Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
6 lat temu Nie. I na pewno nie Nie. I na pewno nie chciałem nikogo obrazić. Pozdrawiam.
0
Monte Cassino.
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika veri
6 lat temu Nie trzeba zadnych 'ustrojstw' ... ... ( w rodzaju kamery termowizyjnej) aby uznac, ze filmik p.Wisniewskiego jest lipny ( tzn. pokazuje jakas rzeczywistosc ... ale czy majaca cos wspolnego z czyms co umownie nazywamy "Smolensk" ). ps. a'propos metodologi klamstwa  ... w ktorym miejscu lotniska "Sieviernyj" Mistrz Ceremonii ulokowal telewizyjne ekipy majace za zadanie uwiecznienie w obrazie momentu przylotu i powitania Delegacji na Uroczystosci w Katyniu ?
0
Fotoamator: Zamach w Smoleńsku - metodologia kłamstwa
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika fotoamator
6 lat temu @Polon210 Nie możemy opuszczac kłamstwu, bo nas zaleje. Nie byłem w stanie w krótkim tekście opisać wszystkich szalbierstw, ale trzeba to robić co jakiś czas. Temat termowizji za pomoca photoshopa jest mi znany i nie moge powstrzymac uśmiechu jak słyszę, że ktoś próbuje to zrobić :) No cóż - usłużnych idiotów jak widać nie brakuje :) serdecznie pozdrawiam !
-2
Fotoamator: Zamach w Smoleńsku - metodologia kłamstwa
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika piotrpanecki
6 lat temu Trzeba obnażać metodologię super-kłamstwa  Ktoś,kto przeczyta wywiad z p.Krzysztofem Cierpiszem,nie będzie miał co do tego watpliwości. http://lubczasopismo.salon24.pl/Smolensk.Raport.S.24/post/489891,inz-krzyszt oraz http://gazetawarszawska.com/zamach/ Demontaż super-kłamstw jest trudny,ale nie niemożliwy.
-2
Fotoamator: Zamach w Smoleńsku - metodologia kłamstwa
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika Desert Rat
7 lat temu Uściślenie Poprzez tę spojrzeć na całość, na kontekst użycia terminu "zezwierzęcenie". Dokonanie aktu eutanazji zrównuje nas z chomikiem, świnką morską, psem, kotem czy innym zwierzęciem, którego leczenie jest już nieopłacalne. akt eutanazji wśród zwierząt: zwierzęta cierpią przy zwłokach towrzyszy (słonie, inne...) Pragnę przypomnieć, że to bardziej wyjątek niż reguła. Wśród tysięcy gatunków, ras zwierząt, raptem kilka, może kilkanaście reaguje w podobny sposób. Zdecydowanej większości totalnie wisi, czy wujek Franek śpi, czy już nie żyje.   Przyrównanie do Spartan jest jak najbardziej słuszne i warto przyjrzeć się temu nieco bliżej. Tam nie było miejsca dla słabych, podobnie jak w dżungli, czy hitlerowskich i stalinowskich wizjach.   Reasumując - pomimo, że niektóre osobniki naszego gatunku zaprzeczają temu, jako ludzie jesteśmy ewolucyjnie i zachowawczo wyżej od pozostałych zwierząt.   Quidquid agis prudenter agas et respice finem. Publius Ovidius Naso
0
Eutanazja i aborcja
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
7 lat temu Dziękuję. Dodam, że na szczęście prawoskrętnie ;)) Pozdrawiam NIEPOPRAWNY INACZEJ
0
Niespotykane zjawiska na ziemi i na niebie
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika Seiko
7 lat temu Kim jest Tyberiusz? Seiko.Pod wpisem PiS nie zaprasza?Zaprośmy PiS.-Contessa 11,01.2013.g.10.46. Tyberiusz pisze; :Może się mylę,ale nieudolność PiS w roli partii opozycyjnej poraża i każe myśleć że jest to celowe:. :Poproszę Jarosława Kaczyńskiego o potwierdzenie lub zaprzeczenie jego żydowskiego pochodzenia (zaznaczam że samo pochodzenie go nie dyskwalifikuje):. 15.01.2013r.-ten sam temat. Tyberiusz do Lilit. :Mówisz PiS...Wyobrażasz sobie inny kraj,z taką ilością posłów opozycyjnej partii,a jednocześnie tak szokującą indolencją tej partii.Czy wyłącznie na takiej można polegać?Po za PiS jest wielu godnyvh i mądrych ludzi:. Tyberiuszowi najwyrażniej PiS nie odpowiada. Cóż jego wybór. ...i kwiatek do kożucha..... :Homoseksualiści to Żydzi: Jan Bogatko 3 luty 2013 g.15.07. Tyberiusz do proxeni-04.02.2013 g.16.40. Tyberiusz. :Jestem członkiem PiSu.Czy uważasz że to nieodpowiedni portal dla mnie? Ocenę zostawiam NP,Tyberiusz na pewno nie jest tym, za kogo się podaje. Pozdrawiam NP.
0
Antysemityzm - nie dajmy się zwariować!
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika TYBERIUSZ
7 lat temu A tak między nami , czego  to dowodzi , bo jakoś nie widzę związku z moim wpisem ?
0
Antysemityzm - nie dajmy się zwariować!
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @ellenai Bardzo dziękuję za tę braterską/siostrzaną chęć podzielenia się... ;-). Ja tam wiem tylko, że każdy długonosy w Chinach zyskuje punkty wtedy, gdy poprosi o zieloną herbatę... ;-). O żółtej to chyba zapomnieli. Ostatecznie ostatni cesarz (Mandżukuo) został poddany resocjalizacji... ;-)
0
Józef blokuje...
Obrazek użytkownika lupi
Obrazek użytkownika PP
7 lat temu AD - Jak zostanę prezydentem... To będzie Twoje jedyne posunięcie? ;-)
0
Józef blokuje...
Obrazek użytkownika lupi

Strony