Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Norec Norac Kos
3 miesiące temu Każda akcja wykastrowania Każda akcja wykastrowania czerwonego raka jest na czasie i dobra. Im wcześniej tym lepiej.Ich bron to system samorządów i oczywiście jurysdykcji. Duda spowalniając zmiany daje sygnał spolegliwości. Oni używając oręża demokracji do destabilizacji władzy wybranej demokratycznie  przy wsparci hołoty europejskiej. Bo jak nazwać przywódców europejskich godzących się na destabilizacje bezpieczeństwa europejskiego w imię globalizmu i swojej prywaty. No ale może czegoś nie wiem co Rząd i Duda wie, być może, być może.
5
Nareszcie kasta usłyszała co się o niej myśli
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Anna - .....................................................
9 miesięcy temu Może być, albo może nie być. Odczyty byłych prezydentów nie są tajemnicą, bo dochody podlegają opodatkowaniu. https://www.thoughtco.com/former-presidents-speaking-fees-3368127Proszę poszukać, tam są stawki kto ile bierze. 
-1
Życie codzienne w Polsce 16.VI.2019 r.
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Verita
9 miesięcy temu Inwektywy dotyczą osoby... Lichwa nie jest osobą tylko właśnie argumentem.Argument nienawiści...pochodzi z rej samej "szkoły" co argument antysemityzmu. Nijak się przed nim bronić. 
1
Nauka polska na rozdrożu
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Verita
9 miesięcy temu Janusz 40 Rosnący dług to właśnie wynik innowacyjności Morawieckiego i ekonomii bez etyki.Dla normalnych ludzi  taka ekonomia to zboczenie, jak homoseksualizm..  Złodziejstwo, oszustwa, lichwa, giełdy, loterie....jedno wielkie szulerstwo. A PKB rośnie i wszyscy się cieszą...a najbardziej bankier Morawiecki.Nazywanie tego nauką...to tak jak dwóch pedałów nazywać małżeństwem. 
1
Nauka polska na rozdrożu
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
10 miesięcy temu Janusz 40 PiS jest partią wodzowską rządzoną na zasadzie nikt nie może być mądrzejszy, mieć więcej władzy od prezesa. Nikt nie kwestionuje prawa Jarosława Kaczyńskiego do rządzenia tą partią, czy też bycie dożywotnim prezesem tej partii, ale mówienie, że wybory w partii są demokratyczne to błąd. Nie raz w PiS tak było, że jak prezes zmieniał zdanie zdanie zmieniała cała partia. Tak mieliśmy kiedyś w sprawie aborcji, gdzie w ciągu 2 dni cała partia zmieniła decyzję. Tam zawsze mamy jednego kandydata i ten kandydat jest wybierany. I tak należy to przyjąć, że takiego typu to partia.
-5
Przepocona opozycja walczy o swoje przywileje
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Anonymous
11 miesięcy temu Janusz 40... A konkretnie, co zrobił dla Polski dobrego jeden i drugi ?.
0
Polskość, to wielkość i duma
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Verita
11 miesięcy temu Janusz 40 ...nie wiesz kto wygrał bitwę warszawską?Matier Bożja „Bolszewiccy jeńcy wzięci do niewoli opowiadali – jak czytamy w książce „Matka Boża Łaskawa a cud nad Wisłą” – że podczas nocnego ataku na Wólkę nagle zjawiła się przed nimi, unosząc się wysoko nad ziemią „Matier Bożja”. Mówili, że niespodziewanie ujrzeli na ciemnym niebie ogromną, potężną i pełną mocy kobiecą postać, od której biło światło.Nie był to ani duch ani zjawa! Bolszewicy wyraźnie widzieli Świętą Postać jako żywą osobę! Wokół Jej głowy jaśniała świetlista aureola, w jednej dłoni coś trzymała jakby tarczę, od której odbijały się wystrzeliwane w kierunku Polaków pociski, po czym powracały, by eksplodować na pozycjach atakującej armii!Wyraźnie widzieli, jak poły jej szerokiego, granatowego płaszcza unosiły się i falowały na wietrze, zasłaniając Warszawę. Grozę zjawiska potęgowała asysta Niebiańskiej Osoby. Towarzyszyły jej oddziały przerażających skrzydlatych, konnych rycerzy, zakutych w pobłyskujące mimo ciemności stalowe zbroje, pokryte lamparcimi skórami. Hufce widmowych postaci najwyraźniej… gotowały się do walki!”.Piłsudski złożył dymisję na ręce Witosa i uciekł z pola walki...takich czcimy "bohaterów narodowych".https://prawy.pl/76899-cud-nad-wisla-przebieg-wydarzen-nadprzyrodzonych/
-4
Polskość, to wielkość i duma
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
11 miesięcy temu Janusz40 re: nowy Luter A moze nowy Hitler ? Albo Lenin ? ostatecznie Stalin ...Mam nadzieje, ze Kolega kojarzy moje skojarzenia :-)))Albo Kolega nic nie wie na temat  tego jegomoscia pod nazwiskiem Luter zreszta Marcin  i jego sponsorow ? albo troche tu nam tego...tego no...panie dziejku...Chyba prawda lezy po srodku..., no tak wnioskuje z Panskiego komentarza...szczegolnie ten pasaz o zniesieniu celibatu... rozumiem Kolega rewolucjonista :-))))))a po jego argumentowaniu, to widzimy, ze taki realista- rewolucjonista :-))) 
3
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika Rebeliantka
11 miesięcy temu @Janusz40, powtarzasz banialuki o protestantyzmie i inne https://milujciesie.org.pl/czym-protestantyzm-rozni-sie-od-katolicyzmu.htmlKs. prof. Guz podkreśla: Reformacja nie była odpowiedzią na ówczesne słabości Kościoła katolickiego – o czym zaświadcza najważniejsze pismo Marcina Lutra “O zniewolonej woli”.Poza tym, przeczytaj:https://www.pch24.pl/9-najwiekszych-bledow-lutra,52613,i.htmlCyt. : "Warto podkreślić, że propagowana przez Lutra doktryna „sola fide”, zgodnie z którą grzeszny człowiek może przyjąć Boże przebaczenie jedynie poprzez wiarę w Jezusa Chrystusa sprowadza się do hasła „wiara bez uczynków”". https://www.pch24.pl/marcin-luter--prawdziwe-oblicze-deformatora,53397,i.html---------------Naprawdę chcesz kolejnego Lutra? Czy po prostu nic w tej sprawie nie wiesz?
5
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika 35stan
11 miesięcy temu Pogląd ateisty? "A najbardziej ostro, to może świadczyć, że Kościół, to przedsięwzięcie gospodarcze działające na zasadzie utrwalania w ludziach teorii, których sam  nie wyznaje, ale z których korzysta strzygąc naiwne owieczki.." Ja sądzę jednak, że Kościół to jednak Boże przedsięwzięcie, który stanowią grzeszni ludzie.Jedni grzeszą więcej, inni mniej, ale jako instytucja Boża wypełnia mniej lub bardziej dobrze, założone przez Boga cele. 
0
Benedykt XVI o przyczynach kryzysu Kościoła
Obrazek użytkownika Janusz 40

Strony