Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Zygmunt Jan Prusiński
1 dzień temu Od Polityki do Erotyki - Czy jest to Patologia? Nie jestem w stanie odpowiedzieć w tej chwili. Koledzy - pisarze, było ich kilku na Pomorzu, choćby Jerzy Fryckowski, Mirosław Kościeński, Zbigniew Babiarz - Zych często mi odradzali bym skończył politykować w Literaturze, aż im to się udało, że w roku 2010 na Salonie24 otworzyłem swój autorski Salon Biały Blues Poezji pt. Od polityki do Erotyki i, tak płynęły wiersze o miłości. I jakbym odpoczął przez to, odchodził stres a nawet depresja, bo (polityka to nie lekarstwo) to gówno które trzeba było wąchać... Tak Panie Verita, przyszedł czas na PROSTYTUCJĘ i chcę tę książkę dokończyć. A co do frustracji, to jej nie posiadam, jestem z tych twardziejszych ludzików, jak to mówią: (masz chłopie grubą skórę)! Pozdrawiam - Zygmunt z Ustki
0
Wiersz z książki „Prostytucja”
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Tezeusz
4 dni temu Informacja ! @ VeritaObiecałem adminowi, że nie będę komentował komentarzy, choćby TYCH NAJBARDZIEJ DEBILNYCH !„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”– A.S Puszkin
7
Bili się do ostatka, walczyli o Wolną Polskę. Chwała Bohaterom.
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika janksero
5 dni temu Verita Spokojnie, wejdą kiedyś ruskie i wszystko "wykryją", będzie jak "trza" i tak aby Verita była zadowolona. Zapanuje "sprawiedliwość" a już sądy na sicher  wszystkich aferzystów wsadzą do ciupy, przecież chcą "tylko im PiS przeszkadza". A póki co.... trzeba przeciwnikom jakoś "się męczyć"  pod rządami tej "wstrętnej" władzy. Jak dla mnie na przykład, mogą rządzić jeszcze z 3 kadencje. Ale wolał bym cztery. Ruskich nie lubię.
8
Zerwane więzi
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Verito, też jestem zdumiona dziwnym trendem, który zaczyna dominować w ostatnich latach.Większość ludzi rzeczywiście nie weryfikuje otrzymywanych informacji. Przyjmuje je za dobrą monetę, tym "lepszą", im częściej jest podawana w mediach, z których najczęściej korzystają. W ten sposób, między innymi, tak łatwo można było cały świat sterroryzować narzucanymi metodami walki z tzw. "pandemią". Co jeszcze dziwniejsze, całe rządy "wierzyły na słowo" rekomendacjom Światowej Organizacji Zdrowia, a lekarze przez długi czas nakazanym protokołom leczenia.Chyba trzeba zacząć zdecydowaną walkę z wszelkimi obligatoryjnymi "protokołami", "procedurami", "metodykami". Niech sobie będą, ale jako fakultatywne. Niech nie odbierają ludziom, szczególnie specjalistom,  zdolności do samodzielnego rozumowania i nie zwalniają ich z odpowiedzialności za postępowanie.Niebezpieczne są też wszelkie "wynalazki" zmierzające do ograniczania wolności słowa. Walka z "mową nienawiści" powinna zniknąć z kodeksów karnych, podobnie jak wszelkie kary za "niepoprawność polityczną".Karane powinny być za to oszczerstwa i oszustwa. I to surowo.
3
Czym jest prawda Anno Domini 2020?
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Maria Magdalena
1 tydzień temu pomódl się - to na pewno nie będzie stratą "Odpisuję w imię uczynków miłosiernych co do duszy. To nigdy nie jest stratą czasu."pomódl się - to na pewno nie będzie stratą
1
Mistyka chrześcijańska ; ON i ja, Lui et Moi, WSŁUCHAJ SIĘ ! WYJDŹ JEZUSOWI NA SPOTKANIE ! OBLUBIENIEC CZEKA ....
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 tydzień temu @Verita - nowy dogmatyk na blogu NP nam się objawił! "Wypełnianie przykazań w życiu codziennym czyli praktyczna wiara katolicka wystarczą do zbawienia. Trzeba jednak przedtem poznać KKK i Tradycję...." Co za bujda! W którym miejscu Chrystus Pan nauczał czegoś podobnego?Jakim arogantem trzeba być, ażeby orzekać że to, co powyżej głosi Verita "wystarcza do zbawienia". To jest właśnie całe kłamstwo!Ciekawe wobec tego na jakiej podstawie Chrystus Pan mógł obiecać zbawienie "Dobremu Łotrowi"? Czy "przepytał" go z KKK czy może z "praktyk wiary katolickiej"?! Celem przypomnienia - słowa Chrystusa Pana:«Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». Odpowiedział mu Jezus: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: "Pokaż nam Ojca?" Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. ...» (J 14:6-10)Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10:9-10)Ze specjalną dedykacją, do zapamiętania, dla Verity i Verita-sów (veritopodobnych),
3
Mistyka chrześcijańska ; ON i ja, Lui et Moi, WSŁUCHAJ SIĘ ! WYJDŹ JEZUSOWI NA SPOTKANIE ! OBLUBIENIEC CZEKA ....
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Maria Magdalena
1 tydzień temu PRAWDA kosztuję Pani/u ? Veritas Zastanawiałam się nad sensem i poświęconym czasem, moim a może i twoim.Juź gdzieś czytałam ( dobrze, że nie słyszałam.....bo nie wiem czy jesteś kobietą/ co cię uraziło w pewnym wpisie/, dodatkowo pseudonim Veritas, który sobie przypisałaś, może ci jakiś charyzmatyk objawił. Myślę, że nie był on z Kościoła Katolickiego......  Odpisuje KOBIETA..... nie charyzmatykJeśli raczyłaś poświęcić swój drogocenny czas aby przeczytać mój wpis to pamiętaj- PRAWDA kosztuję i czas jest nam podarowany, nie zmarnuj go na odpisywanie do nawiedzonej " charyzmatyczki"
5
Mistyka chrześcijańska ; ON i ja, Lui et Moi, WSŁUCHAJ SIĘ ! WYJDŹ JEZUSOWI NA SPOTKANIE ! OBLUBIENIEC CZEKA ....
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu @Verita Na okładce książki Fałszywa Pandemia" jest co najmniej jedno kłamstwo. Recenzent mówi o braku "piku" umieralności. A wystarczy diagram powiększyć na górze by stwirdzić że on wystąpił.
0
Jeśli ktoś używa tematu koronawirusa do walki politycznej, to jest zwykłym manipulantem
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Romek M
1 tydzień temu @Verita Ogromnie dziękuję Ci Verito za ten link. Apel jest umieszczony pod świetną nauką rekolekcyjną księdza Teodora. Polecam gorąco jej posłuchać, nie jest wprawdzie o koronawirusie, ale o otwartości i radości.
2
Jeśli ktoś używa tematu koronawirusa do walki politycznej, to jest zwykłym manipulantem
Obrazek użytkownika Verita
Obrazek użytkownika Krispin
1 tydzień temu nie mów do mnie ...kobieto A gdzie tak napisał? Mogłabyś wskazać? Tak z ciekawości pytam, bo przeczytałem jego komentarz 3 razy i nie znalazłem. Ale może się mylę.
4
Rafał Trzaskowski
Obrazek użytkownika Verita

Strony