Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika SolidarnyX
6 miesięcy temu Kurski zamiast tego woli Kurski zamiast tego woli niestety choć na mniejsza skalę ale również manipulować, szczególnie w odniesieniu do prawicy.
1
Manipulacje TVN, Onetu, wp.pl, Newsweeka, Faktu
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika cyborg
1 rok temu @ Janko Walski  "Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii".Nasz znajomy p.Henryk S. (polski Żyd), tak wspominał wyzwolenie z obozu : Nadjechały czołgi, w biegu strzelając z czego popadło, obaliły bramę i wieżyczki. Zatrzymawszy się, metodycznie, z działek rozstrzelały baraki załogi. Nadjechali fizylierzy na transporterach i razem z czołgami, nie wysiadając ruszyli dalej. Zabraliśmy z rozbitych magazynów co się nadało do jedzenia i ubrania. Uciekaliśmy w kierunku Polski.Pana Henryka wyzwoliła szpica Guderiana.
4
Ruskie onuce i czosnek
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika civilebellum
1 rok temu no to bierz się do roboty, i wyszukaj tych umundurowanych Żydów co do jednego - na co czekasz, ostrożnisiu z brzytwą? aż oni ci "całą prawdę" podadzą do uwierzenia? Takiś  "patriota zaniepokojony"?
5
Polska przeciw „przemysłowi Holocaust” – mamy szansę?
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 lata temu Baumanowi "zmarło się" 9 stycznia br. O wiele za późno, ale - miał do końca szansę, by się nawrócić. Wydaje się, że nie skorzystał. "Szczęśliwie" - poszedł na Sąd Boży, skoro ludzki go ominął.Jeden z wyjątkowych łajdaków.Powoli, powoli - Pan Bóg zbiera te chwasty.Pozdrawiam,  
2
Elity demoliberalne w pułapce
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 lata temu Aktywistka FDJ? Do niemieckich księgarń w maju 2013 r.  trafiła najnowsza biografia Angeli Merkel „Pierwsze życie Angeli M.”. Jej autorzy Ralf Georg Reuth i Guenther Lachmann jako pierwsi starają się pokazać życie obecnej kanclerz w nieistniejącej już Niemieckiej Republice Demokratycznej. I ujawniają - Merkel była bardziej zafascynowana systemem komunistycznym niż dotychczas sądzono. Nie są prawdziwe jej opowieści jakoby w tamtym okresie była apolitycznym naukowcem oraz od początku opowiadała się za zjednoczeniem Niemiec."Autorzy biografii podejrzewają, że tak szybki awans Angeli Merkel w zjednoczonych Niemczech, był możliwy, bo sama zainteresowana ukryła prawdziwą enerdowską przeszłość, a później nawet, na potrzeby CDU, lekko ją upiększyła. Ponadto od początku miała mocnych protektorów. Jednym z nich był szef Przełomu Demokratycznego Wolfgang Schnur, drugim ostatni szef enerdowskiego rządu Lothar de Maiziere z CDU-Wschód. Obaj są zarejestrowani jako TW Stasi."
2
List otwarty do Pana Prezydenta
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika JSC
2 lata temu Rzekłbym z klasą przewyższającą ograniczenia wieku. Gdyby to była prawda to nie pchałby się na stanowiska, do których nie ma kwalifikacji. Ponadto klasy brakuje tzw. komisji, która całą winą obciążyło tego karierowicza. A za przeproszeniem sam się posadził na tych stolcach? Sam zmienił ustawę, która miała zablokować takie hucpy? Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.
-8
Czy Macierewicz obali PIS?
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
2 lata temu Janko Walski Można to też tak rozumieć, choć to nie było moim głównym celem. Lecz podjął Pan ciekawą kwestię i naprawdę można ją pogłębić i rozwinąć. Ład wewnętrzny, czynienie dobra, dbanie o siebie, rozsiewanie miłości i uśmiechu, wiedza, doświadczenie, poglądy, idee, itd... To wszystko składa się na ciało, ducha i umysł człowieka, jego wnętrze i zewnętrze, choć każdy ma inne poczucie piękna i zewnętrznej estetyki.Mam już swoje lata i jakoś tak zawsze umiałem intuicyjnie rozróżnić dobrego od złego człowieka, po kilku minutach kontaktu bezpośredniego. Takimi się otaczałem i często takimi kierowałem. Dodatkowo też utwierdzałem się w moim przekonaniu poprzez reakcję... mojego psa. Skubaniec - mimo, że łagodny - to zawsze wyczuwał złego człowieka i go obszczekiwał i warczał. Ja nieraz się pomyliłem, ale on nigdy. Szkoda, że już go (jej - bo to suczka była) nie ma...PozdrawiamP.S.Nieraz ta intuicja dotyczy tylko fotografii a już po wypowiedziach chyba zawsze można ocenić człowieka... choć nieraz jest zmuszony do takich a nie innych osądów, ale wtedy jest po prostu miałkim człowiekiem, niegodnym dyskusji o nim
8
Waldemar Kuczyński - ...
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika gość z drogi
2 lata temu mam nadzieję,ze kiedyś poznamy prawdę o tamtych strasznych godzi dzisiaj  mamy dziwny wysyp wrzasków ,przekleństw i chorych a może i niebezpiecznych zachowań,mam na myśli tzw KODowców,czy jakich ich tam zwałoglądając obrazy z tamtego wczorajszego żałosnego ich spektaklu,zastanawiałam się ile w tym szczeniackiej/mimo siwych włosów/ głuPOty,a ile niebezpiecznej zagrywki ludzi ze służb tych dawnych i tych tzw "nienaszych "pozdr dla każdego myślącego po POLSKU
6
Prawda smoleńska musi boleć - bo wiedzie ku pojednaniu Polaków...
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika Wczesne Lato
2 lata temu Jonasz Tusk Nie słucham tego radia, więc dzięki za info. Proste podsumowanie takich "eksperckich" rozważań - skoro tak się te wszystkie przypadki korzystnie dla PiSu zbiegły, to cóz, szczęście w życiu też trzeba mieć :)) pozdrawiam
3
Oj, niedobrze, niedobrze!
Obrazek użytkownika Janko Walski
Obrazek użytkownika Mirosław Nalezinski
2 lata temu nie bój nic Ile PO schrzaniło przez 8 lat? Sporo. Ale nie oszukujmy się, że PiS niczego nie spaprze. Mamy rok, czyli jedną ósmą poprzedniego trwania władzy i można pomału robić listę zaniedbań i wpadek. Zacząłbym np. od 500+: wypłaca się pomoc dla dzieci milionerów, a nie wypłaca się biedakom, którzy mają dochody o parę złotych większe, niż limit dopuszcza. Całkowita niesprawiedliwość, czyli niezgodność z nazwą PiS.
-6
Gliński czyli granica Dobrej Zmiany...
Obrazek użytkownika Janko Walski

Strony