Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika myślący
2 godziny temu A może demencja? A może demencja?Pozdrawiam serdecznie. 
1
Byli przeciwko odbudowie Pałacu, przeciwko rocznicy Powstania będą też?
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika poeta
4 dni temu O Pani Kasi słów kilka...... Wiesz Andy, chyba coraz bliżej do tego rozstrzeliwania za kolaborację. Nie zapomnę nigdy TEJ rozmowy sprzed kilku, czy kilkunastu  lat, z Panią Kasią w New Britain. Pani Kasia, Córka Powstańca Warszawskiego. Miała chyba wtedy tylko pięć lat. Opowiadała o Swoim Tacie jak wpadał do domu po walce z Niemcami na ulicach Warszawy. Prawie ze łzami w oczach, dziś Starsza Pani, mówiła mi, że Ona, jak będzie taka potrzeba to przyjedzie do Warszawy i będzie strzelać do wrogów. O Polskę Swoją Ukochaną walczyć będzie z bronią w ręku.Dziękuję Pani Kasiu. Jest Pani Wzorem dla nas Polaków.
6
Knecht nie wrócił, knechta wysłali
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika gość z drogi
4 dni temu @Andy51 ,pamiętam:) ale i poszukam, bo warto Młodym o tym wciąż mówić pozdr wieczorne :)
2
Knecht nie wrócił, knechta wysłali
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Krispin
2 tygodnie temu też tak uważam i ta czerwona flaga... ciekawe ujęcie.
3
Żydowscy oprawcy z UB, mordercy Polaków, czas na odszkodowanie od Izaela
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 tygodnie temu Generała Wojciecha jakoby Jaruzelskiego.Pzdr,
3
Żydowscy oprawcy z UB, mordercy Polaków, czas na odszkodowanie od Izaela
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Maria Magdalena
3 tygodnie temu Pan Bóg zetrze każdą łzę pokrzywdzonego Dziękuję Szanowny Panie Andy,tak, zgadzam się,"kawał" dość makabryczny.Kawał jak kawał, zasłyszany ale nie powstał on tak sobie.Najbardziej smutne jest, jak wiele Ludzkich cierpień kryje się za niesprawiedliwością podłych ludzi, którzy patrzą tylko na swoje "podwórko".i obojętny jest los tych malutkich, co ciągle mają pod górkę.Pociesza mnie, że za wszystkie krzywdy przyjdzie im zapłacić i to nie Bóg ich potępi ale oni sami widząc swój grzech nie mogąc przyjąć Miłosiernego Boga. Pięknie wyraził to Sokrates, Prawdziwą wartość człowieka, poznajemy po jego stosunku od tych od których nic w zamian otrzymać nie możemy .A Nasz Miłosierny Bóg, przebija to w sposób doskonały. stając się Człowiekiem i dając przebić się na KRZYŻU !Jak to zwykł mawiać Ojciec Pio, pomoc uczyniona choremu to pomoc uczyniona Jezusowi; a pomoc uczyniona biednemu choremu to pomoc uczyniona dwukrotnie Naszemu Panu.- JezusowiPozdrawiam serdecznie,z uszanowaniem,MMPan Bóg zetrze każdą łzę pokrzywdzonego, i tę z przeraźliwej krzywdy i każdą łzę ze szczęścia miłosnego dotyku Boga. 
1
W Polsce najważniejsze to „mieć chody”
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika Krispin
1 miesiąc temu owszem ..i na to w tym wypadku liczymy, prawda? Dobrze mieć w ręku aparat fotograficzny w tej pamiętnej chwili :)
1
„Drewniane szable” ludzi Gowina
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 miesiąc temu Zobaczcie jak nas poniżają nawet w Polsce - Prezes Kaczyński jest za miętki. Piłsudski brał takie antypolskie ku*wy za wsiarz i na szubienice - tylko świnie kwiczały i wierzgały nogami. Są cygle w służbach a każdej antypolskiej ku*wie zawsze może sie przydażyć nieszczęśliwy wypadek - przecież "polskie sądy" wypuściły na wolność tylu gangsterów za łapówki i każdy może ich napaść. Tu pod tekstem link. Przecież gdyby tam weszli antyterroryści i stanęli w obronie Polski to cały świat by to zrozumiał. https://niezalezna.pl/400116-nasz-temat-obrzydliwa-wystawa-w-ramach-fotofestiwalu-w-lodzi-ministerstwo-kultury-komentuje
5
„Drewniane szable” ludzi Gowina
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 miesiące temu Chrystus Pan w swoim "zespole" miał pond 8% zdrajców! Dziwne byłoby, gdyby w naszej Ojczyźnie "zabrakło" takowych.A sukces Ewangelizacji z wysokości Krzyża wyniósł "tylko" 50%.Nie mniej - ekstremalne okoliczności pozwalają właściwie rozpoznać i ocenić osoby. Należałoby jednak stworzyć przestrzeń właściwej reakcji na wrogie zachowania.Ogromna szkoda że nie istnieje już w polskim prawodawstwie kara banicji, ani nie ma międzynarodowych paszportów nansenowskich. Z przyjemnością zobaczyłabym te różne hołownie, jachiry, spurki czy Róże von Tantaradei oraz jeszcze paru innych - z takimi paszportami. I niechby się potem "udzielali międzynarodowo" - w Niemczech.
3
Niedoszła prezydent, która „wywaliła” wybory
Obrazek użytkownika Andy51
Obrazek użytkownika ojczystegoiowego
2 miesiące temu "Judasz" - otwór szpiegOwczy... "Judasz" - wizjer w klapie  reaktora, do hermetycznych zadań operacyjnych - przeprowadzanych (służbowymi manipulatorami) - POprzez "technoLogiczne" luki "prawne".OPERAtorami - bioLogicznych manipulatorów "wykształceńców" - obsadzających luki "prawne" , są operatywne  kameralne - "kasty zupełnie nadzwyczajnych ludzi"...POlitycznych organIzmów doktryn i zmów - makiawelizmu- współczesnych uniiWersalIzmów antypoloniZmów - "prawnych"...Pozdrawiam. J. K.
1
Niedoszła prezydent, która „wywaliła” wybory
Obrazek użytkownika Andy51

Strony