Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 tydzień temu @Muni A mimo tego powinieneś się cieszyć.Taki rzadki harmonogram oznacza, że nie są jeszcze kompletnie skorumpowani u ciebie, tylko zwyczajnie, po polsku leniwi. Nie chce im się wchodzić w ten biznes, bo widocznie nie czują pieniędzy. W małej kaszubskiej i prawie całkowicie turystycznej wsi Niesiołowice dwa pojemniki śmieci odbierają co dwa tygodnie.Widać, że są to sprawy lokalne i duże miasta dają duże możliwości, co z kolei daje duże pieniądze.Tylko w twoim przypadku dziwią się, że ludzie wywożą śmieci do lasu.Pozdrawiam
2
Smród i robale. Kolejny atak Unii
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Leszek1
3 tygodnie temu @ Muni Naprawde nie wyczuwasz w tym stwierdzeniu ironi?
3
Trump i śmierć gen. Sulejmani...
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika bambi441
1 miesiąc temu Muni  Po stanie wojennym, gdy tylko było to możliwe, wyjeżdżałem do RFN na zaproszenie siostry mojej żony, która rzeczywiście była w Niemczech emigrantką polityczną (ścigana przez UB za podejrzenie o kolportowanie nielegalnych ulotek). To co mnie wtedy wręcz zdruzgotało, to podejście Polaków - azylantów od których można było kupić bardzo tanio drobną elektronikę i kosmetyki, które jak się później okazało pochodziły z kradzieży. Sam byłem świadkiem, jak w Kiel w markecie złapano na gorącym uczynku kradzieży dwóch młodych Polaków (mieli zaledwie po około 20 lat!) Pracownik ochrony nie wzywał policji tylko odebrał im kradziony towar i wyrzucił na ulicę, bo nie mieli przy sobie żadnych dokumentów. Kiedy kilkadziesiąt metrów od sklepu przysiadłem się na ławce obok nich gdy dyskutowali ze sobą kto jest winien, że dali się złapać, nie wytrzymałem i spytałem ich wprost, czy im nie wstyd, że są jako azylanci na niemieckim wikcie i kradną? Ich odpowiedź mnie zszokowała! Oni z całym przekonaniem mówili, że oni i wszyscy ich koledzy nie kradną, bo to Niemcy w czasie drugiej wojny światowej okradali Polskę a oni teraz odbierają należną im kontrybucję! Znałem też wielu Polaków i obywateli, którzy z racji pochodzenia "polsko niemieckiego" przyjęli obywatelstwo niemieckie i byli bardzo dobrze nastawieni do Polaków, którzy uczciwie wykonywali pracę, nawet gdy ją wykonywali "na czarno."
4
Mordy - retrowrzutka 1981
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika SolidarnyX
2 miesiące temu No nie było mnie ale widzę, No nie było mnie ale widzę, ze dyskusja rozgorzała. Szkoda tylko, że część tej dyskusji o du.e maryni.Otóż Muni, nie porównuj amerykanów (CELOWO Z MAŁEJ LITERY) do Polaków! Na szczęście to Polacy jeszcze jakoś opierają się tej nachalnej idącej właśnie z USA lewackiej propagandzie. Nawet sama główna bohaterka ww. filmu sama przyznała w wywiadzie, że to Polacy jeszcze dzielnie opierają się lewackiej nawale i w nas widzi nadzieję! Tak więc porównując nas Polaków do tych beznadziejnie durnych (oczywiście jak zawsze sąwyjatki) amerykanów, nie tylko tym samym działasz jak byś pisał Polak z małej litery ale wręcz nas oczerniasz - a to jest bez porównania gorsze od pisania mała czy duża literą!Ps. tak jak "amerykanie" (w odniesieniu do tej wielkiej ich części debili) nie przeszło mi jako z dużej listery, tak samo zauważcie, że nie przeszło mi aby te firmy/koncerny zajmujace się mordowaniem dzieci nazywać "klinikami" - pierwsze byłoby krzywdzące dla tej małej części myślących i normalnych mieszkańców USA, a drugie byłoby krzywdzące dla prawdziwych klinik nie zajmujacych się zabijaniem tylko ratowaniem życia.
0
Nieplanowane - film o bezranicznej głupocie ludzkiej, dążącej do zabijania dzieci, na podstawie amerykanów
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika SolidarnyX
2 miesiące temu Muni a może weź jeszcze raz Muni a może weź jeszcze raz oczernij Polaków i czepiaj się literek?
0
Nieplanowane - film o bezranicznej głupocie ludzkiej, dążącej do zabijania dzieci, na podstawie amerykanów
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Verita
2 miesiące temu Nie zawsze... Muni W gospodarce i "coachingu", którym się parasz...być może. Po wojnie polskie gazety pisały o niemcach  z małej litery.W tym tekście można tę samą zasadę stosować do amerykanów. Również o kaczyńskim  można pisać w podobny sposób ponieważ nie potrafi dopilnować  wprowadzenia ustawy chroniącej życie.
-6
Nieplanowane - film o bezranicznej głupocie ludzkiej, dążącej do zabijania dzieci, na podstawie amerykanów
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
3 miesiące temu Tak, niestety będzie drugi kandydat. Diabeł chciałby ten tytuł zagarnąć, jeśli się tego nie dokona tej Elekcji według wskazań z wpisu.
-2
Wolna Elekcja Chrystusa Króla już w listopadzie!
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
6 miesięcy temu Muni Ten tekst obejmuje obecny stan prawny i niejako jest skondensowaną wiedzą, co należy robić, gdy dotknie nas naruszenie dóbr osobistych, zniesławienie, itd. Pozdrawiam
2
Naruszenie dóbr osobistych, zniesławienie - świat realny i Internet
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
8 miesięcy temu To może Korwin jest ... ... tajną bronią CIA . Wszystke prorosyjskie agentury wpływu dusi w zarodku . :-) Political Assassin 007 :-)Tylko szkoda ,że go nie wysłali do dużo sprawniejszych ,lepiej kamuflujących się i chyba szkodliwszych z polskiego punktu widzenia środowisk ,retorycznie antyrosyjskich ,a faktycznie ... (GazWyb , KE i okolice) PS.A scentralizowany (turański) model władzy czasami ma przewagi nad rozposzonym (demokratycznym) , lubienie bądź nie lubienie Rosji tego nie zmieni .PS2.Także czy "polską racją stanu" jest obrona interesów USA za wszelką cenę ,a każdy kto rzuca cień wątpliwości na to jest ruskim czpionem z automatu . W szczególności ,że na Głównym Sojuszniku takie wydarzenia jak strącenie MH-17 przez niezależnych separatystów wyekwipowanych w baterię BUK ,w sklepie surviwalowym ,czy może Smoleńsk 2010 chyba zbyt dużego wrażenia nie robią .... Huawei rulez ...PS3 .Warto zwrócić uwagę ,że to chyba pierwszy w historii przypadek ,gdy JKM jest w jakiejś partii i nie jest jej liderem . ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU przełom :-)  . Czy Konfederacja będzie bardziej miała "twarz" Korwina ,czy Brauna ... Dobre pytanie . Zdaje się ,dwóch pretendentów ...
5
Dlaczego Konfederacja przegrała wybory?
Obrazek użytkownika Muni
Obrazek użytkownika norwid
9 miesięcy temu Konfederacja makaron+ Bingo! Bloger Muni trafił w sedno makronowego sposobu na politykę - obniżyć podatki najbogatszym. Bo czymże jest obniżenie podatku dla wszystkich o np. 10% skoro biedna rodzina zamiast 2000netto otrzyma 2200 netto a bogaty zamiast 200 000 netto otrzyma 220 000 netto. JKM z kolegami Winnickim, Braunem i Bossakiem przygarnąć zatem pragnie tych co mają żeby czasem nie uciekli do Rosji jak znany francuski aktor aby pisać na "Sputnika" jak Bossak.Przeciętny wyborca konfederacji nie rozumie że ich program makaron+ to oszustwo! Spauperyzowane społeczeństwo zmuszone do stosowania kredytowego, niespłacalnego pieniądza nie ma najmniejszych szans do efektywnego stosowania waluty narodowej celem polepszenia swojego bytu. Powód jest banalnie prosty - odsetek spłacić się nie da bo niema na to środków w systemie. Tak więc jedynie wpompowanie nowego pieniądza w system daje szanse na spłacenie kredytów i odrodzenie gospodarki krajowej. To wpompowanie dla najbiedniejszych jest NAJWAŻNIEJSZE!!!!!!! Bo to właśnie ten pieniądz udrażnia przepływy finansowe. Pieniądz dla bogatych robi jedynie kupkę oszczędności i wpływa co najwyżej na malwersacje giełdowe.Brawo Jarek! Brawo Muni!
6
O „jarkowym” 888 PLN moje małe itp. itd. itp. itd.
Obrazek użytkownika Muni

Strony