Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
7 lat temu Ludzka pamięć zawodna jest? Wszystko pięknie tylko mam w pamięci film gdzie Berkut się wycofuje. Do tego miejsca podchodzą powoli manifestanci osłaniani tarczami. Wtedy rozlegają się strzały. Padają zabici i ranni. Wyglądało to na zastawiona pułapkę. Dlaczego snajper  nie strzelał do berkutu parę minut wcześniej? Na innym filmie widać funkcjonariuszy Berkutu z ak-74 i jest wśród nich snajper. Te same kule nic nie oznaczają, podejrzewam ze chodzi o kaliber 7,62mm (ktoś przebadał te pociski w laboratorium?), skąd ta pewność ze stoi za tym ktoś z nowego rządu, a nie Janukowicz?
4
Snajperzy na Majdanie operacją fałszywej flagi
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
7 lat temu bezsilność Ukraina placi okropna cene za sen o wolnosci i niezaleznosci. Putin konsekwetnie odbudowuje dawne imperium.Ten typ nie cofnie sie przed niczym.Berkut mial rozjechac majdan w czasie olimpiady, szybko i sprawnie. Wyszlo jak zawsze, prawdopodonie niedocenili determinacji zwyklych ludzi. Mozliwy jest demontaz kraju, w najmniejszym wypadku straci Ukraina tylko Krym, w najgorszym podziela na pol. Wschodnia czesc wchlonieta przez Rosje. Ochrona obywateli rosyjskich brzmi znajomo, to samo bylo w 17.09.1939.A zachodnia jako nacjonalistyczno-banderowska. To bedzie wielki problem dla Polski, ciekaw jestem jak bardzo "Swoboda" jest zinflirtowana przez rosyjskie spec sluzby. I analogicznie ONR w polsce. Patrz slynna ustawke z przemarszem rosyjskich kibicow w Warszawie. Scisly sojusz Polsko-Ukrainski (Ukraina w UE) jest nie na reke i Rosji i Niemcom. To tyle co sadze o bezczynosci EU Patrze na to wszystko i plakac mi sie chce ze smutku i bezsilnosci. Ukrainski rozumiem bez tlumacza, a z rosyjkiego tylko pojedyncze wyrazy. I nigdy sie nie uczylem po ukrainsku. Ten narod jest nam blizszy niz wielu nam sie wydaje...
1
Czy Putin ze swymi kijowskimi dworakami zamienią Ukrainę w kolejną Czeczenię?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
7 lat temu Re: Wojna psychologiczna na Ukrainie Cóż u nas piszą o banderowcach, a u nich o polskich panach co to się rządzą w Kijowie jak u siebie. Putina przeraza teoretyczny sojusz polsko-ukraiński. Ostatnio jeden kolega Rosjanin mi powiedział krotko: Silna Rosja to słaba Polska Silna Polska to słaba Rosja nie ma innej alternatywy aha Rosja jest i była silna tylko w sojuszu z Niemcami Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Wojna psychologiczna na Ukrainie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
8 lat temu SS Cap Arcona O tym wydarzeniu tez Gross nie napisze książki http://pl.wikipedia.org/wiki/SS_Cap_Arcona Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Dlaczego niemiecki Gross, ani niemiecki Pasikowski nie pokażą światu stodoły w Gardelegen?
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
8 lat temu to proste Jak nie uda się z rozliczeniami finansowymi. To zrobią z ofiary szaleńca i terrorystę. Albo ze sprawcy. Ciekawe czy on popełni niedługo samobójstwo w śledczym areszcie...Śmierdzi to na odległość. Widać ze seryjny samobójca musi odpocząć. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Litości! O co tu chodzi?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
8 lat temu smutne... Strasznie smutny ten post. Sam zostawiłem moja Ojczyznę 8 lat temu. Ostatni gasi światło? Pozdrawiam Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Kamil Cebulski * POpolsza STORY
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
8 lat temu Musze stanąć w obronie Marszałka [quote=Logos] Sojusz z Hitlerem brzmi źle dopiero po tym co stało się długo później, ale gdyby do sojuszu doszło nie byłoby z dużym prawdopodobieństwem zagłady i Polaków i Żydów na terenie Polski. Pisał tez chyba o taki sojuszu Łysiak. A Semka cóż pisze coraz więcej bzdur. Ostatnio stał się "specjalistom" od Śląska bo przyjechał i wypowiedział się o Muzeum Śląskim w sposób mało nas interesujący. jest zaciekłym krytykiem autonomii. Coraz bardziej pachną mi jego wizje jedyną objawiona prawda a la PRL, tylko niby z pozycji prawicowej. Otóż centralizm demokratyczny nie przystoi komuś z opcji prawicowej nawet centrowej. Niestety o ile Beck moim zdaniem jest w 100% odpowiedzialny za tragedię Polaków, sam wziął de w troki o pojechał zagranicę (taki z niego bohater cudzą krwią), to Piłsudski tez wiele grzechów i błędów popełnił. Z lżejszych - błąd o ile wiem, to był wielbicielem kawalerii i nie zgadzał się z generałami którzy woleli stawiać na już wtedy widoczny inny wariant wojny czyli na samoloty, broń pancerną, czołgi itp.[/quote] Musze stanąć w obronie Marszałka. Powtarzasz PRL propagandę. Parę suchych faktów: 1929 Pzl P.1 Pierwszy całkowicie metalowy myśliwiec konstrukcji Pułaskiego. Jedna z najnowocześniejszych konstrukcji na świecie. Ojciec całej rodziny myśliwców PZL p7 p11 p24 1929 Pokaz tankietki TK1 na licencji Brytyjskiej. Zmodernizowanej przez polskich konstruktorów. Wbrew propagandzie tankietki odegrały ważna role w 1939. 1935 Powstaje czołg 7TP itd.. Mozna wymieniać długo, nie zapominaj ile lat trwała niepodległość Polski. Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Mocarstwowy Wolski i sojusz z Hitlerem
Obrazek użytkownika tad9
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
9 lat temu Re: TO MUSISZ ZOBACZYĆ ! Tego się panicznie boja, Polaków zjednoczonych.... Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
TO MUSISZ ZOBACZYĆ !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
9 lat temu Re: Klimat chwili i reguły niszy W przeciągu kilku dni, miały miejsce dwa "ataki" na J.Kaczyńskiego. Dwóch osobników spuściło się na linach, zakłócając wystąpienie Prezesa PIS. I parę dni później w Szczecinie. Stoczniowiec który próbował wręczyć gwóźdź do trumny stoczni szczecińskiej ( bagatela 30cm!). Jestem nadwrażliwy? Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Klimat chwili i reguły niszy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Tomasz Marek
9 lat temu Re: Tomasz Marek Może źle to ująłem. Miałem na myśli obie armie razem. 3 miliony żołnierzy, ponad 7 tys czołgów i 4,6 tys samolotów. No i jeszcze bracia Słowacy od południa.. Pozdrawiam Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.
0
Najgorszy wróg, cham i tchórz zadaje śmiertelny cios w plecy!
Obrazek użytkownika wiarawco

Strony