Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika wyzidan
3 lata temu Nie odpuszczę ciąg dalszy Usłyszymy, że całe osiedle czyta jeden egzemplarz, gdyż uciemiężonego narodu nie stać na lelki i jedzeni, a co dopiero mówić o rzetelnej prasie, której tak naród pragnie w tych trudnych czasach. Może ktoś uwierzy.
3
Co się stało z nasza kastą?
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika Szamanka
5 lat temu Blokowanie na S24 Tak, to jest metoda dyscyplinująca. Niekorzystna dla autora i komentatora. Bo brak jest jasnej zasady, dlaczego.
5
Blogerzy, którzy odeszli.... - rok 2014
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika Anonymous
5 lat temu @sannah śp.Seawolf też odszedł z tego portalu z w/w powodów
6
Blogerzy, którzy odeszli.... - rok 2014
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika proxenia
7 lat temu Tak, Gościu Ja też się nad tym zastanawiam, tylko tego nie napisałam, w jakiejś irracjonalnej obawie, żeby nie ściągnąć na niego kłopotu, jeśli do tej pory go nic nie spotkało.
0
Limo, remake rosyjskiego „Bezbożnika”
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika HdeS
7 lat temu Wszystko się zgadza po za jednym - pan profesor z Łodzi jest ćwokiem. Z jakiegoś powodu nie jest przekonany, że społeczeństwo już to wie od dawna i z uporem godnym lepszej sprawy co chwila musi dawać świadectwa swojego matolstwa. Pozdrawiam HdeS
0
Idiota na wizji ......
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika werwa
7 lat temu Otóż to! Pierwsza myśl, Otóż to! Pierwsza myśl, która nasunęła mi się czytając powyższe, to że p. Tysiąc nie jest zbyt inteligentną osobą, sama nie wpadła by na "swoje pomysły" i nie podjęła realizacji. Kto za nią stoi, decyduje i posługując się jej osobą rozgrywa. Jakie lobby?
0
Ruszył kolejny proces przeciwko Tomaszowi J. Terlikowskiemu
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Powiela czy celowo eksponuje symbol rosyjskiego kłamstwa ? By przypominać o nim Polsce i światu wciąż i wciąż... Pozdrawiam. contessa PS. Odsłonięcie i poświęcenie epitafium nastąpi 14 kwietnia podczas uroczystości rocznicy smoleńskiej na Jasnej Górze, zatem prace są już prawdopodobnie w fazie końcowej. ________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
0
Epitafium Smoleńskie powiela rosyjskie kłamstwo.
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika grzechg
8 lat temu Harpon Dziękuję. Może częściej trzeba coś lekkiego wrzucać, bo inaczej krew nas zaleje od tej ekipy? Pozdrawiam.
0
Świat reaguje na wydarzenia w hotelu Adlon
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika PP
8 lat temu Biochemia królową nauk. ;) A bluzgi, jak na mój gust, bardzo sprawnie wplecione w tekst. Ze znawstwem, powiedziałabym. ;)
0
Czy Bartgor jest tzw trollem lub innym szkodnikiem? i dlaczego
Obrazek użytkownika sannah
Obrazek użytkownika Emir
8 lat temu cena za rope i Nie uwazam zebym bluzgal na Batgora ale jego wejscie - o czym pisalem skojarzylo mi sie z wejsciem Lucyny - o czym wspomnialem. Chcial prowokacji to zrobil to i doczekal sie notki . Moze lubi szumne wejscia? ja tu wchodze by cos poczytac, czasem cos skomentuje. Ale takie mialem skojarzenia i zadalem pytanie czy jest trolem? Nie oskarzylem go o agenture ani inne takie. kiedys uzeralem sie tu z kims innym ( Lucyna ,Pawel T. ) jeszcze dawno temu. Moze jestem konfliktowy? --------------------- Dodam jeszcze, ze owszem rzadzacy maja wplyw na ceny - w tym rowniez paliwa ( chocby poprzez podatki, ktorych jest 70% w cenie paliwa ). Tymczasem glowna waga to nie jest premier Polski tylko jest swiatowa cena ropy ! na str np. : http://www.money.pl/gielda/surowce/dane,ropa.html mozna znalezc wykres cen ropy. W 2001 przed zniszczeniem wiez WTC barylka kosztowala ok 22- 24Dolary USA - w Polsce benzyne kupowalem po ok 2 ZL. Dzis barylka koszt ok 120 $ wiec ok 5 razy wiecej. Az dziwne,ze nam nie podniesli paliwa do 10 ZL/L. Jednak wladze maja cos do cen paliw - chocby podpisywanie kontraktow jak Pawlak z Rosja ( paliwo gazowe ). Ale nie sadze, zeby katasrtofa samolotu w Smolensku miala taki wplyw - predzej katastrofa, ktora wydarzyla sie Brytyjczykom w Zatoce Mexykanskiej.
0
Czy Bartgor jest tzw trollem lub innym szkodnikiem? i dlaczego
Obrazek użytkownika sannah

Strony