Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Anonymous
2 miesiące temu Sam się nie zrobił "Z tego śmiesznego folkloru zrobił nam się mainstream." Z tym się zgadzam . Ale nie wiem czy jest to - jak zdaje się Pan sugerować - wyłącznie (jeśli źle przecztałem to przepraszam) rezultat jakichś "ideologii" w tzw. nauce. Naukę - praktycnie w całym świecie - utrzymuje jakiś "suweren". Pozdrawiam 0 Akademickie grzybobranie
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika poeta
3 miesiące temu to Stanisław Kociołek TĄ!!!czerwoną mendą odpowiedzialną za Czarny Czwartek, w 1970 roku, za śmierć Stoczniowców w Gdyni, gdy Janek Wiśniewski padł.Przepraszam Tadeusza Fiszbachahttps://www.youtube.com/watch?v=5g-84eZ8Wp8https://www.youtube.com/watch?v=7YAz6pDg5-o Kim jest Bogdan Borusewicz?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika zwykły polak
4 miesiące temu Zastanawia mnie po co tych ludzi wkręcili w ten mord - - i nasuwa mi się tylko jeden wniosek. Chodziło najprawdopodobnie o to aby przyszłych wspólników stalina i jego namiestników Żydów z UB w Polsce nastawić negatywnie do Polaków aby nie było między nimi i nami przyjaźni i współpracy i ratowanymi Żydami w wojnę przez naszych co jak widać przyniosło skutek bo nie ma jej do dziś. Żydzi pielęgnując w sobie to sfabrykowane klamstwo o Jedwabnem przez ludzi stalina przez te wszystkie lata dojrzewali w nienawiści do nas. W 51 minucie i 31 sekundzie zalinkowanego filmu na You Tube "Powrót do Jedwabnego 2021" - jest scena jak żydowskie dziecko które niosło jedzenie do getta płacze - prawdopodobnie Żyd ze Służby Porządkowej który je zatrzymał i odebrał mu jedzenie uderzył go przy niemcach za karę w twarz. Sam ten moment jest najwyraźniej celowo wycięty ale widać że niemcy za bardzo się nawet nie angażowali. Czy ktoś wie skąd pochodzi ten fragment filmu wstawony jako dokument ? - chodzi mi o to czy da radę ustalić kto wyciął tą scenę. Ta kureska podłość Żydów jest niespotykana i nieznana ludzkości. To przez nich będzie kolejna wojna światowa. 6 Jeszcze raz: "Powrót do Jedwabnego"
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Leopold
4 miesiące temu Trzeba się starać czytać ze zrozumieniem Zarówno autor tekstu jak i ja jesteśmy w Polsce dostatecznie długo, by mieć wyrobione zdanie o PiS i JK. Ja mam zdanie identyczne jak prof. Andrzej Nowak: "Nie ma wątpliwości, że w ostatnich 25 latach politykiem najbardziej upominającym się o państwo polskie, o potrzebę jego umocnienia, unowocześnienia i odbudowę był Jarosław Kaczyński". 4 NIEMOC ALBO IMPOTENCJA
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika JanStefanski
4 miesiące temu Jakie tysiace? Wedlug informacji ktore sa powszechnie dostepne tych ludzi jest tam raptem kilkadziesiat.Bialorus nie wpuszcza takich bez wizy. To nie jest Grecja czy Hiszpania.Koszt materialny minimalny, zysk polityczny wielki.Pozdrawiam Imigranci u bram - czy to coś nowego?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika JanStefanski
4 miesiące temu Ja bym to zrobil inaczej Wystarczy ich wszystkich wladowac do ciezarowek, zawiezc do osrodka odosobnieniapo czym  w krotkich abcugach przegladnac razem z tlumaczami ich dokumenty, po czym wladowac w samolot i wywiezc tam skad przyszli. Fama pojdzie ostro do innychze wszystkie pieniadze ktore wladowali w podroz w jedna strone do Europy konczy siedla nich bankructwem. Mamy dostateczna ilosc tlumaczy ktorzy chetnie by ichprzemaglowali. Byloby to bez rozglosu w unii, zgodnie z prawem w bialych rekawiczkach.Bialorusinom podziekowac ze pomogli namierzyc tzw azylantow. Wjechales legalniena Bialorus, to znaczy ze nikt ci nie zagrazal we wlasnym kraju, masz wize i paszport.Tych co nie maja paszportow odstawic na Bialorus by tamci sprawdzili skad ci bez dokumentowprzyszli. Wszystko zalatwiac zgodnie z umowa po uzgodnieniu z ambasada bialoruskaw Warszawie. Kazda rzecz mozna zalatwic w sposob polubowny bez robienia rozglosu, tylko do tego trzeba wiecej wyobrazni.Pozdrawiam 1 Imigranci u bram - czy to coś nowego?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika JanStefanski
4 miesiące temu Marsz do unii przez Polske Szanowny Panie Muni, ten marsz przez Polske do unii to margines, jedynie prowokacja Kremla.Prawdziwe uderzenie idzie przez morze Srodziemne na Grecje, Wlochy i Hiszpanie.Oni jeszcze nie zaskoczyli ze to jest dopiero poczatek. Religia Mahometa mowi wyraznieze tam gdzie postawi noge jej wyznawca, tam jest jego ziemia. Na razie wchodza do tychkrajow soft way, czyli  liczac na litosc. To sie skonczy gdy unia zacznie obstawiac swoje granice.Wtedy rusza pontony wojownikow uzbrojonych w kalachy i ladujac na plazach beda sialyniewyobrazalny horror. Trzeba pamietac ze tak latwego wejscia do Europy nigdy nie mieliw historii. Oni wrecz nie kryja tego ze cytuje:"Europe is for everyone".Pozdrawiam  2 Imigranci u bram - czy to coś nowego?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Gawrion
4 miesiące temu Daj linki wpisów jeśli masz, albo okresl jakoś jeśli nie masz - coś pomożemy :D -1 Jeśli chcecie odzyskać treści to się spieszcie
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Gawrion
4 miesiące temu jak to? Jeśli robisz backupy to prawie nigdy nie będziesz miał stanu aktualnego. Stan aktualny jest zawsze narażony najbardziej na stratę. Tu był mój błąd, że nie zabezpieczyłem bardziej świeżych backupów.Do ogarnięcia. Przywróciłem już swój blog i kilku innych blogerów. Gdyby każdy przywrócił tyle co ja, to byłoby o wiele łatwiej. To oczywiście nie jest przymus, ale szkoda tych materiałów. :(Teraz jest konfiguracja raid. Jak padnie jeden dysk to kopia jest na drugim. Dodatkowo teraz mam osobny serwer na backup. Muszę jeszcze skonfigurować backupy tak aby się same robiły i kopiowały.  0 Jeśli chcecie odzyskać treści to się spieszcie
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika SolidarnyX
1 rok temu a czy przyjmujesz w ogóle a czy przyjmujesz w ogóle taką możliwość, że możnaby wymyślić lek zamiast szczepionki? -1 koronaściema?
Obrazek użytkownika Muni

Strony