Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Mateusz555
2 miesiące temu Od czego Zaczą się ten konflikt??????Jakoś nie moge doczytać.Czy przypadkiem żydzi nie naruszyli świątyni muzułmańskiej?Od początku sledze te wojnę rozpętaną przez żydów.I dziwnie policzyłeś rakiety Hamasu aż 1500.A ani jednej żydowskiej.Chłopie z kicbucu ogarnij się jak coś piszesz to pisz w Jeruzalem Post nie tu.Ja sledze swoich wrogów i czytam Jeruzalem post.Wiem z 2 -ch stron co tam się dzieje.A ty tu takie bzdury wypisujesz.No i ntelekt typowo żydowski i i trudno wymagać od ciebie konwersacji na argumęty.AAA dopowiem że z małej litery piszę od zawsze żydzi i małej tych co nie lubie .
1
Izrael, czyli deja vu
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
2 miesiące temu Komu Zależało pozbawić społeczeństwa w każdym kraju dostępu do broni.?Tak jak wyeliminowanie kary smierci za zdradę,morderstwo?Od ilu lat w Europie i w jakich okolicznościach pozbawiono ludzi broni?Do czasu I Wojny Światowej nie było z tym problemów od tysiecy lat każdy miał broń jaka była wtedy dostepna.Aż tu raptem "jasnie oświecona"loża świńska doszła do wniosku że broń może bronić przed bandytami i wrogami Ojczyzny.Więc rozbroili ludzi.A sami i imię "swojego bezprawia"mordują jak i kiedy chcą.Nie było problemu z nauką strzelania.Ojciec syna uczył kupował mu broń i po problemie.Teraz jakieś szkolenia,jacyś specjaliści.Toz to śmiech ogarnia.Zniewieścieli faceci bez jaj i broni skomlą że chcą się nauczyć strzelać.A może tak wyp...ć tych co stanowią prawo raz na zawsze od "koryta" .Broń ma być w każdym domu i to tyle ilu jest ludzi sprawnych by skutecznie użyć.Bo czasy mamy takie że nie jeden by chętnie odstrzelił zdrajców Narodu Polskiego.
4
Potrzeba edukacji strzeleckiej - obronność ma sens w Polsce?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
4 miesiące temu A co? Z nazwiskami pci kobiecej lub pci męskiej??????? )))))))))Już nie wspomnę o znakach drogowych.A na koniec przyzwolą nam wypowiadać się tylko w 2-ch dżwiękach "Acha-no tak" I starczy by być "poprawnym".
3
Od 10.03.2021 - mów co uważasz ale uważaj gdzie i co mówisz! I do kogo!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
5 miesięcy temu Prawda! Polska powiatowa jest tak zarośnięta chwastami POubeckimi że już tylko azotox albo ogniem trzeba wypalić to ścierwo.
0
W Gdańsku „Mała Sycylia” ale i „Mała Sycylia Spółdzielców”.
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Mateusz555
5 miesięcy temu Teraz To już 2-gie pokolenie tych POubeckich padlin siedzi na tych stołkach.Prawo dziedziczenia stanowisk ma się lepiej jak prawo włsności w Polsce.
1
W Gdańsku „Mała Sycylia” ale i „Mała Sycylia Spółdzielców”.
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Obrazek użytkownika Mateusz555
6 miesięcy temu To jest ustawa . Ustawa tzw.'DYMNA" Bo art.26 z Oviedo przedkłada bezpieczeństwo publiczne nad indywidualne.I co mamy z swoich praw?????Jak w miejscach publicznych wprowadzą zakaz przebywania nie-szczepieńcom????Czyli cacy cacy oj tam oj tam a Brama do interpretacji dla dyktatury kilku POlitruków szeroko otwarta.Czyli nie nie mogę wyjść z domu.
1
Rezolucja Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy z 27 stycznia w sprawie szczepionek. Zakaz dyskryminacji nieszczepionych
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
6 miesięcy temu S.P Szanowny Panie Krzysztofie z uwagą czytam Pana wpisy.I cenie je bardzo nawet.Tu akurat sprawa jest prosta i oczywista.Proszę zbadać personalny skład kierownictwa PIS dziś i z 15r.A zobaczy Pan jak lobby żydowskie przejęło Polskę w PIS-ie.I takie to mamy skutki.Dodam jeszcze pytanie .A co z seryjnym piątkowym "samobójcom" się stało że nikt go nie ściga.???
5
Czy poparcie dla PiS zanika w sercach prawicowców?
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Mateusz555
9 miesięcy temu Gmina Żydowska popiera,wręcz namawia do eskalacji konfliktu.PO i reszta PObratymców szbesgojów warczy i pluje.Soros płąci jest kasa jest zadyma.Czyli kto tym steruje.Nie kto wykonuje a steruje?????Odp kasta "braci sterszych"czytaj braci szatana.Jeżeli spłonie kościół katolicki,natychmiast powinna spłonąć synagoga.Skoro walczą z religią i Bogiem.To w synagogach podobno też jest Bóg,tak jak w meczetach.Ale jakoś w/w świątyń nie profanują.Czemu?????Bo  od nich płynie zlecenie i kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6
Powstaje Straż Narodowa. Będzie bronić kościołów
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
9 miesięcy temu Zwija Zwijają się Urzędy  i instytucje zależne od Rządu.Służba Zdrowia ,teraz Straż itd.Na telefon.Już od dawna dziwki też są na telefon.Nic nowego.Tylko Policja ma ciągle nowe nabory.Czyli musi ich być tyle,że przy wyborach administracja Rządowa z Policją i wojskiem będzie zawsze większością niż cała reszta śmiertelników pochodzenia polskiego.Jeszcze idioci czasem biją brawo Policji.Ile razy dzwonie bo na ulicy bijatyka(chłop tłucze babe) To przyjechali po 1 1/2 godz jak chłop piany pojechał do kochanki tłuc ją.
2
Strasz kontra Srasz Pożarna
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Mateusz555
9 miesięcy temu Dokładnie PO sprzedawało Niemcom,PIS żydom.Protokoły mędrców Syjonu dokładnie o tym rozpisują.
2
Górnictwo wyciulane koncertowo...
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony