Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika maruś
7 lat temu @Szanowny *TŁ*...... @TŁ .... maruś, 11 września, 2012 - 15:18 ..witaj "T". - Wpadłem na chwilę, aby podziękować Ci za ten wpis . pozdrawiam i dziękuję za ten link : http://niepoprawni.pl/blog/3635/bydlo-pochyla-sie-z-troska-nad-historia-ojczysta - To był dobry Czas, kapitalny wątek i wspaniałe komentarze Ellenai - dlaczego Ona nic nie pisze ? Marek ps. .... odezwę się pózniej....jestem w "fabryczce".
0
Garbaci pochylają sie z troską...
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @Sawicki Marek Nie jestem całkowicie pewien, czy portal NP skręca w lewo, w prawo, czy tez jest to utrata kontroli nad kierunkiem. Ale niewątpliwie zmierza w złym kierunku. Przynajmniej jak dla mnie. A właściwie, niektórzy jego Użytkownicy... Pozdrawiam
0
Garbaci pochylają sie z troską...
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika Archiwum X
8 lat temu Odpowiedz: Zapraszam czasami na Donald Tusk Blog. Ktoś na moim serwerze założył takiego bloga :)
0
Donald Tusk jest kanalią
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika Harcerz
8 lat temu Re: Re:zaorać centrale Ostrożność wynika z braku planu. Czy na wypadek "wojny" jest plan jakowyś ? Nie !!! większość lokalnych działaczy pobiera pensyje z samorządówek . Podlegają naciskowi i zastraszeniu . Nie znajdziesz ludzi zdolnych kierować oporem - Struktury zostaną spacyfikowane i przejęte pod kontrole.
0
Zagłosuję na PiS!
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika faxe
8 lat temu @ II komentarz Prosze Pana –( informuje na marginesie, ze jestem kobieta, co wynika z gramatyki moich wpisow )- co do meritum panskich pytan Po pierwsze ja nie bardzo rozumiem co oznacza Pana stwierdzenie - "sadownictwo jest opanowane przez bylych wladcow kolonii zwanej PRL"? to mi przypomina terminologie propagandy leninowsko-stalinowskiej - sadownictwo jest WLADZA w demokratycznym panstwie prawa za jakie uwaza Pan obecna Polske. I ta WLADZA kontynuuje "filozofie" komunistycznego wymiaru sprawiedliwosci. Pryncypialną zasadą prawa sowieckiego jest teza, iż pojęcie prawa jest sztuczne czy abstrakcyjne, a więc może być stosowane lub nie brane w ogóle pod uwagę, zależnie od tego, jak dyktują to aktualne potrzeby, interesy i polityka ( w szerokim rozumieniu – wewnetrzna a i tez zewnetrzna) państwa, czyli przekladajac na jezyk przecietnego obywatela – wladzy - albowiem rolą prawa jest podporządkowanie i służenie interesom partii i wladzy, a nie gwarantowanie praw jednostki czy obywatela. I to jest pogarda dla KAZDEGO obywatela. To dokladnie jak w tej anegnocie. Pewnego razu Cyprian Kamil Norwid przeglądał gazety, a obecny przy tym przyjaciel zapytał: - Jest coś nowego? - Owszem. - Co? - Data. Nie uwazam ze brak zapisu w kk kary smierci jest pogarda dla ofiar Nie uwazam, ze taki zapis powinien byc w ogole. Uwazam dyskusje na ten temat za absurd z powodow wywiedzionych w mojej notce i dwoch komentarzach. Co do jednego z niewinnych skazanych na dozywocie, a pewnie bylaby to kara smierci, gdyby takowa przewidywal kk odsylam jeszcze raz do moich notek – znajdzie Pan tam szczegoly. http://niepoprawni.pl/blog/411/super-sledczy-w-akcji http://niepoprawni.pl/blog/411/sad-po-polsku-czyli-bezprawie-absolutne http://niepoprawni.pl/blog/411/moj-brat-siedzi-9-lat-przez-nierzetelne-sledztwo- http://niepoprawni.pl/blog/411/olsztynski-super-sledczy-nastepna-odslona
0
Komentarz do wpisu "Brak kary smierci w kodeksie karnym jest pogarda dla ofiar"
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika Martin Antofagasta
9 lat temu W porządku, wykluczyć nie można, ale ... W porządku, wykluczyć nie można, ale wskazane na zdjęciu satelitarnym elementy krajobrazu i ich odniesienie do elementów na chińskim zdjęciu nie jest absolutnie jednoznaczne. Innymi słowy, innej interpretacji sugerowanych podobieństw również nie sposób wykluczyć. Zauważ, że teren na najbardziej pierwszym planie chińskiego zdjęcia, przed szczątkami samolotu, wyraźnie się podnosi (3-4 metry). Czy znajduje to potwierdzenie jeśli "wjedziesz" w to miejsce na Google Earth. Może sprawdź, o ile rozdzielczość GE na to pozwala. Ponadto wg zdjęcia satelitarnego, zaraz po wypiętrzeniu się tego wzniesienia powinna ciągnąć się cienka ścieżka. Jakoś trudno sobie ją wyobrazić biegnącą wzdłuż krawędzi wzniesienia.
0
Dlaczego niezależna.pl cenzuruje link do zdjęcia - Fotel z kokpitu ????????
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika FaktySmolensk
9 lat temu (Brak tytułu)
0
Dlaczego niezależna.pl cenzuruje link do zdjęcia - Fotel z kokpitu ????????
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika wicenigga
9 lat temu Czego by nie zrobili, to i tak profesjonalna analiza fonoskopijna wykaże machloje. Nawet na kopiach je widać, ale "niezawisła" prokuratura nie może tego wszem i wobec ogłosić, bo trza by wyciągnąć z tego faktu jakieś wnioski. A rudy włos się Tuskowi jeży, jakie. O wyjaśnieniu istoty tej katastrofy, czyli, jak i na czyje zlecenie szympansy zabiły Prezydenta, w ogóle mowy nie ma. Jesienią może to być gorąca kwestia, a przegrane wybory to nieodwołalnie wyroki. Stąd próba zakneblowania PiSu i RM.
0
Dlaczego Donald Tusk jest tak przerażony?
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika kmieć
9 lat temu skrzynki to złom ,oprócz tej polskiej,cyfrowej. Istotne są taśmy z wielościeżkowym zapisem.Siedząc wygodnie w laboratorium można nagrać ścieżki tak,że np. tupolew wzleciał na 10000m i pionową piką rąbnął w ziemię..Po czym poznasz że to nie jest autentyczna taśma? Bo na szpuli będzie napisane: oryginał? Wolne żarty. Od chwili kiedy są w ruskim ręku-są nic nie warte. "Ktoś" podtrzymuje napięcie-skrzynki dostaniemy!! Nie,nie dostaniemy!! Oryginałów nie dostaniemy,a jeśli coś dostaniemy,to będą to śmiecie w rodzaju raportu MAK-u.
0
Dlaczego Donald Tusk jest tak przerażony?
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1
Obrazek użytkownika triarius
9 lat temu zgoda, też tak... ... uważam. To "Polacy" trochę wedle takiego samego kryterium, jak to, że Kosowo jest Albańskie. Tyle, że to dzisiaj modne kryterium i popierane przez znaczne siły. Pzdrwm triarius ----------------------------------------------------- http://triarius.pl - mój prywatny blogasek http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów
0
Dlaczego Polacy popierają Tuska?
Obrazek użytkownika Moimzdaniem1

Strony