Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Stanislawos
11 lat temu Oj, głupie Stasiek Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika ro
11 lat temu @kryska W zasadzie forma Twojej odpowiedzi zniechęca do podtrzymywania rozmowy, ale powiem Ci tak: "Każda dyskusja służy utwierdzaniu interlokutora w jego błędnym mniemaniu." Dlatego ksiądz w czasie kazania nie zaprasza do dyskusji agnostyka, tylko męczy się sam, a od poziomu argumentów zależy, ilu słuchających kupi jego słowa. I liczy na to, że będzie wśród "kupujących" jakiś agnostyk. Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika Polon210
12 lat temu reguła wzajemności obowiązuje w układach partnerskich 5 lat rządów cweli z PO-PSL zredukowało respekt dla Polski do poziomu Burkina Faso czy Burundi ruscy w swoim perwersyjnym stylu okazują tej ekipie )a pośrednio niestety wszystkim Polakom pogardę) a Amerykanie w sposób bardziej zawoalowany, np. utrzymujac te bezsensowne wizy  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Polacy, martwcie się o siebie..
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika kowal_jan
13 lat temu Anomalie które istnieją Anomalie które istnieją wśród danych udostępnionych przez PKW na stronie internetowej po wyborach samorządowych w 2010 nasuwają pytania: dlaczego oficjalne dane podawane przez obwodowe komisje wyborcze tz. uprawnionych (liczba osób uprawnionych która jest stałą na dany dzień) oraz liczbę kart wydanych które się różnią są różna listach: do sejmiku, do rad powiatu, do rad gminy, na prezydenta, burmistrza, wójta. http://www.niepoprawni.pl/blog/5005/skad-takie-rozbieznosci-w-danych-na-stronie-pkw-3 Takich rozbieżności w Warszawie która obejmuje obszarem swoim okręgi wyborcze nr 1, 2, 3. znalazłem w 153 obwodach wyborczych na 857, a na pewno jest to wynik podmian których namacalnym przykładem jest bagażnik pan komendanta z Białołęki. Zwracam uwagę na to że tych 156 obwodach wyborczych popełniono błąd podczas podmiany kart a w ilu podmieniono a nie popełniono błędu ?????? Takie same rozbieżności w pozostałych okręgach mazowieckich: okręg wyborczy nr 4 w 49 obwodach wyborczych na 629, okręg wyborczy nr 5 w 35 obwodach wyborczych na 699. okręg wyborczy nr 6 w 36 obwodach wyborczych na 728. okręg wyborczy nr 7 w 65 obwodach wyborczych na 567. Trzy nocniki PO
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika jwp
13 lat temu Andrzej.A, Ty widzisz i wiesz, bo myślisz i analizujesz. Inni wierzą w pozory. Taka Gra Pozorów. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio. 1 RRK-a na sygnale
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika w.red
13 lat temu Jan Bogatko Szanowny Panie Janie. Owszem, kiedyś tak było. Dziś już niestety nie, bo zmiany klimatyczne są już zauważalne oraz odczuwalne. Można co prawda nałożyć kożuch i udawać że nic się nie zmieniło. Ale czy to zmieni warunki "meteo" nad krajem ? Raczej nie. Glacjał nadchodzi :( W. red USA mówi reszcie świata good night!
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
13 lat temu Poloniae Jan Bogatko ...tak, to jest krok w tym właśnie kierunku. Jaruzelski nie był moim zdaniem dyktatorem, a gubernatorem dyktatora. A zatem naczelnym stupajką. Pozdrawiam, NATO nie chciało pomóc Polsce, biadoli Sikorski, ale Ruscy nie chcieli wchodzić!
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika Ciri
13 lat temu @Kliparów 41 Miło, że4 czyta - może się jeszcze nawróci, może sobie przypomni, co jej rodzice mówili o Powstaniu Warszawskim - chyba, że byli po tej drugiej stronie www.youtube.com/watch?v=yCeuV682y6w Ciri =============================================== Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski Kocham swój kraj, kocham Polskę – Nie chciałam żyć w takim kraju!
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
13 lat temu Demokracja, Panie! Się demokracja domaga uważnego wysłuchania każdego głosu... Vox Populi itp. 1 Żółta kartka dla Łazarza!
Obrazek użytkownika Skrzekul
Obrazek użytkownika Niehrabia
13 lat temu Namiot  Namiot znowu jest! Nie stoi, ale jest! Solidarni 2010 na Krakowskim Przedmieściu
Obrazek użytkownika Skrzekul

Strony