzieja ,który przybiegnie z pomocą dla cierpiącego Jasia? Jaka wróżka pomoże umierającej Basi bo odmówiono jej pomocy? Jak zatrzymać w kraju dzieci jadące w świat za chlebem? Jak? Pozostaną zaklęte w małych kulkach skarby,po które nikt się nie schylił......zabrakło dobrego czarodzieja.
1
Skarb Stasia
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
7 lat temu Naczelna hiena Cwana,chytra i przebiegła.Zastanawiałam się kiedyś do kogo jest podobna.Wiem ,do hieny.Rozbiegane oczka skryte za szkłami okularów. Jednak nawet okulary nie ukryją bezwzględności jaką w tych hienich oczkach widać. Patrząc na nią, odnoszę wrażenie ,że cały czas,skupiona jest na zdobywaniu i tropieniu. "Naczelna hiena" poinformowała dzisiaj społeczeństwo o powodach wycieczki na nasz koszt.Bardzo chciała nas przekonać ,że wycieczka jet konieczna.Argumenty były tragiczne.Brak w nich nawet zwyczajnej przyzwoitości.Osobiście dostaję wysypki słysząc jak "naczelna hiena " mówi o prawach człowieka. Przecież to taka wycieczka integracyjna ze środków socjalnych.Należy im się ,wszak ciężko pracują. Pozdrawiam z Podlasia .
0
Pożytecznej idiotki kompromitacji ciąg dalszy....
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
7 lat temu Seawolf -piszący sercem /kto chce rozgrzać świat, musi mieć w sobie wielki płomień/ Rozgrzewał świat i każdemu kto choćby raz przeczytał jego tekst ,przekazywał iskierkę z tego, co w nim płonęło.Może w NIEBIE zabrakło dobrych felietonistów a może niepoprawnych blogerów..........??????? Żal......
0
Seawolf – piszący sercem
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
8 lat temu Doskonały i dobitny Doskonały i dobitny tekst.Smoleńska wciąż mało,mało i zawsze już będzie mało.Powinni go słyszeć każdego dnia,każdego poranka ,słyszeć go w snach i widzieć na jawie w czasie bezsennych nocy.Krzyk ginących i łzy żyjących powinny ich prześladować do końca życia.Strach ,strach przed prawdą, niech im towarzyszy wszędzie. A tych co "rzygają Smoleńskiem" omijać trzeba z daleka ,bo oni już dawno "wyrzygali" serca,to nie są już ludzie,to wataha dzikich ujadających psiaków,biegnąca za główną sforą i licząca na odpady i resztki. Wstydzę się każdego dnia za tę obrzydliwość, która panoszy się w naszym kraju,wstydzę sie przed tymi co zginęli w Smoleńsku ,wstydzę się przed światem, który w zadziwieniu spogląda na nasz biedny kraj,wstydzę się ,że postrzegani często jesteśmy przez "zasłonę rzygowin" Pozdrawiam z dziesiątką. PS.Przepraszam wszystkie psiaki,one potrafią pochylić się nad cierpieniem .
0
Rada dla "rzygających Smoleńskiem"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
8 lat temu Przegramy.....przegramy,z Przegramy.....przegramy,z całą pewnością przegramy ,myśląc i pisząc tak, jak w tym zamieszczonym tekście i w komentarzach ,które pojawiły się pod nim.Wszyscy mają pomysł na uzdrowienie PIS.PIS jest zdrowy.To my wyborcy,jesteśmy chorzy.PIS przetrwał burze i nawałnice,PIS trwa, pomimo ataków z "lądu,morza i powietrza".Na dzień dzisiejszy jest najsilniejszą partią opozycyjną a co za tym idzie ,jedyną alternatywą.PIS nie jest partią starców i emerytów ,to partia ludzi (też) młodych i wszechstronnie wykształconych.Piszecie państwo ,że PIS trzeba krytykować bo nie jest nieomylny.Zgadza się,tyle ,że nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tego robił w sposób ,który odstrasza ewentualny elektorat.Jesteśmy pięć minut przed "my albo oni".Nie ma szans na stworzenie ,nowego,silnego ugrupowania ,które będzie miało szansę dostać wszystko.Czasu jest mało i brak silnej osobowości.Zatem albo przestaniemy szukać "dziury" w PIS i zaczniemy go wspierać ,albo obudzimy się z ręką w PO. Nie wierzę ,że nie macie państwo świadomości ,że każda publiczna krytyka PIS to co najmniej jeden lub kilku straconych wyborców.Ludzie bardzo często nie znając programu tej partii ,kierują się przy podejmowaniu decyzji opinią eksperta lub znanej osoby.Czas na krytykę będzie,jeżeli.....wygramy.Klęski PIS to również nasze klęski i nasza wielka wina!!!
0
Za co należy krytykować PiS?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
8 lat temu Witam serdecznie.Jak Witam serdecznie.Jak pozbawić małpę wolności ,wiedzą w Indiach nawet dzieci.Trzeba znależć orzech kokosowy,zrobić w nim otwór takiej wielkości,aby zmieściła się w nim łapka małpy. Następnie owoc wydrążyć ,wsypać do środka trochę ryżu.Tak przygotowaną skorupę,przymocować mocno do drzewa.Gdy małpa nabierze w łapę ryżu,nie wyciągnie jej z powrotem.Za wszelką cenę będzie chciała zatrzymać ryż;nawet za cenę niewoli. Pozdrawiam zimowo i dyszka za świetny jak zawsze tekst.
0
W kolejce do małpiarni…
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
8 lat temu Oj ,podoba,podoba,nawet Oj ,podoba,podoba,nawet bardzo podoba.Czekałam na te ławeczkowe spotkania i wieczorne pogawędki.Bardzo mi ich brakowało. Mam takie schody do nieba.One są we mnie w mojej pamięci.Dzięki nim, potrafię przetrwać taki czas ,który patrząc z boku powinien powalić na ziemię.To takie jasne miejsce w moim sercu ,przechowuję tam najpiękniejsze wspomnienia ,przechowuję tam twarze ludzi o których chcę i będę zawsze pamiętać. Uwielbiam prawdziwe strychy:-) Zapach ,półmrok,tajemniczość,odgłosy.Zawartość skrzyń,starych tekturowych walizek.Listy, pamiętniki ,zeszyty ,zbędne książki, stare gazety .Mój strych jest pełen wspomnień.Dobrych ,radosnych i smutnych.Czasem wchodzę tymi schodami do nieba i zatracam się.Czas staje w miejscu.bo tylko na strychu mogę czytać pożółkłe listy ,mojego Taty (pełne miłości) pisane do mojej mamy.Bo tylko siedząc na starym ,trochę obszarpanym fotelu mojej babci mogę czytać pamiętniki mojej mamy.Ach.....nawet pająki których nie znoszę na strychu nie są takie straszne. Dzięki JWP. Pozdrawiam i serdeczności.
0
Schody do Nieba – Wejście
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika podlasianka
8 lat temu Witam serdecznie. Witam serdecznie. Świetny i ważny tekst. Czasy są takie ,że "wróg" czai się wszędzie. Łykamy papę telewizyjnych ekranów.Telewizor zastępuje rozmowy,czytanie książek ,wyjścia do kina ,teatru w końcu zastępuje samodzielne myślenie.Prasa...no tak ,coś trzeba kupić,kolorowe,piękne ,papier kredowy(nawet spalić się nie da),treść własciwie już nie ma znaczenia.Gorzej ,kiedy kierujemy się modą tzw. "tak wypada" i kupujemy "wyborczą" lub "nie" i łał..... jaka piękna papka dla naszych umysłów. Wróg raczki zaciera.Korporacje,"wyścig szczurów" ,spotkania integracyjne,brak miejsca na samodzielne myślenie,brak miejsca dla rodziny ,dzieci ,ba ,brak miejsca i czasu na to by mieć dzieci.Polskie tradycje,może sie z nimi nie afiszować,wszak trącą myszką,wigilia ,już tylko z nazwy,Wielkanoc to tylko zajączki i kurczaczki.Młoda dziewczyna na pytanie czemu WIELKI CZWARTEK jest WIELKI wzrusza ramionami.Wszak jesteśmy EUROPEJCZYKAMI a tam w tym "pięknym "świecie o takie bzdury nikt nie pyta. "Wróg" nas tak obłaskawił,oczarował,że nie wzbudza w nas gniewu,sprawa Smoleńska.Nie krzyczymy(powinniśmy wyć) ,że elitę naszego kraju potraktowano jak śmieci,nie wspomnę o samej katastrofie i śledztwie.Niesiemy w zębach kolejne pieniądze i koniaczki lekarzom, bo to taka nasza tradycja. I tak nam "wróg "zabełtał w głowach ,że wcale nas nie złości sprawa pewnego doktora,nawet po cichu przyzwalamy na nagonkę którą dzięki tej sprawie, zastosowano wobec PISu. Wpuszczamy wroga do naszych domów,rodzin ,dusz i serc. Oczywiście nie wszyscy. Pozdrawiam serdecznie.
1
Sypiając z wrogiem
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony