Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Muni
2 miesiące temu co? Jak to nie zrobili nic? Co to za głupoty - wpis sponsorowany, czy tylko stare dobre wkurzanie ludzi - bo wolno?
1
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 miesiące temu Masz rację, pacyno Prof. Jabłoński w RM pozbawia złudzeń:https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/prof-a-jablonski-w-tv-trwam-wynik-jaki-w-pierwszej-turze-osiagnal-a-duda-to-szczyt-mozliwosci-elektoratu-pis/ 
0
Godzina próby dla Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Husky
2 miesiące temu @pacyna Elektorat Hołowni, to jest elektorat Kukiza, Lewicy i "centrum", a to oznacza, że 25% jest do wyjęcia z palcem w du.....Tak! To właśnie taka zbieranina.Zebrał wszystkich po trochu. Zebrał chorągiewki nieprzywiązane sztywno do jednej partii/opcji, które równie dobrze mogą zagłosować jeszcze w znacznej części na Dudę, zależnie od tego jak zostanie przeprowadzona jego kampania przed drugą turą.Duża część tego elektoratu w ogóle nie pójdzie głosować.
2
Godzina próby dla Jarosława Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Gawrion
2 miesiące temu No widzisz? Właśnie przyznałeś sam, że nieprawdą jest to kategoryczne "absolutnie nic" więc trochę się "odgrążasz". Mógłbym po sokratejsku dociskać i dalej Cię "odgrążać", wykazując przepaść między Dudą, a Trzaskowskim, ale nie czas... Jeśli zależy Ci na kolejnych latach poprawiania sytuacji Polski to musisz wesprzeć Dudę, choćby na podstawie rachunku ekonomicznego zalet i wad obu. PiS nie jest idealny ale przynajmniej zaczęli coś robić... Już nie pamiętasz co się działo przed 2015? Pacyna - na Boga! 
10
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Gawrion
2 miesiące temu Pacyna Ty tak na serio czy udajesz? Ty serio interesujesz się polityką i obserwujesz co się dzieje? Mam nieodparte wrażenie, że jednak rżniesz głupa :) Tak samo jak z tym, że nie zrozumiałeś, że wyglądasz mi na inteligentnego poprzez ocenę tego co piszesz, a nie jak wyglądasz. To ja mam Ci jak dziecku wszystko tłumaczyć i pokazywać? Wymieniać wszystko z dokonań PiSu? Chcesz jedno? To choćby podniesienie wpływów budżetu z niecałych 300 do 400 miliardów, sfinansowanie z tego ogromnej pomocy dla Polaków, przy tym wszystkim sprowadzenie deficytu prawie do zera, zakup strategicznego złota przez NBP, odkupywanie strategicznych aktywów państwa, polityka historyczna, chrześcijańskie wartości, polityka bezpieczeństwa militarnego, strategiczne sojusze globalne i lokalne, powołanie WOT, walka z LGBT, zastopowanie wyprzedaży majątku, odmowa relokacji islamu. Serio Ty o niczym nie wiesz? Co Ty wogóle tu robisz? Sorki pacyna ale głupich i niedorozwiniętych szukasz na Niepoprawnych :) Kilku znajdziesz, a kilku też rżnie głupa, bo skąd innąd wydają się inteligentni (nie z wyrazu twarzy, ale po tym jak składają zdania). Możecie sobie poudawać głupa razem - zbiorowo - będzie kabaretowo ;) 
15
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika AS
2 miesiące temu pacyna "Gdyby w tym gronie byli jacyś rozważni ludzie, tacy którzy mają poczucie własnej wartości, którzy nie muszą być politykami, bo potrafią coś pożytecznego w życiu robić..."/pacyna/???Z pewnością Konfederaci posiadają takie atrybuty. Zastanówmy się, jakie są osiągnięcia Bosaka poza bawieniem się w politykę. A Korwin co robił?- Ah, prawda grał zawodowo w brydża.Faktycznie, czort tutaj karty rozdaje i to nie jeden, cała czortów klika.
12
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Husky
2 miesiące temu @pacyna Czyli w domyśle: Głosujecie na Trzaskowskiego bo sami widzicie jaki ten Duda nieudolny i jeszcze te pisiory wokół niego, sami aferzyści i typy spod ciemnej gwiazdy.ps.Ilu jest jeszcze takich dywersantów na Niepoprawnych.pl 
11
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika Gawrion
2 miesiące temu kłamiesz Kłamiesz pisząc, że nie zrobili "absolutnie nic". To każdy głupi widzi jaki ogrom rzeczy dla Polski i Polaków zrobili :D A Ty wyglądasz na inteligentnego, zatem kłamiesz z premedytacją, co tylko Cię jeszcze bardziej pogrąża...Skoro zaczynasz od kłamstwa, to Twoja wiarygodność jest dla mnie (jako dla dyskutanta) zerowa i nie ma co z kłamstwem dyskutować. Żadnymi argumentami. Szkoda mojego czasu.
16
Ostateczny test dla Narodowców!
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
3 miesiące temu pacyna Kompletnie się nie zgadzam, bo Polska nie jest białą i neutralną plamą na arenie międzynarodowej. ma większe znaczenie niż myslimy. Jak Panu się wydaje: dlaczego tak bardzo mocno kondominium niemiecko-rosyjskie chce (od dawna) skolonizować Polskę? Dlaczego D. Trump promuje V4 i ideę Trójmorza? Nie jesteśmy obojętni dla mocarstw tego świata i chcąc czy nie chcąc musimy wybierać sobie sojuszników. Teraz wybralismy USA i to jest dobry sojusz.  Pzdr
7
Konflikt USA-Niemcy. Co z niego wynika dla Polski?
Obrazek użytkownika pacyna
Obrazek użytkownika olononame
3 miesiące temu Traktat Lizboński Polacy zostali oszukani przed podjęciem decyzji referendalnej o przystąpieniu do UE. Przeciętny Kowalski nie zagłębiał się w idee jakie przyświecały założycielom i realizatorom projektu. Nasze media nie poinformowały rzetelnie jakie zagrożenia dla Polski wynikną po przystąpieniu do UE. Ten twór opanowany jest we wszystkich swych instytucjach przez lewaków. Drukują idiotyczne dyrektywy i przegłosowują wszystko co im w chorych, lewackich umysłach się zrodzi.Dopóki reprezentacja przedstawicieli nie będzie większościowo reprezentowana przez zwolenników "Europy ojczyzn", to tak jak napisałeś, możemy o naprawie Unii tylko pomarzyć.
1
UE zmierza w niewłaściwym kierunku!
Obrazek użytkownika pacyna

Strony