Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Jacek Justyn
2 lata temu Do nos towarzyszu Echo24, chodźcie do nos Niepotrzebnie uprawia Pan ten swoisty ekshibicjonizm emocjonalny.W ten sposób informuje pan otoczenie, że syndrom sztokholmski, który Panem miota, w Pańskiej psychice narasta.Zwrot do gloryfikowania niedawnych prześladowców i łajania ich weryfikatorów nie najlepiej świadczą o Pana stanie.Może trzeba dać sobie spokój z grafomanią chyba, że drzemią w Panu skłonności masochistyczne i czerpie Pan radość z krytycznych komentarzy i reakcji na Pański bełkot blogerski.
4
Pasierbiewicz – żarty żartami
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika Jacek Mruk
3 lata temu Krzysztof Pasie.. Skromnie przyznaję, że to nie Redakcja Tylko moja na wiadomość reakcja Zło się szerzy ja mu na przeciw staję A Prawdę na wszystkie strony rozdaję   Pozdrawiam serdecznie z wyrazami współczucia
2
Pytanie blogera do posłanki Joanny Scheuring-Wielgus oraz do prawicowych mediów
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
5 lat temu Krzysztof P. No własnie o to chodzi, że napisałeś "swoich". Gdybyś napisał swoich, to bym się nie czepiał. Ja jako właśnie "swój" (bo przecież nie jestem swój - czyli kaczystowski oszołom), czuję się z lekka urażony takim potraktowaniem tematu. Pzdr TzW
-3
Aborygeni i „żydowskie płaczki” Jarosława
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu drogi Autorze,masz RACJĘ,to tylko przykucło na chwilę.... gość z drogi właśnie leci kabarecik.... tusku,i jego kamraty....i Złota Afera..... " Piotr Skórzyński nie godził się na NIKCZEMNIENIE świata"smutne przesłanie ,ale jakże prawdziwe Dzisiaj   serdeczności z 10 !
0
Śpij dalej . PORMO czuwa
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika poeta
8 lat temu NIENADA !!! Krispie Drogi. Uważam za całkowicie uprawnione posługiwanie się inicjałami rzeczonych: Donalda T, Bronisława K, czy też Radosława S. Wymienieni kryminalistami są nie od dziś a od czasu niezbyt pozaprzeszłego. Usprawiedliwione jest więc używanie inicjałów nazwisk a używanie formy innej, niepotrzebnie nobilitowałoby tych łajdaków, którzy powinni wisieć ! Cela , wikt i opierunek nawet dożywotni to zbytek luksusu dla tych przestępców. nienada !
0
Panika w Ministerstwie Obrony Narodowej (gdzie są zdjęcia?!)
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu @Jacek Mruk :)Dziecięca spowiedż ma dużo skromności gość z drogi masz rację,im dłuższa nasz droga zycia,tym balast różnego zła cięzszy ....a  zagonienie ludzie,nawet nie zdają sobie z tego sprawy.... a przecież CZAS podarowany przez Boga,ma swój kres serdecznie pozdrawiam :)
1
Trafiona przez piorun część 1
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu Re: Alchymista dzienx. :-) alchymista === Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
0
Polska czyli Tybet
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
8 lat temu Krispie, chodzi o cała dokumentację (!) z badań (???) przeprowadzonych przez Komisje Millera. Jeśli zamiast badań wraku, po wielu miesiącach (!) zdecydowali się jedynie na oględziny (!) czarnych skrzynek, wraku i brzozy, to... No właśnie, jak mogą dysponować wynikami badań, jeśli przeprowadzili jedynie oględziny?
0
Panika w Ministerstwie Obrony Narodowej (gdzie są zdjęcia?!)
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika proxenia
8 lat temu Markizo - no to bardzo litościwe to URze Nie ma co, łaskawe to URze, ze tak pochyla się nad odrzuconym artystą. Tacy samarytanie. To była ironia - a teraz serio. Ja nadal uważam, ze chodzi o niego jako - dla wielu nawet lemingów - ważną postać w muzyce. W związku z tym zyskuje i pismo (znana twarz na okładce), i można cos przekazać czytelnikom (zastrzegam się po raz drugi, ze tekstu nie czytałam, bo URze kupuję nie zawsze). Tym razem może kupię, zachęciliście mnie do tego. A gdyby dali Kore z Ramonką, to nie byłaby już to reklama płyty, prawda? Jestem prawie pewna, ze wtedy tak byś nie pomyślała. Przypuszczam, że się wpisujesz w pewien typ myślenia - nie obraź się, ale lemingowego. Przykład takiego myślenia: Gazeta Polska jest pisowska, nie kupuję, bo stronnicza. Wyborcza czy TVN - a, to co innego, one są neutralne. Gdyby na okładce była Ramonka, to by się o tym tutaj nie pisało. Ramonka ze swoją panią są przecież neutralne i obiektywne i to normalne, ze się je daje na okładki. A jak Kukiz, to zaraz coś musi być grane (nomen-omen).
0
Dobrze jest mieć Kukiza na okładce ?
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Obrazek użytkownika markiza
8 lat temu Re: Re: Re: ...zaczną nas szanować. Jestem za!
0
Wiedzieli wtedy, wiedzą teraz
Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

Strony