Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Gawrion
2 dni temu Kapitanie! Nie ma się co przejmować banami na lewackich portalach. Mamy Niepoprawnych :) Mogą nam skoczyć :DJeśli chcesz, to powiesimy tu jakiś banerek książki jak już będzie w sprzedaży :) 
14
Nie piszę bo piszę!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Gawrion
1 tydzień temu to jest mój ostatni komentarz do Ciebie dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo nie ma płaszczyzny rozmowy. Mam wrażenie, że rozmawiam z kimś niespełna zrozumienia, z kimś i nie potrafiącym utrzymać ciągu logicznego, tematycznego rozmowy... Szkoda mojego czasu - bardzo mi przykro.
3
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
1 tydzień temu Nie W formie wizyt, zabiegów itp. U mnie służba zdrowie działa normalnie.Tezy o paraliżu służby zdrowia to dezinformacja uprawiana przez agentów i naiwnych, pożytecznych duraków.
1
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Rebeliantka
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu Elig To że TVN, media głównego nurtu manipulują faktami i sondażami to nic dziwnego. Dziwię się natomiast doświadczonemu Blogerowi, czy raczej Blogerce, że nie potrafi manipulacji wychwycić i wyciągnąć dla czytelnika rzetelnych i obiektywnych wniosków. A rozumowanie i logika jest bardzo prosta:Uogólniając i upraszczając - na sytuację związaną z epidemią składają się dwa czynniki:1. Działania i zalecenia Rządu.2. Stosowanie się do tych zaleceń przez Polaków.Przy czym wagowo czynnik drugi jest zdecydowanie ważniejszy - nie muszę pisać dlaczego, w skrócie: postępować odpowiedzialnie/nieodpowiedzialnie można także bez zaleceń, nakazów i zakazów władzy. To społeczeństwo realizuje w 97% politykę rządu. Albo chce, albo nie chce.Każdy obserwator pandemii wie i widzi, że działania rządu, jego staranność i szybkość, jakość reakcji, jest podobna w trakcie całego okresu pandemii. Każdy też wie i widzi, że na skutek różnych działań różnych grup, którym zależy na destabilizacji sytuacji w Państwie, dyscyplina Polaków w trakcie trwania pandemii zmieniła się diametralnie. Na początku zachowywaliśmy się bardzo wzorowo. Obecnie jest z dyscypliną bardzo źle. Wnioski więc nasuwają się same. Obarczanie rządu za sytuację epidemiczną jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.I proszę też nie powtarzać bzdur o paraliżu służby zdrowia. Każdy członek mojej rodziny otrzymuje normalnie świadczenia zdrowotne.Jak wyżej wspomniał Leopold - destabilizacja sytuacji w Polsce na bazie niezadowoleń "epidemicznych" jest obecnie jednym z głównych celów działań obcych służb. Mam wrażenie, że Twoja publicystyka ostatnich miesięcy wpisuje się w tę narrację. Proszę to poważnie przemyśleć.
-1
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu czyli zero konkretów .
1
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu który bloger jest agentem wpływu proszę o wskazanie i uzasadnienie
3
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu nie trzeba od razu kłamać czy manipulować ludźmi wystarczy wywierać na ludzi wpływ - pozytywny wpływ...
4
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu MK Zgadza się - przebywanie z ludźmi wykształca mechanizmy stadne, mechanizmy konformizmu normatywnego (owczy pęd), które często są złe, bo powodują, że jednostki mądrzejsze, bardziej inteligentne, podążają za większością głupszego stada. Dlatego w stadzie tak ważne jest przywództwo i narzucenie zachowań przez tych mądrzejszych i bardziej inteligentnych, których z natury jest ograniczona mniejszość, ale posiadających pewne minimalne zdolności społeczne. W wariancie minimalnym te umiejętności społeczne gwarantują akceptację przez stado i brak odtrącenia. W wariancie maksymalnym - umożliwiającym przywództwo - wyrażają się w otaczającej jednostkę charyzmie i nie tylko akceptacji przez stado, ale i chęci stada do podążania za nią, naśladowania jej i oddania jej pewnego uznania i autorytetu w stadzie.O ile widać u Ciebie wiedzę, inteligencję, o tyle daje się zarazem odczuć, że jesteś socjopatą - czyli jednostką, która nie posiada zdolności społecznych gwarantujących choćby akceptację w stadzie, na zasadzie "ten jest dziwny ale swój". I widać okropny zgrzyt - bo z jednej strony widać Twój ogromny bunt związany z tym, że Świat jest jaki jest i jest zły, że celem Twoim jest zmieniać świat i ludzi dookoła, a z drugiej strony widać, że nie potrafisz sobie tych ludzi zjednać na podstawowym poziomie, a co więcej, bez sensu ich obrażasz i starasz się przy pierwszej okazji ich poniżyć, obrazić, pokazać swoją wyższość. Działasz w sprzeczności z samym sobą. 
6
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu Maciej Krogulski Skąd się bierze ta agresja i chamstwo? Brylujesz tu swoją wiedzą na każdy temat, a nie posiadasz elementarnej umiejętności obycia wśród ludzi. Swoim chamstwem, arogancją i impertynencją nie zjednasz do swojego punktu widzenia innych ludzi, choćbyś jedyny miał najgenialniejszą rację. Paradoksalnie - zrazisz ludzi do siebie i do swoich poglądów, choćby były jedynie poprawne. Myślę że już skutecznie zbudowałeś na portalu aureolę gnoma (mechanizm znany psychologii), z którą ciężko Ci będzie tu przebywać. Przynajmniej przestań brnąć. Zrzuć tę aureolę... Uśmiechnij się czasami. Niby taki mądry (formalnie) z Ciebie człowiek, co da się odczuć, a życiowo nieprzydatny i społecznie zrażający do siebie. Przemyśl to kolego ;) 
5
Siła słowa
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
Obrazek użytkownika Gawrion
2 tygodnie temu Można świetnie znać gramatykę i jednocześnie nie mieć wogóle wykształconych umiejętności społecznych, naturalnej umiejętności obycia wśród ludzi - czyli czegoś co nabywa się w wieku 5 lat w przedszkolu.Znajomość gramatyki nie jest wogóle potrzebna do prawidłowego gramatycznie mówienia czy pisania. Tak jak dla prawidłowego chodzenia czy biegania nie jest potrzebna znajomość anatomii nogi i wiedza dotycząca tego, które mięśnie pracują podczas biegu. Natomiast umiejętności społeczne są konieczne aby potrafić przebywać w towarzystwie ludzi i być w tym towarzystwie lubianym i poważanym, również ze względu na swoją wiedzę o gramatyce, nie uchodząc za dziwaka.Macieju - ja też nie chodziłem do przedszkola. W czasie gdy inne dzieci rzucały się klockami w przedszkolu ja czytałem płynnie gazety. Do dziś muszę nadganiać umiejętności społeczne ;) Więcej dystansu i pogody! Ty nawet na zdjęciu profilowym masz zamkniętą postawę! Pozdrawiam! :) 
7
Siła słowa
Obrazek użytkownika janksero

Strony