Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Martin Antofagasta
8 lat temu O wszystkim decydują kadry ... Taki plan działania powinien już istnieć, opracowany w najdrobniejszych szczegółach i zdeponowany w bezpiecznym miejscu. Jeśli go zaś ciągle nie ma, bo na przykład układ polityczny mający ambicję przejęcia władzy, nie bardzo wie jak się do tego wszystkiego zabrać, to wówczas nie warto nawet zaczynać. Poza tym czy wystarczy wykwalifikowanych ludzi na tę tytaniczną pracę? Już komuniści inteligentnie zauważyli, że o wszystkim decydują kadry :))
0
Ubijaj paskuda
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika markiza
8 lat temu Traube Cały Traube. Działasz wg określonego schematu. Po obrzydliwych komentarzach(dostaniesz za nie co najwyżej delikatną reprymendę) następuje krótka cisza,po niej wzmożona aktywność,a na końcu zawsze wyłazi z Ciebie mały donosiciel.
0
Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika i-adamczak
8 lat temu Tak sobie myślę  trochę zimnej wody by się Tobie przydało. J. Kaczyński od dłuzszego czasu mówi ze to był zamach, jak mi udowodnisz ze wskazuje GDZIE i KIEDY to się wydarzyło- zwracam honor. I niepotrzebnie się nabzdyczasz. Jak byś poszukał co pisałem na ten temat latem 2010 roku moze zmieniłbyś zdanie. Tacy jak Ty straszyli mnie wtedy prokuratorem. A fachowcem od zapachów tez jesteś miernym. Jak przystało na sanacyjny pomiot, zresztą,
0
Ojciec Rydzyk i redaktor Sakiewicz
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika Dixi
8 lat temu przecież piszę, że lubilem "Uważam Rze" i od początku... ... mu sekundowałem. Okazało się jednak, szybko i boleśnie, jak wąskie są te granice niezależności i opozycyjności, kiedy dziennikarz ma szemranego pracodawcę. Ten pozwala na to i owo, żeby się uwiarygodnić, ale wreszcie przychodzi moment, kiedy właściciel bierze bat i pokazuje pracownikom, kto naprawdę rządzi. Obserwowaliśmy to "in statu nascendi" za zgrozą i zażenowaniem. Nagle okazało się, że nie ma żadnej "naszej redakcji", tylko grupka lepiej traktowanych niewolników, którym się od tej pańskiej dobroci pan głowach poprzewracało. Hajdarowicz nagle przestał być "ludzkim panem" i dobitnie to zademonstrował. Nie wiem, czy Lisicki lubi mieć nad sobą dominę z pejczem? :):):) Pewnie tak, skoro tak sobie wybrał nowego pana. Kurcze, przecież każdy widzi na załączonym obrazku (wystarczą okładki):):):), co to jest "Wprost"! Nasi najlepsi dziennikarze tego nie widzą??? Jak kogoś pobiją i zgwałcą w podejrzanym lokalu raz, to może mówić o nieszczęśliwym wypadku a my możemy podejrzewać naiwność, ale jak ponownie polezie na melinę, to nie będzie miał prawa lamentować i domagać się współczucia:):):) ------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
"Do Rzeczy" kontra "# Sieci". Subiektywne porównanie tygodników.
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika adriano
8 lat temu Może on nie jest elementem gry, albo jest i sobie nie zdaje z tego sprawy. Mi się wydaje, że on się uważa za dobrego gracza- trochę taki funkcjonariusz medialny a trochę moher. Prędzej czy później to go zgubi. a Wróblewski? Bez komentarza. Pisałem o nim i chyba dostatecznie jasno się wyraziłem. Nie da się wytłumaczyć przemilczania tak ważnej sprawy jak tamta ustawa. To jest niedopuszczalne i nie do przyjęcia. Ta gazeta kierowana przez przyjaciela obozu rządzącego- Michała Lisieckiego, który raz dał Człowieka Roku Tuskowi a teraz Komorowskiemu może być na rękę władzy. Piszą tam sobie niby te konserwatywne treści, ale przy tym sporo przemilczają. Para idzie w gwizdek. Co do obrony Gmyza to nie trzeba być red. naczem. aby obronić kolegę.
0
"Do Rzeczy" kontra "# Sieci". Subiektywne porównanie tygodników.
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu ciociobabcia,masz racje w głowie się nie mieści gość z drogi, nigdy nie zrozumie tych ludzi,nigdy... serd pozdr :)
0
Czy już czas ?
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika PP
8 lat temu Ach, no tak, ale gafa! To chyba dlatego, że św. Paweł trochę mnie przerażał w dzieciństwie - pewnie za sprawą "Quo Vadis". ;) A niebieskie i czarne ortodoksje? Jak tak się nieraz rozejrzę naokoło, to zaczyna mi się wydawać, że mam o nich niejakie pojęcie. ;-)
0
O wrażeniu, jakie wywarł na mnie pewien pan...
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
8 lat temu :) Jestem wzruszony i zaszczycony. Kiedyż to ja czytałem Parnickiego, mój Boże.. To istotnie było inne stulecie. Pana czterowiersz jest po prostu GENIALNY i powinien trafić do antologii arcydzieł Drugiego Obiegu - a gdyby "pociągnąć" go - choćby jako zabawę literacką logofagów - może stanie się lekturą obowiązkową pokolenia, które skończy spłacanie długów i zacznie wystawiać rachunki. Serdecznie pozdrawiam - AT.
0
sykofantów słychać syki
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika contessa
8 lat temu Wstsąsy strasne, strasner wstsąsy, az Bronkowi zwiędły wąsy. Wsie pagony i lampasy tsęsą portką psydupasy. Chyba idą cięskie casy ??? Jesce jeden wstsąsik nowy - zacną spadać cyjeś głowy.... Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
sykofantów słychać syki
Obrazek użytkownika Jantar
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
8 lat temu SPOKOJNIE! Skoro program antywirusowy wykrywa i blokuje zagrożenie jest OK! Gorzej by było gdyby zagrożenia nie rozpoznawał i nie widział. Tak jak pisał wcześniej @Danz, bez paniki, bo jest to fałszywy alarm wywołany programowo, w którym musi być definicja/kod odnotowany w Avast jako potencjalny wirus. Pozdrawiam, Obibok na własny koszt
0
Mam pytanie niepoprawne o VIRUSY tu....
Obrazek użytkownika Jantar

Strony