Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kontrik
56 minut temu Wróż Kijevitsch to już za Wróż Kijevitsch to już za dżihadystycznymi terrorystami stoi, byle mordowali a po drugiej stronie było cokolwiek zachodniego. Osobliwe urojenia to, gdzie atak "Houthis" (taki to ekspert, że nawet nie potrafi przetłumaczyć) to atak Jemeńczykow a atak na cywilów ma pokazywać słabość obrony innych. Tylko jakoś pomija, ile to dronów i rakiet już powstrzymano. To musi być jakaś wspaniała neonowa logika: histeryzować nad kolejnym modnym idolem- Iranem (bo antyżydowski a kretyni uwierzą, że sojusznik Rosji) a równocześnie pokazać, jak to dzięki irańskiej broni morduje się cywilów. Jeśli USA zechce przytrzeć nosa tej islamskiej republice, to i tak to zrobi. A Huti zresztą mieli związki i z Rosją (choćby przez "kasjera" Putina) ale w tamtejszym piekielnym kotle to tylko pomidorowego alfonsa brak. Araby tłuką się z Arabami a te różne "najprawdziwsze Polaki", tak bardzo bronią nas przed islamem, że każą zakochać się w jedynie słusznych Arabach, absolutnym przypadkiem najbliższych Rosji. Widać taki dialektyczny postęp, że ruski antysemityzm doprowadza antyislamistów do bycia arabską onucą (zbędną śmierdzącą szmatą?).
0
Kremlowscy pożyteczni idioci działają już otwarcie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
5 godzin temu Wstyd jest, jeno jakby Wstyd jest, jeno jakby zostawić im więcej czasu, w kampanii, to zbłaźniliby się jeszcze bardziej a to jednak mógłby być pożytek dla Polski.Cel ich akcji, wyższa frekwencja, to oczywiście walka o stołki. Widać przegraną a skoro przegrają, to ich elektorat może nie widzieć celu w głosowaniu.
1
Świry razem
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
5 godzin temu Nie tobie to oceniać, nie Nie tobie to oceniać, nie jesteś nawet katolikiem to po co mącisz w katolickich sprawach?Teraz podlegasz swojej sekcie i diabłu, tam się zwracaj po sprawiedliwość. Masz stanowisko Kościoła, bp Metropolita i Episkopat to nie w pytę dmuchał. A jak tam w sekcie lubujecie się w wyszukiwaniu grzechów innym, to proponuję prześwietlić niejakiego "Cypriana Polaka", żałosnego fantastę i atencjusza, zwł. zanim całkiem zeświruje (chorych nie należy wyśmiewać). Typ ma słabe pojęcie o wierze katolickiej, przez co często wali koszmarne błędy w swoich zmyślanych opowiastkach.   
1
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
Obrazek użytkownika kontrik
5 godzin temu Po co mam zaglądać w jakieś Po co mam zaglądać w jakieś śmiecie? Nawet ten Domański musiał to odwołać na łożu śmierci jako warunek szczerej spowiedzi a jego kobita zdemontowała sektę. Teraz mam uwierzyć kolejnemu świrowi, który wie lepiej? Lepiej niż Kościół, lepiej niż tamten twórca sekty. Nie potrzebuję tego do niczego.Kościół się wypowiedział i basta. A nowej Ewangelii nie będzie, pełnia objawienia jest w Chrystusie, Biblia jest skończonym dziełem. Nie po to Kościół ostrzega, bym se sam wynotowywał jakieś bzdury.A każdy, kto je jakkolwiek popiera, promuje będzie się smażył w piekle, tak jak wy, sekciarze. Nie myśl, że to zabawa a w piekle będziesz musiał tylko słuchać objawień cyprianowych w czasie sodomii z gangiem Murzynów z wielkimi pałami. Na pewno będzie gorzej.
1
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
Obrazek użytkownika kontrik
9 godzin temu Niebieski, zobacz se skąd Niebieski, zobacz se skąd rogi wyrastają tym twoim koleżkom- "Słowianinom". Jak nie zaplute antyklerykały to kacapy i gorzej (aczesto wszystko w jednym). Nawet wasz trybeus się z tego śmiał Wbij sobie do łba, że jesteśmy Polakami, ukształtowanymi przez kulturę łacińską a nie żadnymi plemiennymi Słowianami z kacapskiej bajki o panslawizmie
2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Obrazek użytkownika kontrik
9 godzin temu Wydaje ci się,że masz akcje Wydaje ci się,że masz akcje ale tylko wydaje. To poglądy a nie racjonalne decyzje oparte na faktach.Czy zauważyłeś, że już dawno nie tylko robactwo ale i ludzie prowadzą gospodarkę w lasach? Czy to aby nie ludzie podporządkowali sobie przyrodę dla swego rozwoju? Gdyby cie zostawic w lesie to mógłbyś mieszkać w szalasie i żyć z łowiectwa i zbieractwa ale cokolwiek więcej wymaga bardziej rozwiniętej gospodarki. Zostawianie przyrody samej sobie to pseudoekologizm, nie żyjemy wszyscy poddani swobodzie przyrody tylko odwrotnie, korzystamy z niej a nieliczne naturalne obszary to rezerwaty i zadupia u dzikich.
2
Polska śmietnikiem Europy (i Warszawy)
Obrazek użytkownika Krzywousty
Obrazek użytkownika kontrik
12 godzin temu Widzisz Jjj, zdziwilbys się Widzisz Jjj, zdziwilbys się ilością i jakością. Kupa starych komuchów robila i robi z siebie patriotów i narodowców. Nieżyjący Poręba, ikona ścierwo neonówki, do końca żałował socjalizmu, twierdził, że można i trzeba było go uratować. Albin Siwak, którym się zachwycasz, bo pisuje zmyślenia ale jest antysemitnikiem, tak samo. Zacznij bronić jeszcze swojego Wileckiego i WSI albo Oparę. A potem są tacy groteskowi wariaci jak "Jabłonowski", którzy chcą się wozić na Wyklętych a chwalą komunę i ruskich. Myślisz, że u brauna jest inaczej? A w połowie narodowców? "Raz sierpem..." , "ruska k..a" a równocześnie prorosyjskosc i stare komuchy czy chwalenie Serbów i Arabów, byle było przeciw Żydom i USA a tak cudownym przypadkiem za Rosją.
2
Grzegorz Braun. Nowa historia
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu Pewnie będzie kilka takich Pewnie będzie kilka takich kolejnych akcji a wtedy... Oby wynik wyborczy był zasłużonym szokiem dla tak światłej "opozycji"
4
Krety Kaczora w akcji!!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu  Wszystkich wiernych  Wszystkich wiernych katolików obowiązuje zatem nadal oświadczenie Konferencji Episkopatu Polski z 17 stycznia 1986 r., w którym Biskupi zwrócili się do duchowieństwa i wiernych, aby zaprzestali gromadzenia się w Oławie i przez to nie dawali poparcia tym rzekomym objawieniom, ponieważ nie mają one nic wspólnego z nadprzyrodzonością; według oceny Kościoła katolickiego są fałszywe, wprowadzają w błąd opinię publiczną, godzą w zasady wiary i są wykorzystywane przeciwko Kościołowi katolickiemu. Ponadto cała działalność Kazimierza Domańskiego jest prowadzona z uporem i samowolnie, bez łączności z władzami Kościoła rzymskokatolickiego, mimo wielokrotnych upomnień i przestróg oraz zakazów wydawanych przez Władze Kościelne Archidiecezji Wrocławskiej.Całość: http://opoka.org.pl/biblioteka/W/WE/gulbinowicz/olawa1999.html
2
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu  16 czerwca 1999 roku w  16 czerwca 1999 roku w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu Kazimierz Domański wraz z żoną Bronisławą zarejestrował Stowarzyszenie Ducha Świętego, które wywołało konflikt z Kościołem katolickim o charakter organizacji. Z powodu braku ustępstw ze strony samego Domańskiego Kuria Metropolitalna we Wrocławiu wydała decyzję o potraktowaniu ruchu jako sekty chrześcijańskiej oraz nałożeniu na stowarzyszenie i osoby je wspierające interdyktu kościelnegoźródło j.w.
2
Objawienia zatajone przez masonerię.
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony