Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika irminaak
5 lat temu Errata do komentarza z 20:41 1. Oczywiście miało być  nie "kryty" ..."W 2010r w Kancelarii prez Lecha Kaczyńskiego działały "kryty" i teraz chyba również mamy takowych- wrogów Polski"..., tylko "krety" 2.PRAWDA NAS WYZWOLI!!! zamias PRAWDA NAS WYSWOLI!!!  
0
Lewactwo niesie Europie śmierć
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika AdamDee
9 lat temu Nic się "nie robi" - inne czasy, nowe wytyczne (rozkazy) Dla mnie wszelakie rusofilstwo ma tylko jeden gatunek korzeni - sadzonka moskiewska. I z radością podbijam dychą z 9,1 na 9,3 - oj, wyraźnie pojechałeś Grzybie komuś po filozofii ; ))))
0
Lewacka prawica
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika contessa
9 lat temu Oyster11 Norweskie światełka Radosław Sikorski by określił jako co najmniej ludzki przejaw współczucia i solidarności z ofiarami i ich bliskimi. Te polskie wg jego mniemania są prowokatorskim bydła przejawem i co najmniej jątrzące. Nic to, że tam i tu zginęli po prostu ludzie. Cóż, tamci zagraniczni dlatego coś warci , naszych - bez przeproszenia - jebał pies. Korona norweska to waluta pełną gębą, a złoty polski nie dorósł by przedzierzgnąć się w śnione przez Tusku euro.Hmmmm, chyba czas w tym PRL reset na reaktywację pewexów. Co najmniej.... Pozdrawiam. contessa
0
10.08.2011 - ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu . "NA UPR głosowałem przez cztery lata, ale dawno przestałem. dzisiaj uważam JKM za dywersanta i szkodnika." _______________________________________- Najwidoczniej głosowałeś na JKM jako osobę, a nie na ugrupowanie UPR bo takowe masz poglądy.
0
Smierć Andrzeja Leppera i głosowanie na PiS
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika Max
9 lat temu Re: OHV Z szacunkiem dla obu Panów, ale i z uporem maniaka zapytam - czy Panowie pamiętają jak działa system d'Hondta czyli obowiązująca w Polsce ordynacja wyborcza? Jeśli oddajemy głos na partię nie przekraczającą 5% progu wyborczego, ten głos nie znika. Na skutek zastosowania algorytmu Belga głosy oddane na partie, które nie "zmieściły się" w parlamencie są "doliczane" do mandatów dla partii z poparciem i tak już najwyższym. Proporcjonalnie. Chętnym mogę podesłać link do dokładnego wzoru, jak się to odbywa. (nie mam go w głowie). Obrazowo mówiąc. Przy przeciętnym, spodziewanym, rozkładzie głosów (podobnym do dotychczasowych, w sensie poparcia dla "kanap") wystarczy 46% głosów, aby mieć ponad 50% mandatów w Sejmie. Tak więc, próba wybrania trzeciej drogi kończy się zaliczeniem głosu dla Po bądź PiS, jako dwóch potencjalnych zwycięzców (bądź będących w czołówce). Czy chcemy oddać głos na PO? A jest taka, niestety, możliwość... A czy widzicie Panowie realną szansę na to, że UPR bądź "trzecia droga" przekroczą 5% próg? Takich szans praktycznie nie ma. Dla przeciętnego Polaka-wyborcy te partie to margines i ekstrema. Słusznie czy nie, ale tak jest. Przez ostatnie 10 lat (nie sprawdzałem wcześniej, ale możliwe, że też) co dziesiąty wyborca oddaje swój głos na przysłowiowe "kanapy" - w znaczeniu partii niezdolnych do sforsowania progu. Wzmacniając w ten sposób - wiadomo, kogo Tak, wbrew temu co mówią niektórzy - głosowanie to JEST wybór mniejszego zła. Choćby dlatego, że idealna partia byłaby tą założoną przez nas - a tak do dyspozycji mamy te, z którymi zgadzamy się programowo bardziej, lub - istotne -mniej. Że ordynacja jest złą, a może JOW-y byłyby lepsze? Może. Może nie. A może jeszcze inny pomysł... A może w ogóle nie demokracja... Ale na tę chwilę ordynacja i ustrój są jakie są i trzeba się z tym liczyć. Dwa ostatnie akapity uprzedzając znane mi już argumenty, często spotykane w internecie. Niestety, matematyka wyborcza "zabija"... *słowem "kanapa" posługuję się tym razem bez złośliwości, Skrót, aby uwypuklić pewne fakty. pozdrawiam
0
Smierć Andrzeja Leppera i głosowanie na PiS
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika Iranda
9 lat temu A Kennedy to pies? A zamach na Reagana? W obu wypadkach wiadomo (przynajmniej oficjalnie), kto pociągał za spust, ale nie wiadomo, kto wszystko zorganizował. I nie zgadzam się, że gardzą nami w świecie. Ani, że Polska to dziki kraj. Źle rządzony - owszem. Ale to zawsze można zmienić. Iranda
0
10.07.11 w komentarzach gazeta.pl
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika ossala
9 lat temu Sprawcy zostaną rozliczeni szybciej, niż im się zdaje.
0
10.07.11 w komentarzach gazeta.pl
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
9 lat temu ...uważam, że świetny pomysł... Jan Bogatko ...ale czy nie będzie taniej wysłać ich do Irlandii? Pozdrawiam,
0
Teoria spiskowa przyjaciół Platformy
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika wolnypolak.pl
9 lat temu ile mam długu? od urodzenia śpię pod mostem żywię się na śmietnikach nigdy nie chorowałem i nie brałem żadnych kredytów nie posiadam wujka ani rodziny w Ameryce proszę mi powiedzieć ile mam długu? jak mam go spłacić? kto mnie w to wrobił kto zabierze mi śmietnik i wsadzi mnie do więzienia?
0
Grecja - kto kogo oszukiwał
Obrazek użytkownika irminaak
Obrazek użytkownika RP
9 lat temu mimo najszczerszej chęci nie potrafię sobie przypomnieć [quote=Dax] nie zrzymam się tylko na solidarność oh sorry Solidarność, dotyczy to wszystkich podobnych organizacji. [/quote]   Z całym szacunkiem dla Pańskich poglądów i opinii..., ale mimo najszczerszej chęci nie potrafię sobie przypomnieć "innej organizacji" podobnej do Solidarności. pozdrawiam i do zobaczenia rano w Warszawie RP   PS a może Pan należał do innej podobnej organizacji?
0
Demonstracja NSZZ "Solidarność" w Warszawie - 30 VI 2011 r. Nieobecni nie mają racji. Ja tam będę a TY!?
Obrazek użytkownika irminaak

Strony